Önümüzdeki 5 gün boyunca
pexels
ASTROLOJİ

En Çocuksu Burçlar

10 May 2023

Bazen geçmiş hayatınızı düşünüp “ah, keşke çocuk kalsaydım” dediğiniz oluyor mu? Dertsiz, tasasız bir yaşamdan; bir anda sorumluluklar ve problemlerin içinde olgunlaşmak zorunda olduğumuz bir hayata bırakılmış gibi hissediyoruz. Yaşımız her ne kadar büyümüş olsa da hepimizin içinde bir çocuk yaşadığı kesin. Ancak bazı burçlar o çocuğu içinde yaşatmak yerine dışa vurmayı tercih ediyor. Zodyak’ın en çocuksu burçlarını tanımak isterseniz yazımıza bekliyoruz!

Zodyak’ın her burcunun kendince apayrı karakter özelliklerine sahip olduğunu biliyoruz. Kimi burçlar çalışkanlığıyla dikkat çekerken, kimi güzelliğiyle ön plana çıkıyor. Bazı burçlar iş ya da aile hayatında sorumluluk sahibi oluşu ile tanınıyor. Bazı burçlar ise yaşı kaç olursa olsun bitmeyen enerjisi ve çocuksu tavırları ile! Peki, kim bu burçlar?

pinterest

Koç Burcu


Zodyak’ın ilk burcu olan Koç burçlarını listenin ilk sırasına almamız için inanın çok sebebimiz var. Koç burçları gerçek anlamda hiç olgunlaşmayan; nerede ne yapacağı belli olmayan, hareketli ve fevri çocuklara benzer.  Eğer kafasına bir şey koyarsa nerede nasıl davranması gerektiğini düşünmeden direkt olarak atağa geçecektir. Oradan oraya koşturan ama yine de enerjisi bitmeyen şımarık çocuklar gözünüzde canlanmış olabilir. Fevri çıkışlarının ve ani hareketlerinin sorumluluklarını almayı pek sevmeyen Koç burçları düşünmeden hareket etmeleriyle de bilinir. Ayrıca oynadığı oyundan da çabucak sıkılırlar… 

pinterest

İkizler Burcu


İkizler burçları için konuşmayı çok seven çocuklar diyebiliriz. Çok konuşan, espriler yapan ve ciddiyetten uzak tavırlar sergileyen İkizler burçlarının her şey ile dalga geçen çocuklardan hiçbir farkı yoktur. Kafaları o kadar hızlı ve çok yönlü çalışır ki; ilgileri yaptığı işten bir anda bambaşka bir işe kayabilir. Meraklı yapıları sayesinde her an her şeyi bilmek isterler. İkizler burçları her şeyi dalgaya almalarının yanı sıra istediklerini direkt söylemek yerine dolaylı anlatmayı tercih ederler. Bu da çevresindekiler için tıpkı çocukları anlamaya çalışmak gibi zordur…

pinterest

Yay Burcu


Bu listeye Yay burcunu da dahil etmesek olmazdı. Ateş elementine sahip olan Yay burçları enerjik ve hareketli olmalarıyla tıpkı çocukları andırıyor. Bu burç gerçekten hiç yaşlanmaz çünkü hayatı bir oyun parkı gibi görür ve her şeyi bırakıp gönlünce eğlenmeyi tercih eder. Genelde olaylara karşı ciddi tepkiler vermek yerine dalgaya almak ya da önemsememek gibi tavırları da aslında çocuklar gibidir. Ayrıca özgür ruhlu olmaları, belirli kalıp ve kurala bağlı kalmak istememeleri de ruhlarını genç tutmalarını sağlıyor. Sizler de bu şekilde uzun süre genç kalacaksınız sevgili Yaylar!
 

pinterest

Balık Burcu


Çocukları yetişkinlerden ayıran en büyük özelliklerden biri de nedir? Elbette hayal gücü! Hayalperest olmayan çocuk neredeyse yoktur. Onlar kendilerine bambaşka bir dünya yaratır; kendi evrenlerinde kendi kahramanlarıyla bambaşka bir hayat yaşarlar. Balık burçları da bu hayal gücü ve gerçeklikten kopukluğun en büyük temsilcisidir. Balık burçları kendi uydurdukları hayal dünyasında yaşamayı gerçekliğe tercih ederler. Hatta gerçek dünyanın getirdiği sorumluluklardan köşe bucak kaçmak isterler. Bu hayalperestlik ve gerçek hayatın sorumluluklarından kaçma huyu da Balık burçlarının en çocuksu burçlar arasına girmesini sağlıyor.

pinterest

Aslan Burcu


Annesinin, babasının ya da öğretmeninin ilgisini çekmek için elinden gelen her şeyi yapan çocuk kimdir? Tabi ki de Aslan burçları. Aslında durduğu yerde bile ilgi çeken, etrafındakiler tarafından sevilen Aslan burçlarına o sevgi ve ilgi yeterli gelmeyebilir. Hal böyle olunca da istediği yapılmayınca ayaklarını yere vura vura ağlayan çocuklara benzerler. Zaten sahneye ve oyunculuğa olan yetenekleriyle de dikkat çeken Aslan burçları çocuksu hareketleriyle tam olarak role girmişlerdir.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?