Önümüzdeki 5 gün boyunca
tatimoons
ASTROLOJİ

Terazi Burcu Evlerde

02 Şub 2023

Burçların evlerdeki serüvenine Zodyak’ın yedinci burcu ile devam ediyoruz. Yani astrolojinin Afrodit’i, güzellik ve uyumun kraliçesi Terazi burcu ile. Uyumun, zarafetin, sanatın ve estetiğin burcu Terazi bulunduğu evlere güzellik getiriyor diyebiliriz. Bakalım 12 evde Teraziler nasılmış…

23 Eylül ve 22 Ekim tarihleri arasında doğan Terazi burçlarının yönetici gezegeni Venüs’tür. Buradan da tahmin edebileceğimiz gibi bulunduğu yere güzelliği, sanatı, estetiği ve zarafeti getirir. Terazinin iki kesesi adaleti, dengeyi ve uyumu temsil ettiği için oldukça diplomatik kişilerdir. Bu kişiler oldukça kibar, şirin ve çekicidir. İlişkiler ve sosyallikle ilişkilendirilen bu burç yalnız kalmaktan pek de hoşlanmaz. Hayatında her zaman bir partner ya da ortak ister. Ancak kararsız, dengesiz, flörtöz ve fazla uyumlu yapılarının eksi yönleri olduğunu söyleyebiliriz.

Daha önce yazılan Başak burcu evlerde yazısına buradan ulaşabiliriz. Bakalım Terazi burcu hangi evimize güzellik ve uyum getirecek;

unsplash

1.Ev Terazi


1. ev yükselen burcumuzu göstermenin yanı sıra; dış görünüşümüzü, hayatta rotamızı nereye çevirdiğimizi, benliğimizi ve insanların bizi dışarıdan nasıl gördüğünü gösterir. Terazi burcu bu evde kişiye güzel bir yüz ve orantılı, çekici bir fizik verir. Genellikle güzellikleriyle büyüleyen yükselen teraziler giyim ve kuşamlarına da oldukça önem verirler. Estetik ve zevkli giyinirler. Sosyalleşmeyi severler bu sebeple yalnız kalmaktan pek de hoşlanmazlar. Hayatlarını gerçekten sevilebileceği ve tamamlanabileceği bir ilişki kurmaya odakladıklarını söyleyebiliriz.

unsplash

2.Ev Terazi


Maddi ve manevi yatırım becerimizi, nasıl para kazandığımızı ve kendimize verdiğimiz değeri gösteren bu evde Terazi burcu parasını; sanat, moda, güzellik, estetik ve hukuk gibi alanlardan kazanabilir. Harcamalarını da yine güzelliğine, estetiğe, moda ve kıyafetlere yapacaktır.

unsplash

3.Ev Terazi


Yükseköğretim öncesi dönemi, kardeşler, akrabalar, yakın çevreyi ve nasıl iletişim kurduğumuzu gösteren bu evde Terazi burcu oldukça kibar ve nazik bir üsluba sahiptir. Ses tonu adete dinlendirici ve büyüleyicidir. Kardeşleri ve yakın çevresiyle uyumlu ve güzel bir ilişkisi olduğu için sevilir.

unsplash

4.Ev Terazi


Ev, aile, yuva, atalar ve karmaları anlatan bu evde Terazi burcu oldukça nazik, kibar ve adaletli bir evde büyümüştür. Yaşadığı evde haksızlığa ve kavgalara asla gelemez; ailede ara bulucu kişi o olabilir. Yaşadığı evin de kendi gibi bakımlı ve güzel olmasını ister. Evinin dekorasyonunu ve mimarisini önemser; modaya ve estetiğe uygun şekilde döşer.

