pexels
ASTROLOJİ

Astrolojide Mars Burcu ve Libidonuz

13 Tem 2023

Astrolojide Mars gezegeni; nasıl eyleme geçtiğimizi, ne şekilde mücadele ettiğimizi, motivasyon şeklimizi ve hayat enerjimizi gösteriyor. Ancak Mars gezegeni bunun dışında cinsel hayatımız ile ilgili de çok şey söylüyor. Adını Roma savaş tanrısından alan Mars; cinsellikte karşıdakinden beklentinizden tutun, yataktaki enerjinize birçok konuda size fikir verebilir. Bakalım sizin Mars burcunuza göre cinsel ateşiniz nasıl?

Mars Koç

Mars Koç burcunu yönettiği için enerjisi buraya daha alışkındır. Mars Koçlar hızlı, öfkeli ve tutkulu bir cinsel hayat yaşarlar. Bu aniden karar vermek ve spontane bir cinsellik anlamına gelir. Koçlar aynı zamanda yatak odasında rekabetçi bir havaya da girebilirler.

Mars Boğa

Boğa burcu daha sabit, konforuna düşkün, alışkanlıklarından vazgeçmeyen ve lükse düşkün bir burçtur. Bu nedenle cinsellik Mars Boğalar için adım adım gelişir. Yani daha romantik bir ortam, mum ışıkları, güzel bir yemek ve doğru müzik gibi ayrıntılara dikkat eder. Aceleye getirilmeyi istemez.

Mars İkizler

Mars İkizler burcunda iken dilini, sesini iyi kullanmayı ve kendini iyi ifade etmeyi ister. Aynı zamanda partnerden de bunu bekler. Bu sebeple yatakta müstehcen konuşmalar ve cinsel içerikli mesajlar tam Mars İkizlere göredir…

pexels
Mars Yengeç
Duygusal, merhametli, şefkatli Yengeç burcunda Mars; partnere karşı duygusal olarak yakın hissederek tatmin olur. Özellikle karşıdaki kişiyi beslemek, ona yemek pişirmek ya da yemeğini paylaşmak, sarılmak, öpüşmek ve yatakta senaryolar kurmaktan hoşlanır.

Mars Aslan
Mars sabit Aslan burcunda iken spot ışıkları altında hisseder kendini. Yatakta yönetmeyi seven, tıpkı bir oyuncu gibi performans gösterdiği deneyimlerden hoşlanır. Lüks kaçamaklar libidosunu arttıracaktır.

Mars Başak
Mars detaycı ve hizmet odaklı Başak burcunda iken cinsel deneyimin tüm detaylarına dikkat eder. Daha planlı, sonraki adımı düşünen bir halde olduğu için bu karşıdaki kişinin sinirini bozabilir. Ancak partnerinin ihtiyaçlarını önemsediği için hoşunuza giden en ufak ayrıntılara dikkat eder. Sadece kendi istek ve ihtiyaçlarını emin ve etkili bir dille söylemesi gerekir…

pexels
Mars Terazi
Güzelliği ve sanatı seven, sosyal kelebek Teraziler Mars bu burçtayken her şeyin uyumlu ve dengede olduğunu hissetmek isterler. Görünüme önem verdikleri için karşılarındaki kişinin fiziksel özellikleri onları daha çok tahrik eder. Ayrıca yatakta ayna ya da kamera kullanmak da Teraziyi daha da ateşlendirebilir…

Mars Akrep
Mars Akrep burcunda iken direkt olarak tahtındadır. Oldukça tutkulu, hırslı ve süper cinsel enerjiye sahip Akrep burcu yatakta oldukça iyidir. Genelde libidosu yüksek bir burç olarak adı çıksa da, Akrepler için cinsellikte tutku çok önemlidir. Cinsellik onun için asla yüzeysel değildir, her zaman derine inme güdüsü vardır.

Mars Yay
Neşeli, özgür ruhlu ve maceraperest Yay burcunda Mars oldukça değişik cinsel deneyimler demektir… Mars Yaylar ne istediklerini bilir ve direkt olarak söyleyerek partnerini en etkin şekilde yönlendirir. Ayrıca her türlü seks pozisyonunu bilirler, hatta bunları öğrenmek için eğitime bile katılabilirler…

pexels

Mars Oğlak

Marsın tahtında olduğu bir diğer burç da Oğlaktır. Mars bu burçta iken kontrol sahibi, kararlı ve soğukkanlıdır. Bu sebeple yatakta baskın olanın her zaman kendisi olmasını ister. Partner üzerindeki baskınlığını ve kısıtlamasını kelepçeler ve disipline edici oyunlarla yapabilir…

Mars Kova

Mars deli dolu, herkesten farklı Kova burcunda iken elbette ki herkesle aynı cinsel hayatı yaşayamaz… Karşısındakiyle entelektüel bir bağlantı ister. Ancak belirli fetişler, alışılmadık pozisyonlar ya da farklı oyuncaklar kullanmayı seferler. Alışılmadık her şey Mars Kovaların libidosunu arttırır!

Mars Balık

Romantik ve hayalperest Balık burcunda cinsellik kişinin gerçeklerden kaçışı ve hayal gücüyle şekillenir. Yatakta çok hareketli değildir, daha çok romantizme önem verir. Biriyle ruh eşi bağlılığı hissediyorsa bu cinsel dürtülerini körükler.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?