pexels
ASTROLOJİ

Burçların Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

27 Tem 2023

Günümüzde aşk kavramı ne kadar da karmaşık değil mi? Geçmiş tecrübeler, güven problemleri ve sosyal medyanın ilişkiler üstündeki etkileri derken; ilişkiler de karmakarışık bir hal aldı. Çok iyi vakit geçirdiğimiz, birbirimize güzel sözler söylediğimiz kişi gerçekten bize aşık mı? Yoksa bu geçici bir heves mi? Direkt ağzından aşk cümleleri duyamayacağınız kişinin size aşık olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz? Eğer karşınızdakinin burcunu biliyorsanız hadi yazımıza koşun!

Koç Burcu
Zodyak’ın en çocuksu en hareketli burcu olan Koç burcu aşık olduğunda karşısındakine bunu hissettirmekten çekinmez. Ona tutkuyla bağlanır, mutlu etmek için elinden geleni yapar. Hatta sorduğunuzda oldukça dobra bir şekilde size aşık olduğunu söyleyebilir.

Boğa Burcu
Keyif düşkünü, konfor alanından çıkmayı pek de sevmeyen Boğa burçları için ilişkide olmazsa olmaz şey güven ve sadakattir. Eğer karşıdaki kişide bunları yakalayabilirse aşık olur. Aşık olduğunda daha çok fedakarlık yapmaya başlar ve kendinden ödün verir.

İkizler Burcu
Oldukça sosyal, eğlenmeyi seven ama aynı zamanda dengesizliği ile meşhur İkizler burcunu aşıkken düşünemiyor olabilirsiniz. Ancak İkizler burçları aşık olduklarında gözü başka kimseyi görmez. Örneğin bir masada birkaç kişiyle oturup konuşan İkizler burçları; aşık olduğu kişi oradaysa sadece onunla konuşur, ilgisini sadece ona verir.

unsplash
Yengeç Burcu
Zaten aile, yuva kurmak; sevmek sevilmek son derece alakadar olan Yengeç burçları aşık olduğunda direkt evlilik düşünür. Sizi dahil ettiği gelecek planları yapmasından anlayabilirsiniz. Aşık olduğu an nerede evleneceğinden tutun, nerede yaşayacağına kadar her şeyi hazırlar.

Aslan Burcu
Güneş'in parlak çocuğu, burnundan kıl aldırmayı pek de sevmeyen Aslan burçları; normalde egosundan vazgeçip aşık olamaz diye düşünülür. Ancak Aslan burçları gerçek anlamda aşk insanlarıdır. Aşık olduğu kişiye karşı oldukça cömert ve sevgi doludur, adeta kendinden geçer. Aşık bir Aslan burcu bulduysanız bu dünyada cenneti yaşıyor olabilirsiniz!

Başak Burcu
Titiz, mantıklı ve eleştirel Başak burcunun aşık olması için gerçek anlamda mantık süzgecinden geçmesi gerekir. Ama gerçekten aşık olduktan sonra o kontrolcülüğünü bırakıp rahatlar. Adeta bir çocuğa döndüğünü, daha spontane hareket ettiğini hissedebilirsiniz.

unsplash

Terazi Burcu

Ah çapkın teraziler, ah… Terazi burçları aslında direkt olarak aşka aşık olan burçlardır. Sevmek ve sevilmek onlar için adeta motivasyon kaynağıdır. Bu nedenle aşık olduğunu gözlerinden bile okuyabilirsiniz.

Akrep Burcu

Genellikle tehlikeli olarak görülen Akrep burçlarının en belirgin özellikleri tutkulu olmalarıdır. Bu nedenle bir kişiye aşık olduklarında, bütün dünyayı onların ayağına sererler. Akrep burcu tarafından sevilmek gerçekten bambaşka bir duygudur…

Yay Burcu

Çocuksu, umursamaz ve muhtemelen çabuk sıkılan bir Yay burcunu aşık etmek pek de kolay değildir. Ama gerçekten aşık olursa içindeki çocuk daha çok ortaya çıkar. Bütün enerjisini size verir, sizinle maceradan maceraya atlamak ister.

unsplash
Oğlak Burcu
İşkolik, otoriter ve sorumluluk sahibi Oğlak burçlarını aşık etmek oldukça zordur. Çünkü onlar herkese aşık olmaz; karşısındaki kişiye tam olarak güvenene kadar kalın bir duvar örer. Eğer gerçekten aşık olursa Oğlak’ın o soğuk rüzgarlar estiren hali gider; yerine oldukça sıcak, esprili, şefkatli ve duygusal bir kişi ortaya çıkar.

Kova Burcu
Çılgınlığın kitabını yazmış, her daim farklılığıyla dikkat çeken, arkadaş canlısı Kova burçları özgürlüğüne oldukça düşkündür. Ne zaman bir Kova burcu aşık olursa özgürlüğünü karşıdaki için feda etmeye başlayabilir. İlişki içerisindeki isyankar halini gözlerinden kalpler çıkaran bir aşığa bırakır…

Balık Burcu
Romantizm ve duygusallık denildiğinde ilk akla gelen Balık burçları da aslında hareketleri ile karşısındakine aşık olduğunu belli eder. Ama aşık olduklarında en belirgin özellikleri hayallerine karşıdakini de dahil etmeleridir. Gerçek anlamda kendine bir hayal dünyası yaratabilir ve kişiyi onun içine koyar. Adeta rüyalardan rüyalar koşarlar
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?