STİL

"Emily in Paris" 2. Sezon Stilleri

29 Ara 2021

Sevenlerinin heyecanla 2. sezonu beklediği dizi Emily in Paris sonunda yayınlandı! Netflix üzerinden yayınlanan diziyle alakalı en çok konuşulan konulardan biri kesinlikle dizideki karakterlerin stil görünümleri oldu.

Kısaca Emily in Paris dizisini özetlemek gerekirse, başrolümüz Emily Amerika'da bir PR ajansında çalışırken, çalıştığı şirketin onu Paris'e göndermesiyle eğlenceli bir yolculuğa çıkıyor. Dizide kendi kültüründen ve hayat tarzından çok daha farklı bir ülkede yaşadıklarını romantik ve eğlenceli bir şekilde izleyeme şansı yakalıyoruz. İlk sezonda daha çok Emily'nin Paris'e alışmasını izlemiştik. 2. sezonda ise daha çok Emily'nin yaşadığı aşk üçgenlerine tanıklık ettik. Dizinin yeni sezonunun konusuyla alakalı pek çok olumlu ve olumsuz yorum olmasına rağmen herkesin en fazla tartıştığı konu kesinlikle dizideki stil görünümleri oldu. Hadi şimdi en çok dikkat çeken stillere beraber göz atalım!

Öncelikle 2. sezonun ilk bölümünden başlayalım. Dizinin birbirinden farklı tarzlara sahip üç karakteri olan Sylvia, Emily ve Camille, her biri tam anlamıyla kendi tarzlarını özetleyen görünümlerle ilk bölümde bir araya geldi. Her zaman şık ve oldukça klas giyinen Sylvia dantel detaylı kalem elbisesi ile şıklığını bir kez daha ortaya koydu. Emily ise her zaman ki gibi dikkat çeken canlı renkleri birlikte kullandı. Bu üç görünüm arasından en çok konuşulan ise Camille'in stili oldu. Net omuz hatlarına sahip Balmain ceket, en çok konuşulan ve beğenilen parçalardan oldu.

Yine ilk bölümden dikkatleri çeken bir stil Emily'nin Mathieu ile romantik Saint-Tropez tatili için yapacakları tren yolculuğunda giydiği kıyafetler oldu. Oldukça retro bir görünüm yakalayan Emily özellikle başındaki şalı ve dev Valentino gözlükleri ile bu havayı tamamladı. Emily'nin diğer bölümlerde giydiği kıyafetler kadar renkli bir kombin olmasa da bu kombinde de farklı desenler ve renkler birbiriyle tamamlandı.

Emily ve Camille'in stilinden bahsetmişken Emily'nin Paris'teki en yakın arkadaşı olan Mindy'i es geçmek olmaz! Bu sezon sık sık beraber gördüğümüz bu üçlü arkadaş grubu oldukça eğlenceli kombinlerle karşımıza çıktı. Mindy oldukça eğlenceli karakterini dizideki kombinlerine de taşıdı. Emily etek uçları katlı lila renk elbisesi ve gökkuşağı renklerinden oluşan Terry Dehavilland markalı ayakkabılarıyla beğeni topladı. Camille ise her zamanki gibi maskülen tarzı modern feminen yorumlarla harmanladığı kombini ile şık bir görünüm yakaladı.

Dizinin son bölümünde Emily'nin giydiği şık kırmızı elbise ise tüm sezonda başrolün giydiği en çok sevilen kıyafetlerden oldu. 2019 yılında H&M'in Giambatista Valli ile iş birliğinden olan bu kırmızı fırfırlı elbise ile Emily, tam olarak karakterin iç dünyasına uygun bir şekilde giydirildi. Hem kol hem etek detayları tülden olan kabarık elbise minimal ve ışıltılı takılarla tamamlandı. Bunun yanı sıra Emily'nin topuz yapılan saçlarına takılan saç aksesuarları da dikkat çekti.
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?