Şansı Yakalayacak Olan Burçlar
ASTROLOJİ

Şansı Yakalayacak Olan Burçlar

Söz konusu astroloji olduğunda pek çoğumuz adeta ona bağımlı gibi davranabiliyor. Hayatlarımızın neredeyse her alanında ne gibi gelişmeler yaşanacağının cevaplarını burcumuza ait yorumları okuyarak öğrenmeye hatta belki bu yorumları birkaç farklı kaynaktan araştırarak teyit etmeye ve mümkünse de okuduklarımızın doğruluğundan emin olmaya çalışıyoruz. Hangi burçtan biriyle birlikte olmamız gerektiğinden, Retrolarda ne gibi olaylarla karşılaşabileceğimize kadar hayatımızın neredeyse her alanıyla ilgili merak ettiğimiz cevapları astrolojide arayabiliyoruz. İşte bu meraklardan biri de ne kadar şanslı veya şanssız olacağımızla ilgili olabiliyor. İşte bu yüzden biz de baharın gelişiyle birlikte canlanan yeryüzü gibi canlanıp enerji ve şans yakalayacak burçların hangileri olduğunu sizler için araştırdık. Gelin hep birlikte geçtiğimiz günlerde gerçekleşen yeni ayla birlikte en çok şans yakalayacak olan burçlar hangileriymiş öğrenelim.

Editör :Deniz Koç
Yayın Tarihi :14 May 2021
Süre :1.5 Bardak

Astrolojide yeni ay dönemlerinin kişisel hedefler belirlemek ya da yeni girişimlere başlamak için neredeyse her zaman olumlu ve doğru denebilecek zamanlar olduğunu sizlere söyleyelim. Bunun yanında bu ay gerçekleşen yeni aynı çalışkan Boğa burcunda meydana geldiğini de göz önünde bulundurursak bu yeni ayın yarattığı enerjinin somut hedefler belirlemenizde, o hedeflere odaklanmanızda ve ulaşmak için yapabileceklerinizde size pek çok farklı kapı açabileceğini de söyleyebiliriz. Tüm bunların yanında bu yeni ayda pek çok pozitif gezegen bağlantısının bulunduğunu bu sebeple de Zodyak’taki neredeyse her burcun çok daha desteklenmiş bir şekilde hissedebileceğini de unutmamak gerek. Peki, bu yeni aydan direkt olarak etkilenen ve şansı ciddi anlamda yakalayacak olan burçlar hangileri dersiniz? 

Boğa Burcu
Elbette ki yeni ayın gerçekleştiği Boğa burcu listemizin başında yer alıyor. Hem Güneş hem de Ay kişisel benliğinizle ilgili olan evinizde güçlerini birleştiriyorlar ki bu da size kendinize yeni hedefler koymanız, zaman zaman kendinizi ön sıralara taşımanız ve uzun zamandır kurduğunuz hayallerinize odaklanmanız için muhteşem bir fırsat sağlıyor. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirebilmek adına başkalarına ya da çevrenizdekilerin sizin hakkınızda ne diyeceklerine odaklanmaya bir son vermenizde yarar var. Unutmayın, bu süreç sizin kendi benliğinizin güçleneceği bir süreç ve onu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmanızda yarar var. Bunun yanında her ne kadar şansınız oldukça yüksek olsa da fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmek ve zamanında harekete geçebilmek adına konfor alanınızın dışına çıkmaya çalışmanızda da yarar var. 

Aslan Burcu
Sizin tutkulu yapınızı çevrenizde bilmeyenin kalmadığına eminiz. Eğer bu tutkuyu güçlü bir şekilde hissettiğiniz bir işiniz de varsa işte size güzel bir kariyer fırsatı yakalama dönemi diyebiliriz. Yaptığınız işlerdeki başarılarınızla anılmayı sevdiğinizden sizin kariyer evinizi etkileyen bu yeni ay ve sonrasını en iyi şekilde değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Kendiniz için yeni ve heyecan verici adımlar atmanın ya da bu adımları planlamaya başlamanın tam sırası diyebiliriz. İç güdülerinize biraz daha fazla kulak vermeyi ve sizi bir sonraki evreye taşımalarına fırsat tanımayı deneyebilirsiniz. Bu sebeple aniden gelişecek fırsatları hemen reddetmemenizde ve değerlendirmek için onlara bir fırsat tanımanızda yarar var. 

Akrep Burcu
Bu yeni ayla birlikte sizin şans yakalayacağınız konu ise bağlantılarınızla ilgili konularda meydana geliyor. Bu durum iş ilişkileriniz ve burada kurduğunuz bağlantılarınızla ilgili olabileceği gibi romantik ilişkilerinizle de ilgili olabilir. Bu yüzden şimdi ilişkilerle ilgili hedeflerinizi net bir şekilde belirlemenizin zamanı geldi. İnsanlarla kurduğunuz tüm ilişkilerinizi detaylı bir şekilde gözden geçirin. Sonrasında da tüm ilişkilerinizde sınırlarınızı ve beklentilerinizi yeniden kurmaya ve planlamaya çalışın. Gerekirse insanlarla dürüstçe duygularınızı paylaşıp beklentilerinizi onlara da açın. Bu dönemde ilişkilerinizi sağlam temellere oturttuktan sonra gelecekte size sağlayacakları kalıcı ve olumlu etkileri siz de hissedeceksiniz. 

Yukarı Kaydır