STİL

Haftanın Stil Sahibi Instagram Görünümleri

28 Tem 2021

Trendleri belirleyen ve yaptıkları kombinlerle kendilerinden sık sık bahsettiren influencer'lar, bu hafta da yaptıkları paylaşımlar ile stil konusunda ilham oldular. Bu hafta Instagram'ın en stil sahibi görünümlerini senin için derledik!

1.5 Bardak

Eve – Lily (@evelilycp)


Tik Tok hesabında çektiği birbirinden keyifli ve renkli kombin videoları ile tanınan Eve – Lily, bu haftada Instagram üzerinden yaptığı kombinleri ile dikkat çekti. Özellikle doğum gününde paylaştığı ve fuşya, kırmızı, mercan gibi iddialı renkleri birleştirerek yarattığı iddialı ve eğlenceli kombini beğendi. 

Oliver Bromfield (@olibrom)


Yaptığı retro kombinler ile dikkat çeken Oliver Bromfield, sezonun en popüler renklerinden biri olan yeşil tonlarını bir arada kullandığı kombini ile dikkat çekti. 70’ler desenlerindeki pantolon ve gömleği oldukça cesur bir şekilde birleştirerek kombinleyerek, aksesuarlar ile tamamlayan Oliver Bromfield, haftanın en eğlenceli ve stil sahibi görünümlerinden birini sergiledi.

Rachel John (@racheljohn)


Sezonun favori renk ikilisi sarı ve beyazı beraber kombinleyen ve minimal stili ile dikkat çeken Rachel John, kombinini chunky sandaletler ile tamamladı görünümüyle, haftanın stil ilhamları arasına girdi. Hem keten kumaş seçimi hem de sezonum renkleriyle tam yaza göre bir kombin önerisi ile karşımıza çıktı.

Takumi Masujima (@takumi_masujima)


Her zaman cool stilleri ile dikkat çeken Takumi Masujima, sezon favorisi bol kesim jean pantolon, basic bir t-shirt ve oval gözlükleri ile az parçayla da stil sahibi olabilmenin mümkün olduğu göstermiş oldu. Minimal görünümler takip etmeyi ve bu stilde ilham almak isteyenler için, Takumi Masujima’nin Instagram hesabı kesinlikle takibe alınması gereken isimlerden!

Venetia Alia (@veneti.a)


Beyaz, gri, siyah gibi renklerle monokrom stiller yaratan Venetia Ali, saten beyaz elbisesini klasik bir beyaz trençkot ile tamamlayarak spor şık bir stil yakaladı. Retro gözlükleri, zincir takıları ve küçük bir çanta ile kombinini tamamladı. 

Débora Rosa (@deborarosa)


Tam bir yazlık stille bu hafta Instagram ilhamlarına giren Débora Rosa, askısız ve büzgülü üstünü onunla takım olan yere kadar uzun eteği ve minimal aksesuarları ile tamamladı. Yaz akşamları için muhteşem bir stil önerisi olan bu kombin, romantik stillerden hoşlananlar ve bu stili denemek isteyenler için tam bir ilham kaynağı.
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?