www.net-a-porter.com
STİL

Mücevher Kutunuzda Olması Gereken Kolyeler

25 Tem 2023

Düğün, nişan veya davet sezonunun hız kesmeden devam ettiği bu sıcak günlerde mücevherler, şüphesiz ki giyeceğiniz elbisenin en şık eşlikçisi olacak. Biz de bu nedenle kombininize biraz daha ışıltı katmaya yardımcı olacak birbirinden iddialı kolyeleri sizin için derledik.

2 Bardak

www.net-a-porter.com
Tarihin En Önemli Tasarımları Ondan Sorulur: Garrard
 
Kraliçe Victoria’nın broşu dahil olmak üzere birçok önemli mücevher tasarımına imza atan Garrad’ın 18 ayar altından üretilen bu kolyesi, el yapımı olup, birbirinden farklı yeşil tonlarında safir, turmalin, tsavorit ve parlak krisopraz taşlarla süslenmiştir. Daha uzun veya kısa kullanabilmeniz adına ayarlanabilen bir zincire sahip olan bu kolyenin toplam ağırlığı ise 0.14 karattır. Bu kolyenin gece mavisi veya yeşil tonlarındaki abiye elbiseler ile rahatlıkla bir araya getirilebileceğini de söyleyelim. 

www.net-a-porter.com
Zarafetin Öteki Adı: Mizuki
 
Mizuki’nin bu kolyesi de diğer tüm tasarımları gibi Japon köklerinden ilhamını alıyor. Ayarlanabilir 14 ayar altın zincire sahip olan bu kolye, su incisi ve 0.03 karatlık küçük bir pırlanta ile süslenmiştir. Son derece zarif bir tasarıma sahip olan bu kolyeyi yine aynı markanın inci küpeleri ile bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca, bu kolyeyi, derin göğüs dekolteli bir üst veya elbise ile kombinlemenizi tavsiye ederiz. 

www.net-a-porter.com
Taşların Gücü Adına: Mateo
 
Mateo’nun 14 ayar altından üretilmiş olan bu kolyesi, el yapımı olup, yaklaşık 13.80 karat değerinde farklı tonlarda zümrüt taşlı boncuklar ile süslenmiştir. Son derece zarif ve kibar bir görüntüye sahip olan bu kolyeyi, tek başına takabileceğiniz gibi başka kolyelerle de bir arada kullanabilirsiniz. Ayrıca kolyenin, üzerindeki taşlar sayesinde takan kişiye sakinlik ve sükûnet getirdiğini de söyleyebiliriz.

www.net-a-porter.com
Sizi Nazardan Koruyacak: Gigi Clozeau
 
Turkuaz ve koyu mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Gigi Clozeau imzalı bu kolye, negatif enerjiden kişiyi koruduğuna inanılan nazar boncuğu şeklinde tasarlanmıştır. 18 ayar altından üretilen bu kolye, el yapımı olup, ince bir zincire ve onu çevreleyen açık mavi boncuklara sahiptir. Eğer siz de nazara ve enerjiye inanıyorsanız, bu kolye tam size göre. 

www.net-a-porter.com
Yaza Göz Kırpıyor: Martha Calvo
 
Martha Calvo’nun altın rengi Alessa kolyesi, tatlı su incileri, mercan renkli boncuklar ve nazar boncukları ile süslenmiştir. Daha ilk bakışta deniz, kum ve güneşi andıran tam bir yaz kolyesi olan bu tasarım, eşsiz bir güzellikte olup, birden çok kolye ile birlikte kullanılabilir. 

www.net-a-porter.com
Rengarenk Kalpler: Emily P. Wheeler
 
Emily P. Wheeler’ın Dress Up koleksiyonuna ait olan I Heart Rainbows kolyesi, 18 ayar altından üretilmiş olup, kalp şeklindeki değerli taşlardan oluşmaktadır. Spor şık bir görüntüye sahip olan bu kolyeyi bahçe partilerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu kolyenin taşlarının 38.29 karat değerinde olduğunu da söyleyelim. 

www.net-a-porter.com
Göz Kamaştırıcı Bir Tasarım: Suzanne Kalan
 
Suzanne Kalan’ın bu kolyesi, 5.46 karat ağırlığında safir ve elmaslardan oluşmaktadır. Gökkuşağını andıran renkleri ile dikkat çeken bu kolye, 18 ayar altın zincire sahiptir. Bu kolyeyi ister spor ister şık parçalar ile rahatlıkla bir araya getirebilirsiniz.

www.net-a-porter.com
Rengi ile Dikkat Çekiyor: Sherman Field
 
Sherman Field’ın yetenekli zanaatkarları tarafından el yapımı olarak üretilen bu kolye, daha sade ve spor-şık kombinleriniz için ideal bir parça. 18 ayar altından üretilmiş olan bu kolyenin bir tarafında lapis luzuli taşı bulunurken, diğer tarafı ise turkuaz renkte bir taş ile süslenmiştir.  

www.net-a-porter.com
Şıklıkta Zirve: Amparali London
 
Amparali London’ın Rajasthan’daki zanaatkarları tarafından el yapımı olarak üretilen bu kolye, lila renkteki taşları ile dikkat çekiyor. 18 ayar beyaz altından üretilen bu kolyeyi düğün veya nişan gibi davetlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?