GLOBAL NEWS

Çalkantılı Aşkta “Mutsuz” Son Geldi!

16 Nis 2021

Çalkantılı aşkta mutsuz son geldi diyerek kimlerden bahsettiğimizi anlamışsınızdır sevgili Boboscope severler. JLo ve Arod ikilisinden bahsediyoruz sizlere. Nitekim bir süredir aralarının bozuk olduğu ve bir şeyleri yavaştan aldıklarını da biliyoruz. Alex Rodriguez’in Jennifer Lopez’i aldattığına yönelik çıkan iddialar sonrası gelen bu ağırdan alma hareketi, her ne kadar onlar inkar etse de Arod’un bir şeyler karıştırdığını düşünmemize sebep olmuştu. Şimdi ise gelen bu kesin bitiş haberi ile sizi bilmeyiz ama biz Jennifer için sevindik. Arod’da gerçekten bir “cheater” portresi sezdiğimizi söylemezsek, yalan olurdu! Gelin detaylara geçelim.

2 Bardak

null

Bildiğiniz gibi Jennifer Lopez ve eski beyzbolcu Alex Rodriguez 2017’den beri beraberdi. İkisi de birbirlerinin aileleriyle, çocuklarıyla oldukça iyi geçiniyordu. Biz nereden mi biliyoruz tabii ki de Instagram’dan. Çünkü ikili Instagram’ı da ilişkilerinin içerisine epey bir dahil etmişti. Öpüşmeli, sarılmalı pozların yanı sıra ailecek tatilde çekilen fotoğraflarını da sık sık paylaşıyorlardı ikisi de Instagram hesaplarından. Öyle bir samimiyet hali ki JLo’nun ex’i, çocuklarının da babası Marc Anthony ile de baya samimiydi Arod. 2 yıl önce de bu mutlu tabloyu resmiyete dökmek için nişanlanmışlardı da.Hatta birçok Hollywood ünlüsünün evlendiğini, çocuk çoluğa bile karıştırdığını zorla öğrenirken (bakınız: Jennifer Lawrence, bakınız: Emma Stone) Arod’un kumsalda Jennifer’a evlenme teklif ettiği fotoğraflar bile boy boy yayınlanmıştı. Pandemi öncesinde ha şimdi evleneceğiz ha sonra derken Covid’i de bahane edip, (neymiş istedikleri bir düğün yapamayacaklarındanmış) evlenme fikrini de bir süre askıya almışlardı. Valla iyi olmuş demeden edemeyeceğiz, çünkü Arod’un "eli işte gözü oynaşta" gibi bir hali vardı. Güya bir de çocukluğundan beri JLo’ya aşıktı, hep onunla olmayı hayal ediyordu, vs. Kendisine tek bir cümlemiz var: hadi be oradan!

null

Neden mi bu kadar sertiz sevgili okuyucularımız? Lütfen, neden olmayalım ki? Şunca deneyimimizle konuşuyoruz, ateş olmayan yerden duman çıktığını pek görmedik. Hatırlatalım şubat ayının daha başında çiftimizin arasında bir kriz olduğu söylenip duruyordu. Arod’un reality show’culardan Madison LeCroy ile fiziksel bir şey yaşamasa da sosyal medyadan yazıştığı söylendi durdu. Ne yani, sorarız size aldatmak fiziksel ve duygusal olarak ikiye mi ayrılıyor? Aldatmak, aldatmaktır, nokta… Bununla kalmayalım, daha önceye de gidelim. Daha ilişkileri 3 aylık ve tazecikken de Arod’un biricik JLo’umuzu yine aldattığına dair haberler yapılmıştı. Bu sefer, onu model Lauren Hunter’la aldattığı iddia bile edilmemiş direkt olarak Hunter tarafından söylenmişti. Ona göre Arod, Jennifer’ı çekici bulmuyormuş ve kendisine de JLo ile ilişkileri varken mesajlar ve fotoğraflar atmaya devam ediyormuş. Artık nasıl mesajlar ve fotoğraflarsa? Kısacası bu, Arod’un bir cheater olduğuna dair hakkında çıkan yeni bir haber değil!

null

Gelelim bugüne. Şubat ayından beri git-gelli bir ilişki yaşayan, e evlenme fikrinden de koronavirüs derken vazgeçen hatta “ikimizde daha önce evlendik, gerek var mı bilemiyoruz gibi” konuşmalar yapan ikili, dün yaptığı ortak açıklamada ilişkilerinin bittiğini duyurdu. Hadi, hepimize en başta da Jennifer’a geçmiş olsun. Tabii bu açıklamada klasik birkaç söz söylenmeden olmazdı ve onlar da aynen şöyle bir açıklama yaptı: “Arkadaş olarak daha iyi olduğumuzun farkına vardık ve öyle kalmaya karar verdik. Birlikte çalışmaya ve birbirimizi işle ilgili projelerde desteklemeye devam edeceğiz.” Biz de bakıp göreceğiz, bakalım gerçekten arkadaş kalabilecekler mi, ancak şunu söyleyelim sevgili Boboscoper’lar ikisinin de Instagram hesaplarında o bahsettiğimiz aşk pozları durmaya devam ediyor.

null

Hatta ve hatta her ne kadar Jennifer en azından sosyal medyada suskunları oynasa da daha dün Arod, story olarak bizce oldukça absürt bir paylaşım yaptı. Hem JLo’yu kalp içine alıp tagledi hem de kuma çizilmiş Jennifer kalp Alex fotoğrafını takipçilerine gösterdi. Bununla da kalmadı arkada Coldplay’in şarkısı Fix You, story’leri dikkatle takip edenlerin "kulağından" kaçmadı. Hemen sözlere bir bakarsak, Türkçe olarak şarkının ne söylediğini size söyleyebiliriz. “Yerine koyamayacağın bir şeyi kaybettiğinde gözyaşları yüzünden aşağı akar… düzeltmeye çalışacağım” Bir yandan bu çalarken bir yandan da mendilini göstermesi pek manidar. Biz yorumsuzuz. Sanki bu açıklamalar pek ortak değil de JLo’umuzun aldığı bir karar gibi. “You go girl!”

null

Peki, olaylar bu kadar karmaşıkken dedikodular biter mi? Asla! Arod’un JLo’yu aldattığı kişi olarak iddia edilen Madison LeCroy, kesin gündeme gelmek için çünkü başka bir açıklaması olamaz, hemen birkaç söz söylemiş bu ayrılığın ardından: “Onlar için en iyisini diliyormuş.” Biz de buradan soruyoruz kendisine, sana ne oluyor? Bu işin içinde bir şeyler var, demedi demeyin sevgili Boboscope okuyucularımız. Biz de sizler gibi gelişmeleri yakından takip edeceğiz, herhangi bir haber olursa da bizi burada bulabilirsiniz. Şimdilik görüşmek üzere!

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?