Altın
%
Dolar
%
Euro
%
Bitcoin
%
Eth
%
Önümüzdeki 5 gün boyunca
En İyi Allık Alternatifleri
Unsplash
STİL

En İyi Allık Alternatifleri

Makyajlı bir görünümün olmazsa olmazı allıklar, yanağa uygulanan bir fırça darbesi ile cilde renk vererek yüzün canlı ve ışıltılı gözükmesini sağlayan en kilit güzellik ürünlerinden bir tanesidir. Yorgun ve donuk görünümü anında yok etmesi ile makyaj çantalarının kahramanı olarak kabul edilen allıklar, pudra, krem veya likit formül alternatifleri ile güzellik tutkunlarına farklı seçenekler sunar. Hem doğal bir görüntü sağlayacak hem de uzun ömrüyle gün boyu size eşlik edecek bir allığa ihtiyacınız var ise hemen aşağı kaydırın.

Editör :Ecesu Altın
Yayın Tarihi :21 Eyl 2022
Süre :2 Bardak

mecca.com.au

Rose Inc Cream Blush Refillable Cheek & Lip Color


7 farklı renk seçeneği ile piyasaya sunulan Rose Inc Cream Blush Refillable Cheek & Lip Color, cilde sağlıklı bir görünüm kazandırırken, son derece yumuşak dokusuyla da dikkat çekiyor. Uygulandıktan sonra uzun süre kalıcılığını koruyan bu allık, 24 saate kadar da cildi nemlendiriyor. Pigment açısından da zengin formüllü bu ürün, ciltte pürüzsüz bir şekilde eriyor. İçerdiği Squalane ile ağırlıksız bir yapısı olan bu allık, cildi neme doyurup, yumuşacık yapıyor. Ayrıca formülündeki E vitamini ve Hiyalüronik asit ile Rose Inc krem allığı, cildi besliyor ve kusurları pürüzsüzleştiriyor. Bu ürünün dudaklara da uygulanabileceğini belirtelim. 

pinterest.com

Chanel Joues Contraste Powder Blush


13 farklı ton seçeneği ile geniş bir renk yelpazesine sahip Chanel Joues Contraste Powder Blush, uyguladığınız andan itibaren cilde sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor. Renk ve ışıltıyı birleştirerek elmacık kemiklerinizi görünür kılan bu ürün, yüzünüzü aydınlatıyor. Yumuşak, ince ve ipeksi toz dokusu ile kolayca uygulayabileceğiniz Chanel allık, gün boyu kalıcı etkisiyle de dikkat çekiyor. Çiçeksi kokusuyla hemen fark edilen bu ürünü, içerisine entegre edilmiş fırçası ile uygulamanız öneriliyor. Doğal bir etki için elmacık kemiklerinin üstüne ürünü uygulayın ama eğer daha yoğun bir görünüm istiyorsanız, ürünü uyguladığınız bölge üzerinden tekrar tekrar geçin. 

beautymone.com

Pat McGrath Labs Skin Fetish: Divine Powder Blush


Mat ve ışıltılı olmak üzere iki farklı bitiş seçeneği ile güzellik tutkunlarıyla buluşan Pat McGrath Labs Skin Fetish: Divine Powder Blush, toplamda 8 farklı renk alternatifine sahip. Farklı renk seçenekleri ile her cilt tonuna hitap eden Pat McGrath Labs Skin Fetish: Divine Powder Blush, yoğun renk pigmenti ile de beğeni topluyor. Yumuşacık ve ipeksi bir dokusu olan ve cilde uygulandığı anda pürüzsüz bir etki bırakan bu allık, markanın en iddialı ürünlerinden bir tanesi. Uzun süre kalıcı etkisiyle de güzellik tutkunlarından tam not almayı başaran bu ürün, sülfat ve paraben içermiyor.

thevegancenter.com

Charlotte Tilbury Cheek To Chic Blush


9 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Charlotte Tilbury Cheek To Chic Blush, zengin renk pigmenti ile güzellik tutkunlarının beğenisini topluyor. Uzun süre kalıcılık sunan bu ürün, uygulandığı andan itibaren cildin parlamasını sağlıyor. Light Flex Teknolojisi ile cildin ışıltı kaynağı olan bu ürün, aynı zamanda cilde sağlıklı bir görünüm veriyor. Paraben içermeyen formülü ile de dikkat çeken bu allık, donuk cildi canlandırıyor. Ayrıca, bu ürünün vegan olduğunu da belirtelim. 

amazon.com

Rare Beauty By Selena Gomez Soft Pinch Liquid Blush


Hafif olduğu kadar kalıcı da olan Rare Beauty By Selena Gomez Soft Pinch Liquid Blush, uygulandığı andan itibaren cildin canlı ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Mat ve de ışıltılı bitişlere sahip olan likit formüllü bu allık, yumuşacık dokusu ile de dikkat çekiyor. 11 farklı renk seçeneği sunan bu ürün, içeriğindeki lotus, gardenya ve beyaz nilüfer sayesinde cildi sakinleştiriyor ve besliyor.
Yukarı Kaydır