Rare Beauty’nin Öne Çıkan Güzellik Ürünleri
People Magazine
STİL

Rare Beauty’nin Öne Çıkan Güzellik Ürünleri

Rihanna, Jennifer Lopez, Kylie Jenner, Lady Gaga ve Halsey’nin de aralarında bulunduğu dünyaca ünlü isimlerin, mesleklerinin yanı sıra kariyerlerine bir de güzellik markası kuruculuğu eklemesi artık neredeyse alışılagelmiş bir durum. “Lose You To Love Me”, “The Heart Wants What It Wants” ve “Good For You” gibi hit şarkılara imzasını atan şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez de kurucusu olduğu Rare Beauty ile 2020 yılından beri bu isimler arasında yer alıyor. Güzellik meraklılarının beğenerek kullandığı ve de zirveye çıkardığı markalardan biri olmayı başaran Rare Beauty, satışa sunulduğu tarihten bu yana makyaj tutkunlarının radarında. Biz de Rare Beauty’nin öne çıkan güzellik ürünlerini sizin için inceledik.

Editör :Ecesu Altın
Yayın Tarihi :23 Haz 2022
Süre :2 Bardak

Rare Beauty

Liquid Touch Weightless Fondöten 

 
Sadece Sephora mağazalarında satışa sunulan Rare Beauty ürünlerinden en popüler olan Liquid Touch Weightless fondöten, her cilt tonu için geliştirilen 48 farklı renk seçeneği ile tercih sebebi oluyor. Likit formülü ile uygulaması oldukça kolay olan bu fondöten, kapatıcılığı ile de dikkat çekiyor. Adından da anlaşılacağı üzere, klasik bir fondötenden farklı olarak, ürün, uygulandığı andan itibaren ciltte ağırlık yapmıyor. Yağlı, karma ve kuru cilt tiplerinin kullanımına uygun olan bu ürün, sadece cilt tonunu eşitlemekle kalmıyor, aynı zamanda da gözeneklerin görünümünü pürüzsüzleştiriyor. Doğal bir bitiş sunan bu fondöten, içerdiği lotus, gardenya ve nilüfer karışımı ile cildi sakinleştirmeye ve beslemeye yardımcı oluyor. Ürünü uygulamadan önce çalkalamanızı öneririz. 

Rare Beauty

Liquid Touch Brightening Concealer

 
Liquid Touch ailesinin bir parçası olan Brightening Concealer, tıpkı markanın fondöteni gibi 48 farklı renk alternatifi ile makyaj tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Uygulandığı andan itibaren cildi aydınlatan ve nemlendiren bu ürün, mükemmel kapatıcı etkisi ile oldukça seviliyor. Vegan olan bu ürün, hem göz altındaki koyu halkaları gizlemek hem de ciltte oluşan küçük kusurları kapatmak için tercih edilebiliyor. Kremsi yapısına rağmen ince çizgilere dolmayan bu ürün, uzun ömürlü olup, tere karşı da dayanıklı. Lotus, gardenya ve beyaz nilüfer içeren formülü ile cildi beslemeye yardımcı olan Liquid Touch Brightening Concealer’ın hayvanlar üzerinde test edilmediğini de belirtelim. 

Rare Beauty

Lip Soufflé Matte Lip Cream

 

Uygulandığı andan itibaren dudaklara adeta bir kadife etkisi veren Lip Soufflé Matte Lip Cream, 12 farklı renk tonu ile satışa sunuluyor. Mat bir bitiş sunan Lip Cream, dudakların hem dolgun hem de pürüzsüz gözükmesini sağlıyor. İçerdiği E vitamini ile dudakları nemlendiren ve yumuşatan bu ürünün hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini de belirtelim. 

Rare Beauty

Rare Beauty Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara

 
Kendinize ve kirpik yapınıza uygun bir rimel bulmak sanıldığı kadar kolay değil. Tüm kirpik tipleri için geliştirilen Rare Beauty Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara, kalıcı formülü ile dikkat çekiyor. Her bir kirpiğe ulaşan fırçası ile ağırlık yapmadan ultra hacim veren bu ürün, kirpikleri iddialı bir şekilde kıvırıyor ve uzatıyor. Topaklanmaya karşı dayanıklı olan bu rimel, kıvrımlı fırçası ile kirpikleri ayırıyor ve belirginleştiriyor. Sizi gün içerisinde yarı yolda bırakmayan ve suya karşı da dayanıklı olan bu ürün, formülündeki hint yağı ile kirpiklerinizi besliyor da. Simsiyah bakışlar için ürünü, kirpiklerinizin kökünden ucuna doğru uygulayın ve istediğiniz görüntüyü elde edinceye kadar sürmeye devam edin. 

Rare Beauty

Soft Pinch Liquid Blush

 
11 farklı renk seçeneği sunan Soft Pinch Liquid Blush, ağırlık yapmıyor ve uzun süre kalıcılık sağlıyor. Sıvı formülü ile uygulaması da oldukça kolay olan bu allık, cildinize doğal ve sağlıklı bir görünüm vermeyi vadediyor.

Yukarı Kaydır