UnSplash
KÜLTÜR/SANAT

Bodrum Ağustos Ayı Etkinlik Rehberi

02 Ağu 2023

Yaz aylarının vazgeçilmez ilçelerinden biri olan Bodrum, her yaz olduğu gibi yine oldukça hareketli geçecek. Özellikle bu aylarda etkinlik çeşitliğinin arttığını belirtebiliriz ve dilediğiniz sanatçının konserine giderek keyfili vakit geçirebilirsiniz. Bugünkü yazımızda da araştırma yapmak için vakti olmayanlara veya kolaylık isteyenlere özel Bodrum etkinliklerini derliyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve etkinliklerin detaylarına geçelim.

@ercetincandan

Candan Erçetin - Bodrum Antik Tiyatro

Türk şarkıcı-şarkı yazarı ve müzik öğretmeni olan Candan Erçetin, 25 yıllık bir şarkıcılık kariyerine sahiptir. Albümleri pek fazla reklam yapmadığı halde geniş kitlelere kendi yeteneği ve sesi ile gelen Candan Erçetin, Türkçenin yanı sıra Fransızca ve Yunanca şarkılar da söylemiştir. Eğer sizlerde Candan Erçetin şarkılarını seviyorsanız 5 Ağustos 2023, 21:15’de Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleşecek olan konsere biletlerinizi alarak katılım sağlayabilirsiniz. 

@cokguzelhareketler2

Çok Güzel Hareketler 2 - Bodrum Antik Tiyatro

Konserler haricinde ülkemizce en çok izlenen ve çok sevilen oyunlardan biri olan Çok Güzel Hareketler 2, Eser Yenenler’in koordinatörlüğünde seyircileri ile buluşmaya devam ediyor. 6 Ağustos 2023, 21:15’de Bodrum Antik Tiyatro’da gösterimi yapılacak oyuna biletlerinizi alarak katılabilirsiniz. 

Yıldız Tilbe - Bodrum Antik Tiyatro

Küçük yaşlarından itibaren şarkı söyleyen ve yeteneği olan Yıldız Tilbe, zamanın ilerlemesi ile harika işler başardı ve ülkemizin en çok tanınan şarkıcılarından biri halini aldı. Birçok ünlü şarkısı ve albümü bulunan Yıldız Tilbe’nin şarkılarını sizde beğeniyorsanız 7 Ağustos 2023, 21:30’da Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleşecek olan konserin biletlerini alabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Sagopa Kajmer - Bodrum Antik Tiyatro

Rap severlerin yakından tanıdığı Sagopa Kajmer ülkemizin önde gelen rapçilerinden biridir. Çıkardığı rap parçaları ile rap severlerin gönlünü kazanan Sagopa Kajmer senelerdir bu işin içinde olan bir üstat olarak da değerlendirilebilir. Eğer rap şarkılardan hoşlanıyorsanız veya bir Sagopa Kajmer fanı iseniz 10 Ağustos 2023, 21:15’de Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleşecek olan konsere gitmenizi öneriyoruz. 

@buraymusic

Buray - Bodrum Antik Tiyatro

İlk başlarda sanatçılara beste vererek müzik sektörüne giren Buray, Ferhat Göçer'in “Unutmuş Çoktan” şarkısı olmak üzere; Ömür Gedik ve Selim Gülgören gibi sanatçılara da çeşitli besteler vermiştir. Bestecilik işlerinin yanında kendi albümü ile de uğraşan Buray, zamanla ülkemizin en ünlü isimlerinden biri haline gelmiştir. “Sen Sevda Mısın” ve “İstersen” şarkıları ile daha da ünlenen Buray’ın şarkılarını sizde beğeniyorsanız 12 Ağustos 2023, 21:15’de Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleşecek olan konsere biletlerinizi alarak katılım sağlayabilirsiniz. 

Ferhat Göçer - Bodrum Antik Tiyatro

İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Ferhat Göçer, müziğe olan ilgisi sebebiyle İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’nü de bitirmiştir ve bu adımdan sonra Devlet Opera ve Balesi'nde iki yıl sözleşmeli olarak çalışmıştır. Kendine belirlediği hem tıp eğitimini hem de şarkıcılığı birlikte götürebilme hedefini başarı ile tamamlamıştır ve ülkemizce tanınan bir sanatçı haline gelmiştir. Ferhat Göçer şarkılarını dinlemekten zevk alıyorsanız 13 Ağustos 2023, 21:!5’de Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleştirilecek olan konsere biletinizi alabilirsiniz. 

@serdarsortac

Serdar Ortaç - Bodrum Antik Tiyatro

Bir sene kadar çalıştığı radyo istasyonunda program sunuculuğu yapan Serdar Ortaç, radyo programını dinleyen bir albüm yapımcısı tarafından dönemin plak şirketlerinden biri olan RAKS ile sözleşme imzalaması önerildi. Teklifi kabul eden Serdar Ortaç’ın da kariyeri tam olarak bu noktada başladı ve zaman ülkemizin en tanındık isimlerinden biri oldu. Eğer sizlerde Serdar Ortaç şarkılarını dinlemeyi seviyorsanız 28 Ağustos 2023, 21:00’da Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleşecek olan konserin biletlerini satın alarak katılım sağlayabilirsiniz. 

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?