tatimoons
ASTROLOJİ

Yay Burcu Evlerde

21 Mar 2023

Astroloji haritamızda 12 evde ayrı enerjiler veren 12 burcu anlattığımız serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sırada özgürlüğüne düşkün, seyahatlere bayılan ve pozitifliğiyle kalbimizi çalan en iyimser burç olan Yay burcu var. Yay burcu yöneticisi Jüpiter ile bulunduğu eve büyüme ve genişleme getirir, o evin konularında öğrenip uzmanlaşmamızı sağlar. Bir tık da şans verir desek yalan olmaz… Bakalım Yay burcu hangi evinize nasıl bir şans getirecek!

 
24 Kasım – 22 Aralık tarihleri arasında doğan Yay burçları Zodyak’ın 9. burcudur, yöneticisi ise bolluk ve bereketi sembolize eden Jüpiterdir. Bu yüzden genelde Yay burcu konumundaki evler ve gezegenler o konuda şans ya da bolluk verir. Dışarıdan oldukça hareketli, çocuksu, eğlenceli ve pozitif enerji dolu gözüken Yay burçları; derinlere inildiğinde oldukça bilge, yüksek bilinçli ve ahlak sahibi kişilerdir. Biz yay burçlarını en çok seyahat etme ve yabancı kültürlere olan merakları ile tanıyoruz. Bunun dışında yükseköğretim ve akademik kariyeri sembolize eden Yay burcu ilgilendikleri konularda araştırmayı ve öğrenmeyi severler. Din ve felsefi konularda da fanatizm görülebilir, inançlarına körü körüne bağlı olurlar. Her ne kadar neşeli olup etrafa pozitif saçsalar da; umursamaz tavırları, gamsızlıkları, maymun iştahları ve alaycılıkları da etrafındakilere kök söktürebiliyorlar…
 
Bundan önceki Terazi burcu evlerde ve Akrep burcu evlerde yazılarını okumadıysanız buradan ulaşabilirsiniz. Hadi şimdi Yay burcu hangi evinize bolluk ve bereket getirecek; şansınızı nerede kullandınız, birlikte bakalım…

unsplash

1.Ev Yay


1. ev yükselen burcumuzu göstermenin yanı sıra; dış görünüşümüzü, hayatta rotamızı nereye çevirdiğimizi, benliğimizi ve insanların bizi dışarıdan nasıl gördüğünü gösterir. Yay burcu 1. Evde olan kişiler hayata karşı oldukça iyimser, pozitif ve neşelidirler. İnançları kuvvetlidir ancak abartıp fanatizme kadar gidebilir. Özgürlüğüne oldukça düşkün olan bu kişiler maceraperest yönleriyle dikkat çeker. Seyahatlerden de hoşlandıkları için bir bakmışsınız biletini alıp dünyanın öbür ucuna gitmişler bile…

unsplash

2.Ev Yay


Maddi ve manevi yatırım becerimizi, nasıl para kazandığımızı ve kendimize verdiğimiz değeri gösteren ikinci evde Yay burcu yabancılarla yapılan işlerden, uluslararası ilişkilerden, hukuk gibi alanlardan finansal gelir elde edebilir. Gelirleri konusunda oldukça iyimserdir. Şanslı oldukları için pek de parasız kalmazlar.

unsplash

3.Ev Yay


Yükseköğretim öncesi dönemi, kardeşler, akrabalar, yakın çevreyi ve nasıl iletişim kurduğumuzu gösteren bu evde Yay burcu iletişimde adeta bir Cem Yılmazdır diyebiliriz. Komik mizacı, iletişimde hareketli ve neşeli tavırları geniş bir çevresinin olmasını sağlar. Bu evde Yay burcu yabancı dil öğrenme konusunda da yatkınlık verir. Yabancılarla iletişim halinde olabilir. Din ve felsefe konularında araştırmalar yapabilir.

unsplash

4.Ev Yay


Ev, aile, yuva, atalar ve karmaları anlatan bu evde Yay burcunun ailesi ve ataları dini inançları ile ortaya çıkabilir. Ailede akademisyenler, hukukçular ya da felsefe ve dinle ilgilenen ebeveynler olabilir. Bunun dışında ailede göçmenlik ya da yabancı köken de görülebilir. Çok evcimen değildir, ev yerine karavanda yaşamak daha sıcak gelebilir.

