www.pexels.com
STİL

En Yeni Saç Bakım Ürünleri

02 Ağu 2023

Bilindiği üzere özellikle yaz aylarında deniz, kum, güneş derken saçlarımız her zamankinden daha da çok yıpranıyor. Bu süreçte saç, ihtiyacı olan bakımı alamayınca kırılıyor ve de sağlıklı bir şekilde uzamıyor. Sonuç olarak, nemsiz ve bakımsız kalan saç her daim cansız ve sönük gözüküyor ve er ya da geç dökülüyor. Her ne kadar bazılarımız kırıklardan ve cansız görünümden kurtulmanın en kolay yolunun saç kesiminden geçtiğini düşünse de aslında bu duruma tek çare makas değil. Biz de bu nedenle saçlarınıza ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayacak ve yeni hasarların da oluşmasını engelleyecek en yeni saç bakım ürünlerini sizin için inceledik.

2 Bardak

www.moroccanoil.com
Moroccanoil Color Care Şampuan 
 
İşlem görmüş saçlar için üretilen Moroccanoil Color Care Şampuan saçın rengini korurken, çevresel faktörler nedeni ile yıpranan saçlara gereken bakımı da sağlar. Saçı kökten uca onarmayı hedefleyen bu şampuan, pH dengeli olup, sülfat içermez. Saçı nazikçe temizleyen bu ürün, boyalı saç renginin ömrünü uzatmak için özel bir teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir. İçerdiği nar özü ve arganID sayesinde çevresel faktörler nedeniyle oluşabilecek renk kaybının ve hasarın önüne geçmeye çalışan bu şampuan, kullanıldığı andan itibaren saçın sağlıklı ve daha parlak gözükmesini sağlar. Bu ürünü, Moroccanoil Color Care saç kremi ile destekleyebilirsiniz. 

www.labelhair.com
Kerastase Masquintense Riche Saç Maskesi
 
Kerastase’ın Masquintense Riche saç maskesi, çok kuru saçlara ultra nem vererek, saçı yumuşatır ve de aynı zamanda derinlemesine besler. Saçları güçlendiren bu maske, bitki bazlı proteinler ve niasinamid ile formüle edilmiştir. Dolanmış ve zor taranan saçın kopmadan, kırılmadan kolayca açılmasını sağlayan bu maske, saçın elektriklenmesini de önler. Uygulandığı andan itibaren saça parlaklık veren bu maskeyi, nemli saç uçlarına uygulayın. 3 ila 5 dakika kadar saçınızda bekleyen maskeyi, iyice durulayın. 

www.oribe.com
Oribe Serene Saç Derisi Yağ Kontrolü Bakım Misti
 
Yağlı saçlar için mucize niteliğinde olan Oribe Serene saç derisi yağ kontrolü bakım misti, yağ üretimini kontrol eder ve hatta azalmasını sağlar. Nemli saç derisine uygulanan bu ürün, ince, orta ve kalın telli saçların kullanıma uygun olup, aşırı sebumu kontrol etmek ve azaltmak için saç derisini matlaştırır. Bu ürün, içerdiği Rosebay özü ve yeşil deniz yosunu ile yıkamalar arasındaki süreyi de uzatmaya yardımcı olur. Ayrıca, vegan ve glütensiz olan bu ürün, hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmiştir. 

www.aveda.com.au
Aveda Scalp Solutions Saç Derisi İçin Gece Yenileme Serumu
 
Yaşlanma belirtilerine karşı saç derisini gözle görünür bir şekilde koruyan Aveda Scalp Solutions Overnight saç derisi yenileme serumu, deriyi onarır. Kızarıklığı ve kuruluğu azaltmaya yardımcı olan bu ürün, saç derisini beslerken, saça esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazandırır. Normalden yağlıya ve kuruya kadar tüm saç derisi tipleri için uygun olan bu ürün, boyalı ve işlem görmüş saçlar için de kullanılabilir. Narenciye ve çiçek notaları ile muhteşem bir esansa sahip olan bu serum, %98 oranında doğal bileşenlerden oluşur. Ayrıca, hayvanlar üzerinde test edilmemiş olan bu ürünü, yatmadan önce masaj yaparak doğrudan saç derisine uygulayın ve durulamayın. Son olarak, ürünü her geceye veya istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. 

www.sephora.com
Pattern Beauty Paddle Tarak
 
Kolay dolaşan saçlar için ideal olan Pattern Beauty Paddle tarak, tüm saç tiplerine ve dokularına uygundur. Zahmetsizce dolaşıklığı açan bu tarak, esnek naylon kıllara sahip olup, ısıya karşı dayanıklıdır.

Not: Yukarıda belirtilen saç bakım ürünleri bilgi verme amaçlı olup, satın almadan önce bir dermatolog ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?