Altın
%
Dolar
%
Euro
%
Bitcoin
%
Eth
%
Önümüzdeki 5 gün boyunca
Sizi Noel Ruhuna Sokacak 7 Film
Prime Video
KÜLTÜR/SANAT

Sizi Noel Ruhuna Sokacak 7 Film

24 Kas 2022

Noel ruhu size tam olarak neyi çağrıştırıyor? Eğer aradığınız şey, ayaklarınızı uzatıp sıcak çikolata ya da patlamış mısır eşliğinde, son derece güzel, renkli ve hoş diyarlara yolculuğa çıkmak, biraz kar görmek biraz da gerçek sevgiyi hissetmekse, kesinlikle doğru yerdesiniz. İşte karşınızda Noel’de izlemelik Netflix ve Amazon Prime film listesi.

1.5 Bardak

Medya Notu
Netflix: Noel’de Aşk Başkadır

Netflix’in En Çok İzlenen Filmler Listesine hızlı bir giriş yapan Noel’de Aşk Başkadır, aile ile birlikte izlenebilecek romantik ve iyi hissettiren bir aşk filmi. 

Tam da Noel zamanı hit olacak bir şarkı yazmak için ilham arayan genç bir pop şarkıcısı, bir hayranının dileğini yerine getirmek için yanına gittiğinde, gerçek aşkı bulur. Eğer Noel ruhu size, gerçek aşkı ve saf sevgiyi çağrıştırıyorsa, aradığınız ilhama bu filmle ulaşacağınız kesin.

Üstelik film o kadar “renkli” ve oyuncular o kadar “güzel” giyiniyor ki, film bittikten sonra gardırobunuzu Noel ruhuna sokmaya karar verebilirsiniz, bizden söylemesi!

Yani, bol kırmızılı, eğlenceli ve iyi hissettiren bir film arıyorsanız, doğru yerdesiniz. 

Netflix: Claus Ailesi, Claus Ailesi 2

Bu kez de yine aile ile izlenebilecek, üstelik ekran başından ayrılmak istemeyeceğiniz arka arkaya 2 film ile karşınızdayız. Hem de birazcık “sihirle.” 

Noel’den nefret eden Jules, büyükbabası aniden hastalanınca ailesinin sihirli geleneğini öğrenir ve Noel’i kurtarabilecek tek kişinin kendisi olduğunu anlar. Zamanla nefreti zorlu ama bir o kadar da güzel bir göreve döner. Serinin devam filminde ise, Jules bu kez önemli bir işi devralır. Büyükbabasından çocuklara hediye dağıtma işini devralan Jules, çok özel bir hediye dileyen küçük bir kızın mektubu ile karşılaşınca son derece şaşkına dönecektir. 

Noel ruhunda ve tam da bu zamanda hayatına biraz sihir katmak isteyenler mutlaka izlesin. 

Apple TV
Netflix: Noel Çarpması

Lindsay Lohan hayranlarını buraya alalım. Fazlaca şımarık bir kız, beklenmeyen bir kaza sonucu birinin bakımına muhtaç kalır. Aşka ve hayata bakış açısı son derece materyalist iken, kendisi de Noel ruhundan bir tutam almak durumunda kalacaktır.

Bolca kar ve güzel kıyafetler görmek, biraz da Aralık’ın en güzel zamanının büyülü enerjisine kapılmak istiyorsanız mutlaka izleyin. 

Amazon Prime Video: The Best Men Holiday / En İyi Arkadaşımın Düğünü 2

Listemize Amazon Prime Video portalından Noel filmleri ile devam ediyoruz. Bu kez de son derece eğlenceli bir film ile karşınızdayız. Yeni yıl kimilerine “evlilik” vadederken, kimilerine de zorlu karşılaşmalar getirecektir.

Yıllar sonra, zorunlu bir durum sebebiyle bir araya gelen arkadaşlar Lance, Jordan, Quentin, Harper, Robyn, Mia, Candy, Murch ve Shelby zaman zaman zorlu, zaman zaman da son derece aşk dolu birliktelikler yaşayacaklardır. 

Arkadaş komedilerinden keyif alıyor, Noel ruhuna girerken bir yandan da eğlenmek istiyorsanız, bu sırları izlemek ve uzun zamandır unutulan rekabet ateşini görmek size son derece güzel gelecek.

Amazon Prime: Almost Christmas /Noel Buluşması

Bir diğer Prime filmi ile karşınızdayız. Bu kez, tatil sezonunda ailesinden hediye olarak sadece bir araya gelmeyi dileyen, son derece sevilen bir papazın hikayesini komedi şeklinde izliyoruz.

Bu romantik komedide ekranlarda görmeye hasret kaldığımız ve bize Noel ruhunu kendisini görür görmez hatırlatan Danny Glover var. Samimi bir aile komedisi arıyorsanız ve gerçek sevgiyi hissetmek istiyorsanız mutlaka izleyin. 

Netflix: Merry Happy Whatever

Listemize vedamızı yine Netflix ile yapıyoruz. Üstelik son derece eğlenceli ve sizi Noel ruhuna sokacak 8 bölümlük bir dizi ile. Henüz Noel’e varken, bizce diziyi izlemeye başlayabilir, Noel başlarken de ağzınızda tatlı bir Noel tadı ile bitirebilirsiniz.

Korumacı bir baba kızının Noel için müzisyen olan erkek arkadaşının eve gelmesinden hiç de hoşnut olmaz. Gerisi ise tahmin edebileceğiniz üzere tam bir komedi, tam da bir kaos olur.

Öyleyse herkese şimdiden iyi seyirler diliyoruz… 

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?