Altın
%
Dolar
%
Euro
%
Bitcoin
%
Eth
%
Önümüzdeki 5 gün boyunca
Bu Sezon Mutlaka Almanız Gereken 5 Parça
editorialist.com
STİL

Bu Sezon Mutlaka Almanız Gereken 5 Parça

30 Eyl 2022

Merak etmeyin, yeni sezondaki parçaların uçuk fiyatlarından haberimiz var. Tam da o sebeple, bütçemizi minimumda tutmak için elimizden geleni yapacağız. Öte yandan, tavsiye ettiğimiz bu parçaları satın aldığınız takdirde, sezonda ne giyeceğim sıkıntısı yaşamayacağınızı, üstelik son derece tarz görüneceğinizi garanti ediyoruz.

1.5 Bardak

Meri store

1- Haki Rengi Kapitone Mont


Geçen sene sonbaharda hayatımıza giren, baharların kısa sürmesi sebebiyle ömrünü tamamlamayarak bir sonraki sezona kalan parçalardan biri de kapitone montlar. Geçtiğimiz sezon haki rengi ve kısa modelleri daha revaçtayken, bu sezon uzun modelleri de çıkmış. Bizim tavsiyemiz yine de kısa olanı almanız. 

Genelde sezonların beklenenden kısa sürmesinden mütevellit, sezon sonlarında indirimden moda parçaları alıp bir sonraki seneye saklamak bizce çok mantıklı. Çünkü genellikle moda bir parça iki sezon boyunca aynı kalıyor; iki sonbahar veya iki ilkbahar gibi. 


İlle de haki rengini istemiyorum diyenler için Mavi’de de siyahı ve biraz daha Barbour modelini anımsatanı mevcut.

Eğer bütçenizin ağzı sonuna kadar açıksa, direkt olarak Barbour modelini alın deriz. En garantisi ve yıllar boyunca en modası geçmeyecek olanı o.

de.style.yahoo

2- New Balance Sneakers


New Balance bir şekilde çok moda oldu ve geldiği yeri koruyor.

Çoğu kıyafetle yakışmasından mı, çok rahat olmasından mı bilinmez, fiyatları da her geçen gün artıyor. Eğer hem garanti bir model olsun, hem rahat olsun, hem de her şey ile yakışsın diyorsanız, 530 modelini, eğer biraz daha modern olsun diyorsanız 2002 modelini, daha unisex, salaş ve seneye de moda olacak bir model istiyorsanız da 574 modelini tavsiye ederiz. 

butik parla

3- Uzun kaşe kaban


Kaşe kabanlar bu sezon çok moda. Zaten artık kışlar öylesine soğuk geçiyor ki daha azı kesinlikle soğuğu kaldırmıyor. Öte yandan bu sezon moda olan kabanların boyu mutlaka bileğe kadar gelmeli. Genellikle de bu kabanlar, altına tayt ve sneakerl'arla veya ultra mini Ugg'larla kombinleniyor.

Eğer siyahın sizi çok kapayacağını düşünüyorsanız, taba, bej veya gri rengini tercih edebilirsiniz. O renkler de gayet güzel ve tarz duruyor.

Aman dikkat, boyu kısa olanlar asla tercih etmemeli. Zira önceden de söylediğimiz gibi bileğe kadar iniyor ve sizi olduğunuzdan da kısa gösterebilir.

trendyol

4- Birkenstock Sneakers


Birkenstock rahatlığı bu kez kış boyu da bizimle kalacak. Üstelik sadece evde değil sokakta da. Artık hepimiz görüntüden çok ayakkabının pofidikliğine takılıyoruz. Hal böyle olunca hem tarz hem de pofuduk tercihler yapıyoruz.

Siz yine de bu söylediklerimizden görüntüyü beğenmediğimizi zannetmeyin, bu aralar influencerların en çok kullandığı kışlık kombinlerde bu modeller başta geliyor. Birkenstock’un artan fiyatlarına rağmen halen bu sneaker’ı alabiliyorsanız, kaçırmayın. Yok alamıyorsanız da üzülmeyin, tek değilsiniz.

DeFacto

5- Oversize (bomber) kolej ceket


Ve listemizin sonuna geldik. Modada koleje dönüş çok var. Geçtiğimiz sezonlarda başlayan, kolej temalı sweatshirt modası hala devam ederken, bu kez de listemize oversize kolej ceketler eklendi. Mevsime uygun olarak polar olanı, kolları deri olanı kısacası her bütçeye uygun türlü türlü kumaşlısı var.

Eğer kendinizi bu ceketlerle görmekte zorlanıyorsanız, merak etmeyin tek değilsiniz. Burada anahtar kombin altına tayt ve ultra mini ugg giymek olacak. Böylelikle ceket başlı başına bir parça olarak kalacak ve siz alışana kadar çok da göz yormayacak.

Tam da bu sebeple bizce ceketi siyah olarak tercih edin. 

Öyleyse herkese iyi sezonlar! 
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?