Önümüzdeki 5 gün boyunca
Pinterest
STİL

Terazi Burcu Kadınının Stil Kodu

22 Eyl 2022

Karakteristik özellikleri ile değil ama şıklığı ile en beğendiğim burç, hiç tartışma götürmeksizin terazi burcudur. Çünkü hem kadın hem de terazi erkeği estetik bakış açısı oldukça güçlü bir burçtur. Bu bakış açısı ile zarafeti ve zevkli oluşu da eklenince ortaya harika bir stil belirir. İşte o stil terazi burcunu arşa çıkarır ve bulunduğu her ortamda gözleri ona çevirir. Terazi kadınları medeni, kusur bulunamayacak kadar şık ve çekici tarzı ile tüm beğenileri toplar. Böyle bir girişle sizin de terazi kadınlarının şık, estetik ve zarif stilini merak ettiğinizi öngörerek incelemeyi başlatıyorum.

Pinterest

Terazi Burcu Kadınının Zarif Şıklığı


Terazi burcu dış görünüşünü fazla önemseyen bir burç olduğu için onun için stili ve dolabı fazlasıyla önemlidir. Kıyafet seçimlerini her zaman dengeli bir şekilde kombine etmek için uzun vakitler harcayabilir. Her şeyi giyer ama kıyafetinin bütünü bir dengeyi oluşturuyorsa onun için olmuş demektir. Bu bütünün odak noktası ise zarifliktir. Zarif olmak uğruna kusursuz derin dekolteleri gözü kapalı reddedebilir ya da seksi olmak istediğinde dahi derin dekoltelerden uzak durabilir. Çünkü terazi burcu kadını zariftir ve zarafeti sadelikle ama araya da pırıltılar yerleştirerek başarır.

Pinterest

Bluz ile Aşk Yaşayan Terazi Burcu Kadını


Terazi burcu kadınları için bluz dolaplarının vazgeçilmez bir parçasıdır. En fazla beyaz renk bluzu olsa da farklı renklere de yer verirler. Beyazdan sonra renk çoğunluğunda ise gök mavisi ve gül kurusu bulunur. Çünkü bu renkler terazi burcu kadınının renkleridir. Bluzları fiyonklu, kruvaze, kayık yaka, eğer minimal bir görünüm yaratacaksa ve gideceği yer uygunsa göğüs dekolteli olabilir. Özellikle ipek ve saten bluz vazgeçilmezidir.

Pinterest
Fakat transparan bluzlarla da güzel bir ilişki içerisindedir. Özellikle seksi olmak yerine gizemli görünmeyi tercih ettiği günlerde transparan bluz seçimi yaparlar. Bluzlarını giymek için özel bir gün beklemez, her an hatta bakkala dahi giderken tercih edebilir. Çünkü terazi kadınları elalem ne der, diye düşünmeden hareket eder.

Pinterest

Terazi Burcu Kadının Elbise Seçimleri


Terazi burcu kadını elbise tercih ederken seçimlerini ikiye ayırır. İş hayatında daha klas, tek parça ve mümkün olduğunca aksesuarsız ya da minimum aksesuar ile kombine ettiği elbiseleri stiline uyarlar. Dekolteden iş hayatında mümkün olduğunca uzak durur. En sevdiği elbise boyu midi ve uzun olmasına rağmen mini elbiseleri de kendine zarif bir şekilde yakıştırmayı bilir. Fakat terazi kadını mini elbise ile işe gidecekse elbisenin A kesim ya da düz kesim bir elbise olmasına özen gösterir. Vücuduna oturan bir elbiseyi gece hayatına saklar.

Pinterest
İş yaşamı dışında terazi kadınlarının günlük elbise tercihi çoğu zaman midi boydur. Çünkü bu boy hem kolay kullanılır hem de çok sevdiği çizmeleri ile hem şık hem de klas bir görünüme kavuşur. Hatta elbiselerini mutlaka kemer ile kombine ederek bel vurgusunu da öne çıkarır. Geçiş mevsimlerinde elbisesine eşlik eden ve özellikle de elbisesinin tonlarında bir blazer ile kombine eder.

Pinterest

Terazi Kadınının Etek Seçimi


Terazi burcu kadınlarının etek seçimleri çoğu zaman piliseli modellerden yanadır. Çünkü bu modeller hem zamansız hem modern hem de zarif bir duruşu destekler. Eh, terazi burcunun da stilden beklediği bu üç özellik olduğu için de dolabına hakim olan etek modeli piliseli eteklerdir. Geniş ya da dar pili fark etmez. Onlar için önemli olan zarafet dolu bir şıklıktır. Kalem ya da boru biçimdeki etekleri de tercih eder ama onları en minimal parçalar ile birlikte giyer.