pexels

5.Ev Terazi


Aşk, flörtler, şans, eğlence ve çocukları temsil eden bu evde Terazi burcunun ne kadar keyifli olduğunu söylemeye gerek yoktur herhalde… Oldukça flörtözlük verse de karşısındaki kişinin oldukça kibar olmasını ister. Maço kişilerle pek de ilgilenmez. Partnerlerinin güzel giyimli, çekici ve güzel görünümlü olmalarını ister. Sanat alanında çok başarılı olabilir ve sanatsal faaliyetlerle de ilgilenirler.

unsplash

6.Ev Terazi


Sağlık, hizmet, meslek ve gündelik hayatımızı temsil eden bu evde Terazi burcu hukuk, halka ilişkiler, sanat veya estetik alanında çalışabilir. Sağlığına ve özellikle dış görünüşüne dikkat edeceği için sağlıklı beslenmeyi önemser. İş arkadaşlarıyla uyumlu ve kibar bir ilişki içerisindedir, iş yerinin sosyal kelebeğidir.

unsplash

7.Ev Terazi


Kendini en rahat hissettiği ciddi ilişkiler, evlilik, ortaklık ve açık düşmanlarımızı gösteren bu evde Terazi burcu ilişkilere inanılmaz önem verir. Evleneceği kişinin güzel görünümlü, kibar, uyumlu, saygılı ve adaletli olmasını ister. İlişkilerde dengeyi bulucu bir üsluba sahiptir, kavga ve gürültüden hoşlanmaz. Yalnız kalmayı istemediği için kendini her zaman bir ilişki içerisinde bulmak ister. Ayrıca bu konum ortaklı işlere yatkınlık da verebilir.

unsplash

8.Ev Terazi


Cinsel yaşamı, manevi konuları, gizemli olayları, ameliyatları, eşten gelen kaynakları ve miras konularını anlatan bu evde Terazi burçları partnerine karşı oldukça kıskanç bir tutum sergileyebilir. Bu evde değişim ve dönüşüm de yaşandığı için kişi bu değişimi ilişkilerden yaşayabilir. Cinsel hayatında da fantezilere ve zevke düşkün olabilir. Estetik ameliyatlar da bu evin içerisindedir.

unsplash

9.Ev Terazi


Uzak ülkeler, yabancılar, akademik konular, felsefe, din ve seyahatleri sembolize eden bu evde Terazi burcu yabancı bir eş veya partnere sahip olabilir. Uzaklardan ya da yabancı kültürlerden bir ilişkisi olabilir. Kültürel seyahatleri sever, gittiği ülkelerde müzeleri ve sanat eserlerini görmekten oldukça keyif alır.

unsplash

10.Ev Terazi


Otorite, kariyer, statü ve toplumun bizi nasıl gördüğünü gösteren bu evde Terazi burcu toplumda saygın, kibar ve adaletlidir. Bu nedenle hukuk, diplomasi, siyaset ve güzellik sektöründe parlayabilirler. İş ortamından biriyle ilişki yaşayabilir, toplumda ilişkisiyle tanınabilir.

unsplash

11.Ev Terazi


Sosyal hayatımızı, arkadaş çevremizi, grupları, dernekleri ve gelecekle ilgili hayallerimizi gösteren bu evde Terazi burcu tam bir sosyal kelebektir. Arkadaş ortamlarının ve grupların ara bulucu, nazik ve değer verilen kişisidir. Çevresi oldukça geniştir, herkesle arkadaş olabilir. İlişkisini arkadaş ortamından, derneklerden veya topluluklardan yapabilir.

unsplash

12.Ev Terazi


İç dünyamızı, en derin korkularımızı, rüyalarımızı ve gizli düşmanlıkları anlatan bu evde terazinin en büyük korkusu elbette ikili ilişkilerle ilgilidir. İlişkiler konusunda korkuları, ön yargıları ve travmaları olabilir. Bu konumda kişi ilişkisini gizli tutabilir ya da yasak aşklara çekilebilir. Bu konumda sosyal anksiyete verebilir, empati kuramayabilir, insanlarla anlaşmakta güçlük çekebilir.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?