Önümüzdeki 5 gün boyunca
pexels
ASTROLOJİ

Venüs Burcunuza Göre Flört Şekliniz Nasıl?

09 May 2023

Flört insan doğasında olan ve genelde ilişki öncesi karşıdaki kişiyi tanıdığımız zamanı tarif eden bir kelime. Aslında işleri ciddiye bindirmeden önce biraz eğlenmek, keyif almak ve heyecanlanmayı da anlatıyor diyebiliriz. Elbette her flört ilişkiye doğru gidecek diye bir şey yok. Bunu da biraz flörtleşme tarzımız ele veriyor. Sanatı, estetiği, güzelliği ve en önemlisi ilişkileri sembolize eden Venüs, flörtleşme şeklimiz hakkında bize çok fazla bilgi veriyor. Bakalım siz Venüs burcunuza göre nasıl flörtleşiyorsunuz?

Venüs Koç


Eğer Venüs burcunuz Koç ise oldukça cesaretli ve ateşli şekilde flörtleştiğinizi söylememiz gerekiyor. Koç özelliklerinden spontane olmak, cesaret ve fevriliği de flört stillerinize katarlar. Hatta biriyle sadece onu elde edebilme arzusu için bile flört edebilirler. Venüs Koçlar daldan dala atlamayı sever, bilginize.
 

Venüs Boğa


Venüs’ün tahtında oturan Boğa burcu en çok neyi mi sever; dokunmayı! Tam bir temas bağımlısı olan Venüs Boğalar oldukça tatlı, kibar ve yavaş şekilde karşıdakini hissederek flörtleşmeyi sever. Her ne kadar temas bağımlısı olsa da bunu yavaş yavaş dozunu ayarlayarak yapar. Karşısındaki kişiye güven vermeyi tercih eder.

 

Venüs İkizler


Venüs İkizler flörtleşirken bol bol çenesini kullanır. Tabi ki espriler yapmak ve bol bol sohbet etmekten söz ediyoruz. Flörtleşirken kıvrak zekasını ve merakını kullanan Venüs İkizler karşısındaki kişinin her şeyini öğrenmek ister. Ancak bu burçta ilgilendiği flörtten sıkılıp bir anda başka flörte atlama durumu da sıkça görülür.

pexels

Venüs Yengeç


Venüs Yengeçler flört konularında pek atak değildir. Genelde karşısındaki kişiye hemen yaklaşmak istemez, daha ürkek olur. Ne zaman karşıdakine güven duyarsa o zaman ilgili, hassas ve duygusal hareket eder. Genelde utangaç olurlar.
 

Venüs Aslan


Tıpkı yöneticisi Güneş gibi parıl parıl parlayan Venüs Aslanlar flört ettikleri kişiye gösteriş yapmayı, ilgi göstermeyi severler. Oldukça cesur ve enerjik olan Venüs Aslanlar flörtleşmekten iyi anlarlar. Hatta karşısındakine romantik jestler yapıp hediyeler yağdırırlar.
 

Venüs Başak


Venüs Başak burcunda flörtleşirken en çok karşısındaki kişiyle ilgili en ufak ayrıntıları bile fark ettiğini hissettirir. Belki ilk buluşmada ne giydiğiniz belki de konuşma arasında bahsettiğiniz küçük bir şey… Venüs Başaklar bunları her zaman hatırlar ve size kendinizi özel hissettirir.

pexels

Venüs Terazi


Venüs’ün tahtının bir diğer sahibi Teraziler zaten flörtözlükleri ile bilinirler. Flört onlar için cidden çocuk oyuncağıdır. Oldukça neşeli, aynı zamanda çekici ve oyuncudurlar. Güzellikleriyle dikkat çekmelerinin yanı sıra sakin konuşmalarıyla karşıdakileri etkilerler.

 

Venüs Akrep


Genelde kendileriyle ilgili bütün her şeyi sır gibi saklamayı seven Venüs Akrepler de flört ederken çok konuşkan olmaz. Ancak karşısındaki kişiye dünyada sadece ikisi varmış gibi hissettirir. Çekici, tutkulu ve güçlü Akrepler enerji olarak da karşıdakini hemen etkisi altına alırlar.

 

Venüs Yay


Neşeli Yay burçları Venüs Yayda yine maceracı, eğlenceli ve özgür ruhlu olmayı tercih eder. Flört ederken enerjik olur, karşısındakini güldürmeyi ve onunla bir şeyler paylaşmayı sever. Bu kişilerle flört etmek oldukça eğlenceli ve keyiflidir.

pexels

Venüs Oğlak


Venüs Oğlak burcunda flört ederken çok konuşmaz, soğuk ve ciddidir. Özellikle güvenilir ve güçlü bir kişi arayanlar için Venüs Oğlak tam bir altın madenidir. Herkesle flört etmekten hoşlanmaz, flört ettikleri kişiyi özel bir insan olarak görür ve gerçekten hayatlarına alırlar.

 

Venüs Kova


Venüs Kova burçları flört ederken taktiksel ilerleyebilir. İlk etapta oldukça konuşkan, arkadaş canlısı ve sıra dışı görünürken; bir anda havalı ve duygusuz bir tavır sergileyebilirler. Gizemli görünerek partneri cezbetmeyi tercih ederler. Ancak bir şey kesinse o da arkadaş olamadıkları biriyle asla flörtleşmeyecekleridir.

 

Venüs Balık

Zodyak’ın en romantik burcu olan Balık burçları bakışlarıyla, çekingen hal ve hareketleriyle karşısındakileri etkiler. Romantik, duygusal ve gizemlidirler. Ancak birkaç kadehten sonra dilleri epey açılır… 

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?