Altın
%
Dolar
%
Euro
%
Bitcoin
%
Eth
%
Önümüzdeki 5 gün boyunca
Louis Vuitton'dan Kaia Gerber'li Güncelleme
ZOOM

Louis Vuitton'dan Kaia Gerber'li Güncelleme

Fransız lüks evi Louis Vuitton’un 2015 yılındaki cruise şovunda tanıştığımız Twist Bag, 2020 yazında başarılı model Kaia Gerber ile güncellenerek karşımıza çıkıyor. İkonik çanta ismini, Louis Vuitton’un baş harfleriyle süslü akıllı kilit sisteminden alıyor.

Editör :Miray Akın
Yayın Tarihi :12 Haz 2020
Süre :2 Bardak

Okunma Süresi: 1,5 Dakika


İlk olarak Louis Vuitton'un 2015 Cruise şovunda tanıştığımız Twist Bag, bu yaz taze imajıyla ilgilileri selamlıyor. 1988 yılında beğeniye sunulan Pochette Trapèze'den ilham alan mimari çizgileri ve grafik hatlarıyla anında 'ikonik' sıfatını kazanan Twist, ismini tasarım ve fonksiyonun incelikli bir buluşması olan klipsinden alıyor.

90’ların ikonik modeli Cindy Crawford’un kızı Supermodel Kaia Gerber, yeni yaz sezonu için Craig McDean tarafından fotoğraflandırılan Twist tasarımları ile objektiflere yansıyor. Louis Vuitton tasarımlarını eklektik bir düzenlemeyle üzerinde gördüğümüz genç model, günlük yaşamın sıradan anlarında Twist çantayı yanından ayırmıyor. İlk kez 2015 yılında Louis Vuitton Cruise defilesinde sergilenen Twist çanta, 1988 yılında moda tutkunlarıyla buluşan Pochette Trapèze'den ilhamını alıyor.

null

Adını markanın baş harfleriyle süslü akıllı kilit sisteminden alan Twist, tartışmasız Louis Vuitton'un ikonik modelleri arasında üst sıralarda yer alıyor. Her sezon farklı renkler, materyaller ve yenilikçi tekniklerle yorumlanan Twist, 2020 yazını pleksi cam saplı, mini boyda ve küçük deri aksesuarlı olarak karşılıyor. Eşsiz çizgileri doğrudan 1988 Pochette Trapèze'den esinlenen Twist çanta, canlılığı ve pratikliği ile mükemmel bir yaz arkadaşı olmayı vadediyor.

null

Farklı kullanım şekillerine yönelik kalın askılar, çantanızı kişiselleştirmeniz için sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Çantanın mini versiyonu ise klasik siyah ve beyazdan asit yeşiline kadar geniş bir renk yelpazesiyle moda severlerle buluşuyor. Koleksiyonda simultane kullanım için minyatür Twist ile 2-in-1 seçeneği de bulunuyor.


null

Moda editörlüğünü Marie- Amélie Sauvé'nin, çekimlerini ise Craig McDean'in üstlendiği Twist Bag'in kampanya çekimleri için kameranın karşısında ise ünlü süpermodel Kaia Gerber yer alıyor. Yaz kombinlerinize coşkulu, sofistike ve dikkat çekici bir duruş katacak Twist ailesine göz atmadan geçmeyin deriz. 

Yukarı Kaydır