pexels
ASTROLOJİ

Burçları Nasıl Etkileyebilirsiniz?

25 Tem 2023

Karşı cinste ilk neyden etkilenirsiniz? Çekici bir dış görünüş, mükemmel bir tarz, belki de harika bir parfüm kokusu… Herkesin etkilendiği şey birbirinden farklıdır. Ancak bazen sadece dış görünüş yeterli olmaz, eylemleriniz daha dikkat çekici olur. Bu yazımızda burçların nelerden etkilendiği konusunda sizi aydınlatıyoruz!

Koç Burcu

Ateş enerjisine sahip, atılgan, lider ruhlu ve çocuksu Koç burcu kovalamayı oldukça sever. Bu nedenle Koç burçlarını etkilemek istiyorsanız hemen ulaşılacak kişi olmamalısınız. Sizi tıpkı bir ödül olarak görmeli ve bu ödülü kazanmak için çaba göstermeli…

Boğa Burcu

Venüs’ün yöneticiliğindeki Boğa burçlarının en belirgin özellikleri sakin ve güvenilir olmalarıdır. Dolayısıyla karşıdakinden de bu duyguları hissettirmesini ister. Boğa burçlarını etkileyebilmek için onlara güven verici ve düşünceli yaklaşmalısınız. Ancak Boğalar sözlere değil eylemlere bakar, unutmayın.

İkizler Burcu

Her ne kadar bir İkizler burcunu dış görünüşümüzle etkileyeceğimizi düşünsek de durum bu kadar basit değil. İkizler burcu karşısında konuşkan ve açık sözlü birini ister. Fikirlerini rahatça ortaya koyan ve entelektüel yönü gelişmiş kişileri etkileyici bulurlar.

unsplash

Yengeç Burcu

Anaç ve duygusal yönüyle tanıdığımız Yengeç burçları da yine karşısındakinden güven bekleyen kişilerdir. Hislerine de güvendiği için karşısındakinden açıklık ve şeffaflık bekler. Onu güvende hissettirmek, samimi ve açık olmak gerekir.

Aslan Burcu

Güneş'in çocukları, özgüveni ve sahne ışığıyla bildiğimiz Aslan burçları elbette özgüvenden etkilenir. Ancak gereksiz egodan söz etmiyoruz! Onlar yarışacağı birini istemez; tam tersi yanında doğal ışıltısını ortaya çıkartacak güçlü birini ister.

Başak Burcu

Takıntıları ve bitmek bilmeyen eleştirileriyle etkilemesi en zor burçlardan biri Başak burçları… Ama onları da etkilemenin bir yolu var elbet. Başak burçları tıpkı kendileri gibi detaycı ve analizci kişilerden etkilenir. Onlarla alakalı ufak bir detayı bile aklınızda tutmanız ilgilerini çekecektir.

unsplash
Terazi Burcu
Naif, adaletli, süslü ve flörtöz Terazi burçlarına geldi sıra… Terazi burçları doğası gereği aslında herkesi sever ve iyi anlaşır. Ancak bir Terazi burcu akışa uyum sağlayan, çıkıntılık yapmayan, kibar kişilerden etkilenir. Tabii onu özel hissettirmeniz şartıyla…

Akrep Burcu
Tutkulu, güçlü, hırslı ve karizmatik Akrep burçları; yine kendileri gibi tutkulu kişilerden etkilenir. Yapacağınız jestler, romantik konuşmalar oldukça ilgisini çeker. Ancak bunların samimi olması gerekir çünkü hisleri kuvvetli Akrep burçları samimiyetsizliği hemen sezer. Onunla oyun oynarsanız intikamını alacağını söylememize gerek yok sanırım…

Yay Burcu
Enerjik, umursamaz ve özgür ruhlu Yay burçları tıpkı onun gibi olan insanlardan etkilenir. Ona ne kadar eğlenceli ve pozitif olduğunuzu gösterin. Özgür ruhlu olduğunuzu bilir ve onunla beraber maceradan maceraya koşarsanız bu iş tamam!

unsplash
Oğlak Burcu
Otorite, kariyer ve soğukluk denildi mi akla gelen ilk burç Oğlaklar en çok saygı bekler. Onlara karşı açık olmalı, ne istediğinizi bilmelisiniz. Niyetinizi en başta belli eder ve onlara güven verirseniz sizden etkileneceklerdir. Bir de statü sahibi olduğunuzu bilmeleri şart…

Kova Burcu
Deli dolu, oldukça farklı düşüncelere sahip ve rahat Kova burçlarını etkilemenin tek yolu var; onun arkadaşı olmak. Kova burçları beraber gülüp eğlenebilecekleri, arkadaş canlısı kişilerden hoşlanır. Bir Kova burcunu etkilemek istiyorsanız ilk olarak onun arkadaşı olun.

Balık Burcu
Hayalperest, duygusal ve romantik Balık burçlarını etkilemek tam olarak onların ruhunu beslemekten geçiyor. Balık burçları somut şeylere önem vermez; daha soyut ve hayal gücüne hitap eden şeyleri ister. Onlara karşı romantik jestler ve sürprizler yapmalısınız. Ayrıca size gösterdikleri sevgiye sıcak ve derin bir sevgiyle karşılık verirseniz oldukça etkileneceklerdir.
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?