Ünlüler Dünyasının Öne Çıkan En Güncel Haberleri
MAGAZİN

Ünlüler Dünyasının Öne Çıkan En Güncel Haberleri

Söz konusu dünyaca ünlü isimler olduğunda yaptıkları her şeyin dikkat çektiğini ve yaptıkları şeylerin de günlerce, haftalarca hatta bazen de yıllarca konuşulduğunu biliyoruz. İşte bu hafta da ünlülerimiz yine oldukça şaşırtıcı ve konuşulacak olaylara imza attılar desek yeridir. O halde gelin magazin dünyasında en son neler olmuş hep birlikte öğrenelim.

Editör :Deniz Koç
Yayın Tarihi :14 Haz 2021
Süre :1.5 Bardak

Hatırlarsınız ki geçtiğimiz haftalarda Prens Harry ve Meghan Markle, ikinci çocukları olan bir kız bebek sahibi olmuşlar ve ailenin bu yeni üyesine de Lilibeth Diana Mountbatten Windsor adını vermişlerdi. Lilibeth ismini Kraliçe II. Elizabeth ve Diana ismini de büyükannesi Prenses Diana’dan aldığı bilgisi paylaşılır paylaşılmaz da tüm dikkatleri üzerlerine bir kez daha çekmişlerdi. Şimdi ise olayların merkezinde Meghan Markle’ın babasının iddiaları yer alıyor. Baba Markle’ın iddialarına göre kızı Meghan Markle ile en son 2018 yılındaki düğünlerinden iki gün önce telefonda konuşmuş ve o tarihten beri de araları pek de iyi değilmiş. Öyle ki torunu Lilibeth Diana’nın doğumunu bile kızı ve eşi Prens Harry’den değil bir radyo programındaki anonslardan öğrenmiş. Kızı ve eşi Prens Harry ABD’nin Kaliforniya eyaletine yerleşme kararı aldıklarını açıkladıkları zaman heyecanlandığını ve kızıyla yeniden bağ kurma şansı yakalayacağını düşündüğünü söyleyen baba Markle, durumun hiç de umduğu gibi olmadığını ve bu sebeple de fazlasıyla üzgün olduğunu belirtmiş. 

Gelelim diğer haberimize. İlişki yaşadıkları dönem boyunca sürekli olarak dikkatleri üzerlerine çekmeyi başaran bir ikili vardı: Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, yani herkesin bildiği adıyla A-Rod. Tabii ilişkileriyle olduğu kadar ikili geçtiğimiz nisan ayındaki ayrılıklarıyla da fazlasıyla gündem olmuştu. Ayrılıktan kısa bir süre sonra adı eski sevgilisi Ben Affleck ile anılmaya başlanan Jennifer Lopez aralarında herhangi bir ilişkinin yaşanıp yaşanmadığına dair resmi bir açıklamada bulunmamış olsa da sürekli olarak Affleck ile görüntülenmeye devam etti. Öyle ki geçtiğimiz günlerde Affleck’in gömleğini giyerken de kameralara takıldı. Jennifer Lopez’in bu hamlesine karşılık A-Rod ise çoğu zaman kameralara yalnız bir şekilde takılarak ayrılık acısıyla tek başına baş etmeye çalışırken görüntülenmişti. Ancak A-Rod Instagram hesabından yaptığı son paylaşımıyla bu durumun da değişiyor olabileceğini bizlere gösterdi. 

2008 yılında boşandığı ve birlikte iki çocuk sahibi oldukları eski eşi Cynthia Scurtis ile aynı spor salonuna gittikleri anlaşılan A-Rod ve Cynthia Scurtis hakkında yeniden mi bir aradalar düşüncesi akıllara geldi. Yaptığı Instagram paylaşımlarında A-Rod eski eşinden “World class mommy” yani dünya standartlarında bir anne diye bahsedip onu övgülere boğunca da söylentiler daha da ciddileşmiş oldu. 16 ve 13 yaşlarında iki kızı bulunan ikilinin 9 haftalık bir fitness programına dahil oldukları ve şimdi de bu programı tamamlamış olmalarını kutlamak için bu paylaşımları yaptıkları söyleniyor. Jennifer Lopez ve Ben Affleck gibi onların da bir araya gelip gelmediklerine dair herhangi bir açıklama yapmadıklarını bir kez daha hatırlatalım. Ancak uzun süredir görüştükleri de bir gerçek. Peki, sizce durum nedir dersiniz?
Yukarı Kaydır