pexels
ASTROLOJİ

Burçların En Büyük Kusurları

01 Ağu 2023

Ne zaman bir masada astroloji muhabbeti yapılsa, herkesin kendi Güneş burcunun en güzel özellikleriyle övündüğüne şahit olmuşsunuzdur. Kova burcu zekası ile övünürken, Başak burcu çalışkanlığını anlatır; Aslan burçlarını konuşmaya zaten gerek yok… Elbette hepimiz kendimizi en iyi yönlerimizle göstermek isteriz. Peki en kusursuz olduğunu düşünenimizde bile mi hiç kusur yok? Elbette var, gelin kusursuz mu kusursuz burçların en büyük kusurlarına birlikte bakalım!

Koç Burcu
Oldukça lider ruhlu, kararlı ve atılgan Koç burçlarının her zaman içi dışı birdir. Düşündüklerini direkt olarak söylemekten çekinmezler. Tabii ki dobralığın getirdiği bu durum bazen yıkıcı konuşmalar yapmalarına sebep olabilir. En büyük kusurları fevrilikleri ve fevrilikten kaynaklanan davranışlarıdır.

Boğa Burcu
Genelde konfor alanından çıkmayı pek sevmeyen, her şeyin garanti olmasını isteyen Boğa burçları oldukça sakin görünürler. Ancak işler istediği gibi gitmediğinde ve kendini rahat hissetmediklerinde, sert mizaçlarını ortaya çıkarabilirler.

İkizler Burcu
Genelde bol bol konuşan, hareketli ve eğlenceli İkizler burcunun da herkes tarafından bilinen bariz bir kusuru vardır. Rahatlıkla manipüle edebilmeleri… İkizler burcu dil oyunlarıyla karşısındaki kişiye rahatlıkla yalan söyler ve hızla manipüle eder…

unsplash
Yengeç Burcu
Sıcak yuvasının ve ailesinin yanında huzurlu olan duygusal Yengeç burcunun en büyük kusurları da yine duygusallığından ortaya çıkar. Yengeç burcu yaşadığı herhangi kötü bir olayda direkt düşebilir ve uzun süre depresif olabilir. Bu durumu etrafındakilere de yansıttığı için çevresindekiler bir anda kendini düşük ruh halinde bulabilir.

Aslan Burcu
Aslan burcuna sorulduğunda onun asla bir kusuru yoktur! Hatta bunu soran kişi böyle bir soruyu sormaya cüret ettiği için Aslan burcu bu hadsizliğe oldukça sinirlenir… İpler onun eline verilmediği zaman oldukça agresif olan Aslan burcunun da kusuru budur.

Başak Burcu
Çalışmayı ve hizmet etmeyi seven, mükemmeli arayan Başak burcunun da kusuru mükemmeliyetçi olması ile başlar. Bu huyu sebebiyle her konuda kendine bir takıntı yaratır. Takıntıları en çok da ona zarar verir…

pexels
Terazi Burcu
Naif, adaletli, güzelliği ve süslenmeyi pek seven Terazi burcunun da bir kusuru var. Aşırı derecede kararsız olması… Bir Terazi burcuna iki seçenek sunduysanız eğer yandınız! O gün takacağı küpeyi bile yüzlerce defa değiştirir…

Akrep Burcu
Tutkulu, güçlü ve karizmatik Akrep burcu dışarıdan oldukça tehlikeli görünür. Ama içi aslında böyle değildir. En büyük kusurları yaşadıkları olayları kafasından uzun süre atamamasıdır. İntikam düşünceleri onu yiyip bitirir.

Yay Burcu
Eğlenmeyi, gezmeyi seven, umursamazlığıyla tanınan Yay burcu da aslında dışarıdan görüldüğü gibi her daim pozitif ve rahat değildir. Bir anda aşırı derecede fanatik düşünceler ve ahlakçılığı ortaya çıkabilir.

unsplash
Oğlak Burcu
Soğuk ve memnuniyetsiz görünümünün en büyük kusuru olduğunu düşünsek de Oğlak burcu için o dışarıya gösterdiği bir maskedir. İçten daha sıcakkanlıdır ama en büyük kusuru imajını aşırı önemsemesidir. Dışarı kendini yıkılmaz bir kale olarak gösterir ve kendisi hakkında neler düşünüldüğünü kafaya takar.

Kova Burcu
Genelde çılgınlığı ve isyankarlığıyla bildiğimiz Kova burcu oldukça arkadaş canlısıdır. Kalabalıklarda sosyalleşmeyi ve muhabbet etmeyi çok sever. Fakat bu muhabbetlerinde ister istemez kendilerini epey bir över. Hatta bazen kalabalıklar arasında “benim bu insanlar arasında ne işim var” gibi bir egodan söz edebiliriz.

Balık Burcu
Zodyak’ın en kendi halinde, hayalperest ve duygusal gözüken Balık burcunun içinden bambaşka bir insan çıkabilir. Balık burçları her ne kadar duygusal ve romantik bir mizaca sahip olsalar da, içten içe oldukça doyumsuzdur. İstediklerini elde etmek için kendilerini kurban pozisyonuna düşürebilir...
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?