Önümüzdeki 5 gün boyunca
pexels
ASTROLOJİ

Ay Burcunuz ve Bakışlarınız

18 May 2023

Doğum haritamız kişiliğimizden potansiyellerimize hatta fiziksel görünüşümüze kadar birçok şeyi bize anlatıyor. Daha önceki yazılarımızda yükselen burcunuzun dış görünüşünüze etki ettiğini konuşmuştuk. Ancak bakışlar denildiğinde Ay burcunuz da devreye giriyor. Ay burcumuz bizim duygularımızı, bilinçsizce verdiğimiz tepkileri, duygusal olarak nelerden tatmin olduğumuzu ve hafızamızı anlatıyor. Bakışlarımızla duygularımızı da yansıttığımız için Ay burcumuza göre bakışlarımız da değişiklik gösterebiliyor. Peki, sizin bakışlarınız nasıl?

Yükselen burcunuza göre dış görünüşünüzün nasıl olduğunu anlattığımız yazımızın birinci ve ikinci kısmına buradan ulaşabilirsiniz. Ay burcunuza göre nasıl bakışlarınız olduğunu öğrenmeye hazır mısınız?

pinterest

Ay Koç


Yöneticisi Güneş olan Koç burcunun bakışlarında da Güneşin ateşini görmek mümkün. Ay Koçların bakışları genelde çocuk gibi hınzır olur. Oldukça samimi olmasına rağmen bakışları bir anda meydan okurcasına değişebilir. Her an kavga çıkartacak bakışlar Ay Koçtan sorulur…

pinterest

Ay Boğa


Venüs gezegeninin varisi Boğa burcu tıpkı kendi gibi oldukça sakin ve içten bakışlara sahiptir. Narin, samimi ve güven veren bakışlara sahiptir. Kendinizi oldukça rahat hissettiren, içinizi ısıtacak güzel gözlere sahiptir.

pinterest

Ay İkizler


Tam olarak “cin gibi” diyebileceğimiz bakışlara sahip insanlardır Ay İkizler burçları… Zaten içlerinde yatan merak dürtüsünü bakışlarına yansıtmadan edemezler. Aynı zamanda bakışlarını tek bir yere odaklayamaz, tıpkı çocuk gibidir.

pinterest

Ay Yengeç


Az önce ağlamış da gelmiş gibi bakışlar… Yengeç burcunun yöneticisi Aydır, dolayısıyla Ay Yengeçler bakışlarıyla kendilerini direkt belli eder. İri ve ürkek gözleri vardır. Değişen duyguları direkt olarak bakışlarına yansır.

pinterest

Ay Aslan


Temsil ettiği Güneş gibi sıcacık ve parlayan bakışlar… Gözlerinden öz güveni ve gururu direkt olarak görebilirsiniz. Gerçek anlamda ışık saçan ve baktıkça bakasınız gelen bakışları vardır. Zaten bir Ay Aslan göz kontağı ile Aslan etkili olduğunu direkt belli edecektir…

pinterest

Ay Başak


Karşısındakini sorgulayan, anlamaya çalışan bakışlar… Ay Başak burçları sizi bol bol süzer ve bundan çekinmez. Muhtemelen eleştirecek bir yerler arıyorlardır… Yine de oldukça zeki ve cin gibi bakışları olduğunu söyleyebiliriz.

pinterest

Ay Terazi


Aşkla bakan gözler… Ay Terazi burçlarının cıvıl cıvıl, cilve dolu bakışları vardır. Size bakışlarıyla bile flört ettiğinizi düşündürebilir. Işıl ışıl ve canlı enerjileri ile sizi hemen yükselteceklerdir. Yönetici gezegeni Venüs olduğu için güzel gözler de verebilir.

pinterest

Ay Akrep


Adeta bir kurşun gibi delip geçen bakışlar… Bir Ay Akrep’i tanımamanız mümkün değil, çünkü onlar ilk olarak bakışlarıyla insanları büyüler. Gizemli, sert aynı zamanda tutkuludur. Karşısındakine korku da verir. Bir Ay Akrep’in bakışlarıyla etkileyemeyeceği kimse olmadığını söylesek yalan olmaz…

pinterest

Ay Yay


Bir Ay Yay burcunu oynak bakışlarından tanıyabilirsiniz. Oldukça hareketli ve çocuksu oldukları için canlılığı ve enerjisi bakışlarına yansır. Tek bir yere odaklanmaları neredeyse mümkün değildir. Odaklandıklarında da gözlerini büyüterek bilgiç bilgiç bakmaya başlarlar.

pinterest
Ay Oğlak

Soğuk ve tepeden bakışlar… Yöneticisi Satürn yüzünden zaten buz gibi olduğunu bildiğimiz Oğlaklar bakışlarında da buz gibi ve ifadesizdir. Ne kadar sıcakkanlı olsa da karşıdakine patronluk taslamaya hazırlanan bakışları yüzünden oldukça yanlış anlaşılabilirler.

pinterest
Ay Kova

Haddini bil diyen ve had bildiren bakışlar… Yöneticisi Satürn tıpkı Kova burçları gibi donuk ve ifadesiz bir bakış verebilir. Boş ve ifadesiz bakışlar verse de modern yöneticisi Uranüs gözlerinin altında mutlaka bir delilik verecektir!

pinterest

Ay Balık


Hayal dünyasından az önce uyanmış gibi olan bakışlar… Ay Balık burçları genelde baygın gibi görünen bakışlarıyla meşhurdur. Hülyalı, her an rüya alemine dalmaya hazır bakarlar. Sık sık bir yerlere dalıp gider. Duygusallığını bakışlarına yansıtır.


©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?