GLOBAL NEWS

Magazin Dünyasında Bu Hafta Neler Oldu?

21 May 2021

Her hafta olduğu gibi bu hafta da magazin dünyasında yaşanan gelişmelere doğru bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Friends’in yayınlanacak olan özel bölümünden bir sürprizden tutun da Rihanna ve ASAP Rocky’nin aşkına kadar merak ettiğiniz ne varsa yazının devamında bulabilirsiniz.

2 Bardak

Magazin gündeminin bu hafta çok yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Devam eden pandemi döneminde anne olanlar ünlüler listesine bir yenisi daha eklendi. Instagram’dan ilk bebeğinin fotoğrafını paylaşan 50 yaşındaki efsanevi süper model Campbell, bir kızı olduğunu duyurdu. Kızının ayaklarını tutarken bir kare paylaşan Campbell, “Bu güzel küçük lütuf beni annesi olarak seçti, bu nazik ruhun hayatıma dahil olduğu için öylesine onur duyuyorum ki. Seninle paylaşacağım bu ömür boyu sürecek bağı tarif edecek hiçbir sözüm yok meleğim. Daha büyük bir sevgi yok,” yazdı. Kızının doğum tarihi hakkında detay paylaşmayan ve ilk bebeğinin ismini yazmayan Campbell’ın paylaşımı bu haftanın en çok beğenilenleri arasında yer aldı. Bir bebek beklediği haberini doğuma kadar gizli tutan ünlü model, anne olma isteğini her zaman belirtmişti. 2018’de bir röportaj veren Campbell, “Çocuk sahibi olmak istiyorum. Hayatta hiçbir şeyi eksik yaşamak istemiyorum. Her zaman çocukları sevdim ve seveceğim. Çocukların etrafında olduğum zaman ben de bir çocuk oluyorum. İçimdeki bu küçük kızı asla kaybetmek istemiyorum,” demişti. 

Gelelim bir diğer magazin bombasına. Uzun yıllardır arkadaş oldukları bilinen Rihanna ve ASAP Rocky’nin aylar önce başlayan ilişkileri, iki tarafında hayranlarında büyük bir mutluluğa sebep olmuştu. 2013 yılından bu yana aralarında bir ilişki olduğu düşünülen ikili, belirli aralıkla birlikte görüntülenmekten kaçamasalar da bu ilişki adına iki taraftan da resmi bir açıklama gelmemişti. Ancak geçtiğimiz günlerde GQ dergisine röportaj veren ASAP Rocky, bu tabuyu yıktı ve Rihanna için ‘hayatımın aşkı’ ifadesini kullandı. Paparazziler tarafından birlikte fotoğraflanmamaya çalıştıklarını da belirten ünlü rapçi, sevgilisinin yeni albümü için kesinlikle ilham verdiğini söyledi. Açıkçası bizler de hayranları gibi bu ikiliyi seviyoruz ve çifte mutluluklar diliyoruz!

Unutulmaz komedi dizisi Friends’in hala dijital platformlarda en çok izlenilenler listesinde yer alması sanırım hiçbirimizi şaşırtmıyordur. Yıllar sonra ekibin bir araya gelmesiyle yeniden çekilmesi düşünülen özel bölümü için beklenen buluşma pandemi nedeniyle birçok kez ertelenmişti. Ancak Friends’in altı yıldız oyuncusu Friends: The Reunion adlı özel bölüm için yeniden bir araya geldi. Yıllarca çekimlerin yapıldığı Warner Bros. stüdyolarında Sahne 24'e geri dönen Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer, yıllar sonra her şeyin titizlikle yeniden oluşturulduğu sete döndü. Çekimleri tamamlanan 27 Mayıs’ta izleyicisiyle buluşması beklenen bu bölüm adına HBO MAX, kalan günler için heyecanı biraz artırmak için özel bir kamera arkası videosu paylaştı. Bu video hayranları tarafından büyük beğeni topladı. Dizide ayrıca, David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon ve Malala Yousafzai gibi konuk yıldızlara da yer verilecek.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?