unsplash

5.Ev Yay


Aşk, flörtler, spor, şans, eğlence, hobiler ve çocukları temsil eden bu evde yönetici gezegeni Jüpiter olan yay burcu şans oyunları açısından oldukça şanslıdır! Spor yapmaktan hoşlanırlar, eğlenceyi severler. Ancak aşk ilişkilerinde bu kişileri tek bir yerde tutmak oldukça zordur. Özgürlükçü ve kolay sıkılgan yapıları yüzünden bağlanamazlar, flörtöz bir yapıları vardır.

pexels

6.Ev Yay


Sağlık, hizmet, meslek ve gündelik hayatımızı temsil eden bu evde Yay burcu detaylara pek önem vermediği, genelde olaylara derin bir gözle bakıp büyük düşündüğü için iş hayatında sorunlar yaşayabilir. Ancak iş ve iş arkadaşları konusunda şanslı da olabilir. Din, felsefe, eğitim ve dış ticaret gibi işler üzerinde çalışabilir.

unsplash

7.Ev Yay


Ciddi ilişkiler, evlilik, ortaklık ve açık düşmanlarımızı gösteren bu evde Yay burçları eşten ya da ortaktan yana şanslı olabilir. İlişkide özgürlükçü olduğu için sınırlarını aşmayacak bir eş ister. Tıpkı kendisi gibi maceradan maceraya koşacak, beraber yepyeni kültürler keşfedebilecekleri birini ister. Eşi farklı bir kültür ya da etnik kökenden gelebilir. Birden fazla evlilik yapabilir.

pexels

8.Ev Yay


Cinsel yaşamı, manevi konuları, dönüşümleri, gizemli olayları, ameliyatları, eşten gelen kaynakları ve miras konularını anlatan bu evde Yay burcu eşten gelen paralar konusunda şanslı olabilir. Zengin bir eş bulabilir, gelir kaynakları fazla olabilir. Cinsel yaşamı da sembolize eden bu evde Yay burcu farklı cinsel deneyimlere açıktır. Dönüşümlerini dinle ya da inançlar aracılığı ile yaşayabilirler.

unsplash

9.Ev Yay


Uzak ülkeler, yabancılar, akademik konular, felsefe, din ve seyahatleri sembolize eden Yay burcunun kendi evine geldi sıra. Hayatı bir macera olarak gördüğü için bol bol seyahat eder, yeni yeni kültürler keşfetmek ister. Akademisyenlik, yükseköğretim, din, felsefe ve yabancı diller konusunda kendini geliştirmek; uzman olmak ister. Yabancı dil öğrenmeye de yatkındır.

unsplash

10.Ev Yay


Otorite, kariyer, statü ve toplumun bizi nasıl gördüğünü gösteren bu evde Yay burçları toplum tarafından; özgürlüğüne düşkün, saygın, ahlaklı, adaletli ve saygıdeğer kişiler olarak görülür. Hem toplumu hem de kendini geliştirecek meslekler yapmak ister. Uluslararası ilişkiler, ticaret, akademisyenlik, felsefe, hukuk gibi alanlarda işler yapabilirler.

unsplash

11.Ev Yay


Sosyal hayatımızı, arkadaş çevremizi, grupları, dernekleri ve gelecekle ilgili hayallerimizi gösteren bu evde Yay burcunun oldukça geniş bir arkadaş çevresi vardır. Arkadaşları yabancı olabilir. Sosyal ortam, dernek ve gruplar açısından şanslı olabilir; birden çok dernekte bulunabilir. Oldukça neşeli ve pozitif olan Yay burçları hayalleri ve geleceklere bakışları konusunda da oldukça iyimserdir.

unsplash

12.Ev Yay


İç dünyamızı, en derin korkularımızı, rüyalarımızı ve gizli düşmanlıkları anlatan son evimizde Yay burcu normalde ne kadar dışa dönük ve enerjikse; bu evde tam tersini yaşayacaktır. İyimserliği, maceraperestliği, özgürlüğüne düşkünlüğü ve kendini geliştirmeye olan hevesi kaybolur. Daha enerjisiz, sabit bir yapıda kalır; kendini değiştirmek ve geliştirmekten kaçar. Din ve felsefeye yönelebilir.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?