Pinterest
STİL

Trend Alarmı: Barbie Tarzı

26 Tem 2023

Margot Robbie’nin başrolünde oynadığı Barbie vizyona girdi! Fakat film henüz vizyona girmeden, hazır giyimden, hızlı tüketim markalarına kadar birçok firma Barbie temasında ürünler üretmeye başladı bile. İşte karşınızda önümüzdeki iki sezon boyunca, giyimden yemeğe, içeceklerden, çantalara, hatta yetişkinlerden çocuklara kadar her yere ve her yaşa damgasını vuracak olan ekstra pırıltılı ve bol pembeli Barbie tarzı!

2 Bardak
Birçok marka geçtiğimiz sezondan itibaren Barbie yazılı mayoları ve t-shirtleri üretmeye ve hatta mağazalarda satışa sunmaya başlamıştı bile. Bu kez bu moda öylesine yayılacak ki artık hepimizin dolabında mutlaka Barbie yazılı veya Barbie temalı en az bir ürün olacak. 

BARBIE The Movie Warner Bros
ZARA- BARBIE

ZARA’nın bu sezon, hem BARBIE Movie adında, hem de BARBIE MATTEL temasında iki yeni koleksiyonu var. Bu ürünlerin arasında, geniş beden aralığındaki tulumlardan, kurşun kalemlere, ipek külotlardan, kovboy şapkalarına, drapeli fuşya elbiselerden mayolara kadar rengarenk bir skalada ve her türlü vücut tipine uygun ve pek tabi giyeni oyuncak bir bebek gibi göstermeyi hedefleyen yüzlerce seçenek var.

Ürünlerin ortak özelliği söylememize gerek yok, mutlaka içinde pembe olması!

BARBIE MATTEL
Hazır giyim markalarının online satış sitelerinde gezinirken bolca pembeye maruz kalmaya hazır olun. Zira sadece yetişkinler için değil, Barbie teması çocuklar için de gümbür gümbür geliyor!

Barbie yazılı şapkalar, suluklar, gömlekler, elbiseler, saç bantları, kolyeler, sandaletler, mayolar, kurşun kalemler, pastel boyalar, defterler, kalemkutuları ve çantalar. Sanıyoruz ki okullar açılınca bu sene çantalarda bolca Barbie teması görecek, doğum günlerinde bolca Barbie teması işlenecek! Özellikle 6-10 yaş aralığındaki kız çocuklarını derinden etkileyecek olan bu temanın çocuklar arasında bu denli ilgi görmesinin nedeni, tekrarlıyoruz: her şeyin pespembe ve parıltılı olması! Bunu hangi kız çocuğu sevmez ki!

Pinterest
Barbie teması sadece giyime değil içeceklerimize de yansıyor desek, inanır mısınız? Bu yaz bolca pembe renkli kokteyl görmeye hazır olun! İçecekte de tema mı olur demeyin, gerçekten de oluyormuş! Özellikle yaz aylarına damgasını vuracak olan kokteyllerde bolca pembe rengi göreceğiz. Hatta görmeye başladık bile… Peki Barbie temasını bir tek giyip içecek miyiz? Tabii ki hayır! Amaç sadece Barbie gibi görünmek değil, Barbie gibi yaşamak da. Bunun için pijamamızdan terliğimize kadar pembe giyinmenin yanı sıra bir de Barbie havasına giriyoruz. Barbie havasına girmek, kız kıza pijama partileri yapmak, spa günleri düzenlemek, gece göz bandı ile gözlerimizi dinlendirmek, yani ne olursa olsun kendine iyi bakmak demek! Hatta bir de Malibu'da üstü açık pembe spor araba ile gezmek ve Ken’imizi bulmak demek, ama bunu sonra konuşuruz!
Barbie modası sadece kadınları veya kız çocuklarını vurdu sanmayın. Pembelenmekten nasibini erkekler de alacak. Zira pembe güneş gözlükleri ve pembe şort mayolar erkek reyonlarında da boy göstermeye başladı bile. Zaten bizce herkesin renklenmeye ihtiyacı var! 

ZARA
“Ben tam olarak pespembe gezmek istemiyorum, önüm arkam sağım solum, Koton’dan LC Waikiki’ye, Zara’dan, Boyner’e Barbie teması ile dolu, bana birkaç şık parça seçsen yeter.” diyenler için ise önerilerimiz şu şekilde:

Zara’nın bu topuklu deri sandaletine fena düştük! İnce bantlı ve metal topuklu bu ayakkabıyı bizce tükenmeden alın. Sadece bu sezon değil, daha çok yaz giyersiniz. Hızlı olmakta fayda var, zira çok az numarası kalmış.

LC Waikiki
Ayrıca pembe gömlek de her zaman iyi bir seçenek. Yaz akşamlarında beyaz şort ile kombinleyebilir hatta bir de beyaz bir bant ile görünümünüzü Barbieleştirebilirsiniz. Barbie denince akla gelen bir diğer desen ile pötikare.

Pembe pötikareli bir elbise veya bluz her zaman iyi bir fikir olacaktır.
Öyleyse herkese pespembe bir yaz dileriz. Umarız sizi yeteri kadar Barbieleştirebilirmişizdir!
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?