Pinterest
Terazi Kadınının Kısa Ceket Tutkusu

Çoğu kadın kısa cekete mesafelidir. Fakat zarif terazi kadınları kısa ceketsiz bir dolap düşünemez asla. Günlük hayattan iş yaşamına kadar her stile kısa ceketi kombine edebilir. Örneğin trençkot mevsimi terazi burcu kadınları için kısa ceket mevsimidir. Kısa cekette terazi kadınlarını cezbeden şey en basit kıyafeti bir anda şık ve klas bir stile döndürebilmesidir.

Pinterest
Terazi Kadınının Palto Zevki

Terazi burcu kadını palto ile aşk yaşar. Çünkü terazi kadınları için kış aylarında stilini gösteren en önemli parça paltolardır. O nedenle paltoları her daim, kraliyet ailesi mensubu gibi kusursuz dikilmiş parçalardır. Asla potluğu olmaz. Kruvaze, tek düğmeli, çift düğmeli paltolar hepsi gardrobuna girebilir. Tek önem verdikleri şey kumaşının tokluğudur, gerisi onlar için teferruattır. En sevdikleri modeller ise pelerin tipli paltolardır.

Pinterest
Terazi Kadınının Pantolon Aşkı

Terazi kadını için pantolonun anlamı kumaş pantolondur. Jean onlar için sadece hafta sonu rahatlığına mahkumdur. Üstelik kumaş pantolonu sadece iş hayatında değil her an ve mekanda giyebilir. Çünkü kumaş pantolon terazi burcu kadınları için asaleti temsil eder. Zengin bir sosyal hayat görünümü, çabasız şıklık ve asil bir duruş için en kolay seçimi kumaş pantolon ve şık bir ipek bluz kombinesidir.

Pinterest
Terazi Burcu Kadınının Aksesuar Seçimi

Terazi burcu kadını aksesuar seçimi yaparken zamansız parçalara yatırım yapar. En fazla da broş ve küpelere yatırım yaparlar. Çünkü broşlar onların en vazgeçilmez aksesuarıdır. Bu konuda oğlak burcu kadını ile aşık atmaktan da hiç çekinmezler. Bu iki ürün dışında en fazla kullandıkları ürün ise kemerdir. Kemerleri sadece pantolonlarla değil, etek, elbise, ceketleri ile kombine etmekte üstlerine yoktur.

Pinterest
Terazi Burcu Kadınının Ayakkabı Stili

Terazi burcunun ayakkabı seçimi de hepimizin olduğu gibi stilettolar başta olmak üzere şık ve zamansız ayakkabılardır. Fakat terazi kadınlarını diğer burçların kadınlarından ayıran bir özelliği vardır. O da ayakkabılarının estetik görünümüne sahip olmasıdır. Terazi burcu kadınları sanata fazlasıyla düşkün olduğu için ayakkabıda da sanatsal bir stil bulduğunda onu dolabına eklemekten asla çekinmez.

Pinterest

Terazi Burcu Kadınının Çanta Tercihi


Terazi kadınları çanta seçimi yaparken sade ve şık stilde çanta satın almaya dikkat eder. Asla oversize ve salaş çanta onlara göre değildir. Büyük çantaları severler ama şekli düzgün olan büyük çantaları kabul edebilirler. Yılık ve salaş çantalar görünümünün bütününe zarar verdiğini düşünerek trend olsa da terazi burcu kadının dolabına giremez.


Pinterest

Terazi Burcu Kadınının Günlük Giyim Tarzı


Terazi kadınlarının günlük giyim tarzı oldukça sade ama bir o kadar da şıktır. Eforsuz şıklığın bir numaralı kadınları hep terazi burçlarından çıkar. Hafta sonu jean pantolon ve kazak ikilisi ya da jean ile tişört ikilileri kurtarıcı parçalarıdır. Fakat uzun etek, düz, bilekte biten bir bot ve uzun boğazlı kazak ile de günlük şıklığına zevkli bir dokunuş yapabilirler.

Pinterest
Terazi Burcu Kadınının Özel Davet ve Gece Stili

Terazi burcu kadını özel davet stili tamamen şıklığın öncüsüdür. Her dönemden, her renkten ve modelden esinlenerek seçim yapabilirler. Terazi kadınları gideceği yere uygun olarak seçim yaparken, bu seçimi mekanın dokusuna göre kumaş seçimi ile kombine ederler. Bu onların estetik bakış açılarından kaynaklanır. Kırda bulunan bir mekana gittiklerinde uçuş uçuş bir elbise tercih ederken, tarihi bir dokuya sahip mekanda ise dantel ya da brode kumaştan tasarlanmış elbiseler ile boy gösterirler.

Pinterest

Terazi Burcu Kadınının İş Stili


Terazi burcu kadını iş hayatında son derece minimaldir ama şıklığı da asla elden bırakmaz. Her daim seçimlerinde denge vardır. Çizme, midi boyda bir etek ve yün bir kazak ile son derece minimalken üzerine yerleştirdiği bir broş ile ofisin en şık kadını olabilme yeteneğine de sahiptir. Çünkü terazi kadınları zarif şıklığın kitabı yazabilirler.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?