Altın
%
Dolar
%
Euro
%
Bitcoin
%
Eth
%
Önümüzdeki 5 gün boyunca
Evliliğe "Hayır" Diyen Ünlüler
MAGAZİN

Evliliğe "Hayır" Diyen Ünlüler

Evlilik, oldukça önemli ve üzerinde bir hayli düşünülmesi gereken bir adım. Bu adımı atmadan önce insanın gerçekten de her şeyden emin olması gerekiyor; bir de karşısında güzel örneklerin bulunması tabii… İnsan isterse on yıldan uzun bir süre boyunca mutlu bir birliktelik yaşamış olsun, söz konusu partneriyle nihayet evlilik kararı aldığında, başta ilişkileri olmak üzere birlikteliğe ve partnerine dair her şey, malum on yıldan çok daha farklı olabiliyor. Sırf bu yüzden, muazzam ilişkiler yaşıyor olsa da evlenmeyi kesin bir dille reddeden birçok insanın olduğu biliniyor ve bunların en başında, yazımızı okursanız kim olduğunu öğreneceğiniz bazı ünlü isimler geliyor…

Yayın Tarihi :02 Kas 2021
Süre :1.5 Bardak

Oprah Winfrey
 
Televizyon tarihinin en çok izlenen talk show programlarından biri olan The Oprah Winfrey Show’un sunucusu ve programa ismini veren sanatçı Oprah Winfrey, gerek konuklar gerekse izleyenler için yarattığı güvenilir ortam ile de tanınıyor. Efsanevi bir isim, oldukça duyarlı olmasıyla da dikkatleri daima üzerine çeken bir kadın oldu. Ancak hayatına dair belki de en ilgi çeken konulardan birinin medeni hali olduğunu söyleyebiliriz. Winfrey, ünlü iş adamı Stedman Graham ile 1986 yılından beri muazzam bir ilişki yaşıyor. İkili 1993 yılında nişanlanmış, ancak bir yıl sonra nişanı atma kararı almıştı. Buna rağmen ilişkilerini sonlandırmayı hiçbir zaman düşünmediler ve günümüzde hala sağlam bir birliktelik yaşıyorlar. Oprah Winfrey, “Eğer evlenmiş olsaydık, bugün birlikte olmazdık” sözleriyle hem herhangi bir pişmanlık duymadığını hem de ileride de evliliği düşünmediği bir kez daha belli etmişti. Eh, en nihayetinde önemli olan mutlu olmak, öyle değil mi?

Goldie Hawn ve Kurt Russell
 
Akademi Ödüllü aktris Goldie Hawn ile ünlü oyuncu Kurt Russell’ın dillere destan aşkını bilmeyen kalmış mıdır? Varsa, biz onların yolunu da aydınlatırız. İkili 1983 yılında tanışmış ve o gün bugündür inanılmaz bir ilişki yaşamıştır, üstelik efsanevi ilişkilerini günümüzde hala yaşıyorlar! Hiçbir zaman evlenmediler ve evlenmeyi düşünmediklerini de birçok kez belirttiler. İki oyuncu da evliliğin bir kağıt parçasından ibaretolduğunu düşünüyordu, nitekim kendi ilişkileri için gerçekten de öyle olduğunu pekala tüm dünyaya kanıtladılar.

Charlize Theron
 
Evet, ünlü aktris de bu malum listede yer alıyor. Kendisiyle evli, mutlu, çocuklu olabilmek için mal varlığının tümünü ortaya koyabilecek insan sayısının, koca bir ülke edeceğinden emin olmamıza rağmen Charlize Theron, evlilik için “Benim için hiçbir zaman önemli bir şey olmadı,” sözlerini kullanıyor. Yetenekli oyuncunu evliliğe karşı olması, romantik ilişkilere karşı olduğu anlamına da gelmiyor elbette! Kendisi uzun süreli bir ilişki yaşamaya daima açık olduğunu dile getiriyor.

Kristin Davis

Başarılı oyuncu Kristin Davis, efsanevi Sex and the City filminde canlandırdığı Charlotte karakterinden farklı olarak evliliği hiçbir zaman düşünmediğini söylüyor. Güney’de büyüdüğünü söyleyen Davis, “Orada herkesin konuştuğu tek şey evlilikti,” diyor. Kendisi ise yalnızca New York’a taşınıp tiyatrocu olmak istiyormuş. Sanıyoruz etrafındaki evlilik baskısından olacak, ünlü oyuncu gerçekten de hiçbir zaman evlenmedi, ancak 2011 yılında kızı Gemma Rose’u, 2018 yılında ise oğlu Wilson’ı evlat edinerek kendine harika bir aile kurdu!

Sarah Silverman
 
Güzel ve yetenekli komedyen/aktris Sarah Silverman da evlilik düşünmediğini açık bir şekilde belirten ünlülerden. Oyuncu Michael Sheen ile olan beraberliğin, ikilinin politikaya karşı duyduğu ortak ilgiden doğduğu söyleniyordu. Üstelik neredeyse 4 yıllık ilişkilerinin sonunu da yine politikanın getirdiğini söylemişti, Sheen. İlişkileri esnasında Silverman’ın Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım, oldukça ilgi çekiciydi. Zira ünlü komedyen, kendine has eğlenceli bir üslup aracılığıyla evlilik düşünmediğini belli etmişti. Tweet’inde aynen şöyle söylüyordu: “Az önce evlenmek istediğime dair bir haber okudum ki bu komik, çünkü ben hiçbir zaman evlenmeyeceğim.”
 
Takiben attığı ikinci Tweet ise bizleri de bazı şeyleri düşünmeye itiyor açıkçası: “Devletin aşk hayatıma dahil olmasını neden isteyeyim ki? Iy. Bu, barbarlık.”
Yukarı Kaydır