tatimoon
ASTROLOJİ

Aslan Burcu Evlerde

26 Oca 2023

Burçların doğum haritamızdaki evlerde kendini nasıl çalıştırdığını gördüğümüz seride sıra kime mi geldi? Tabi ki Zodyak'ın en öz güvenli, en cömert ve en parlayan burcu Aslan burcuna! Genel olarak aşırı egolu ve kendini beğenmiş bir şöhretle tanınan Aslan burcu aslında bulunduğu eve lider olur ve o evi parlatır, öne çıkartır. E kim parlamak istemez ki? Bakalım Aslan burcu sizin hangi evinizi nasıl parlatacak, yazımızda…

21 Temmuz – 21 Ağustos tarihleri arası doğan Aslan burçları ateş burçlarının en sıcak günlerinde doğmuştur. Bu nedenle oldukça sıcak gönüllü, sadık, cömert, gururlu ve yaratıcılardır. Aşk, ilişkiler ve flörtler de hayatında ön plandadır. Yengeç burcunun iç dünyasındaki duygusal ve güvenli sürecinden sonra Aslan bunları dış dünyaya ifade etmeye gelir. Bunun için de sahneyi kullanır ve öne çıkar, parlar. Aslanın en önemli arketipi de “kral” olmasıdır. Bir grupta parlayan, göz önünde olan, kendini sevdiren ve otorite birini görürseniz Aslan burcu olduğuna emin olabilirsiniz. Hele ki “ben yaparım, ben isterim” gibi konuşmaya başladıysa koşarak uzaklaşın… Şaka bir yana Aslan burçları olmasaydı eğlence, şan, şöhret, sahne ve yaşam sevinci olmayacaktı. İyi ki varsınız Zodyak'ın kraliyet ailesi!

Aslandan bir önce gelen Yengeç burcu evlerde yazısına Astroloji kategorisinden ulaşabilirsiniz. Sıra geldi Zodyak'ın beşinci burcu Aslan’ın hangi evlerinizi nasıl parlattığına;

unsplash

1.Ev Aslan


Yükselen burcumuzu gösteren; aynı zamanda dış görünüşümüzü, hayat rotamızı nereye çevirdiğimizi, benliğimizi ve insanların bizi nasıl gördüğünü anlatan birinci evde Aslan burcu coşkulu ve samimidir. Oldukça özgüvenli ve dışa dönük olmalarının yanı sıra şatafatlı ve gösterişli bir imaj çizerler. Hayattaki amaçları otorite olmak, itibar kazanmak, ilgi odağı olmak ve parlamaktır. Giyim ve kuşamı oldukça dikkat çekicidir, sosyal çevrede parlayan kişidir. Bir ortamda şıkır şıkır giyinen, altın takıları seven, konuşma tarzı da oldukça tepeden biri varsa yükseleninin Aslan olduğunu söyleyebiliriz.

pinterest

2.Ev Aslan


Maddi ve manevi yatırım becerimizi, nasıl para kazandığımızı ve kendimize verdiğimiz değeri gösteren ikinci evde Aslan elbette lüks bir hayat yaşar. Kaliteli ve markalı giyinmeye, gösterişli nesnelere ve lüks yatırımlara önem verir. Hele altına düşkünlüklerini söylemeye gerek bile yok… Bu sebeple finansal giderleri konusunda dikkat etmesi gerekir. Parayı borsa, dijital para gibi alanlardan ya da sahneden kazanabilirler.

unsplash

3.Ev Aslan


Yükseköğretim öncesi dönemi, kardeşler, akrabalar, yakın çevreyi ve nasıl iletişim kurduğumuzu gösteren bu evde Aslan burcu tahmin edeceğiniz üzere egosantrik bir iletişim dili sergiler. Ben kelimesini oldukça sık kullandığı için empati yapmasını beklememenizi tavsiye ederiz. Ancak özgüvenli ve yaratıcı dili ile ticarette başarılı olabilir ve kendi patronu olabilir. Zaten hangi Aslan burcu birinin altında çalışmak ister ki?

unsplash

4.Ev Aslan


Ev, aile, yuva, atalar ve karmaları anlatan bu evde Aslan burcunun aile hayatı cümbüş gibidir. Zaten doğuştan soylu olan Aslan’ın ataları ve kökleri de soylu olabilir, bu nedenle hayatında önemli bir yeri vardır. Evinde de lider kendisi olmak ister. Oldukça lüks, cafcaflı bir ev tasarımını tercih eder. İhtişam onlar için zaten vazgeçilmezdir.

unsplash

5.Ev Aslan


Geldik Aslanın kendini en iyi hissettiği aşk, flörtler, şans, eğlence ve çocuklar evine… Bu evde Aslan burçları oldukça şanslıdır. Zaten doğuştan yıldız olan Aslanlar özellikle oyunculuk, sahne sanatları ve spor gibi aktivitelerde oldukça parlayacaktır. Kendisi de eğlenceli ve çocuksu olduğu için çocukların dilinden anlar, onlarla iyi anlaşır. Aşk ve flörtler Aslan için oldukça önemli yer tutar. Flörtlerinin de kendisi gibi dikkat çeken, havalı tiplerden olmasını ister. Ancak aşk ilişkilerinde de öz güvenli ve benmerkezci tutumları flörtlerinin koşarak uzaklaşmasına sebep olabilir. Ancak aşık oldukları kişiye karşı aşırı tutkulu, romantik ve cömerttirler.

unsplash

6.Ev Aslan


Sağlık, hizmet etmek, meslek ve gündelik hayatımızı temsil eden altıncı evde Aslan iş hayatında da benmerkezci davranır. Yaptıkları işin görünür olmasını ve takdir edilmesini ister. Takdir edilmeyeceği, kendini gösteremeyeceği işi yapmaya tenezzül bile etmez. İş arkadaşlarına da liderlik eder ve onları organize edebilir. Sahne sanatları, organizasyon, danışmanlık gibi işlerde başarılı olur.

unsplash

7.Ev Aslan


Ciddi ilişkiler, evlilik, ortaklık ve açık düşmanlarımızı gösteren bu evde Aslan burcu yine şaşırtmıyor. Statü sahibi, başarılı, dikkat çeken ve saygın kişilerle evlilik yaparlar. Zaten bu evde kişi evliliği ya da ortaklığıyla parlamak ister. Eşleri karizmatik, öz güvenli, dikkat çekici ve sanatsal kişiler olabilir. Hatta ünlü bir eş olabilir ya da eşi sayesinde ünlenebilir. Ortaklıklarında da otorite olan kişi olmak istediği için güç çatışmalarına karşı temkinli olmalıdır.

unsplash

8.Ev Aslan


Cinsel yaşamı, manevi konuları, gizemli olayları, ameliyatları ve eşten gelen kaynakları ve miras konuları gösteren bu evde Aslan burcu eşten gelen kaynakları akıllıca kullanabilir. Çünkü başkalarının kaynaklarını kullanma ve organize etme konusunda doğuştan yeteneklidir. Cinsel yönden de yoğun enerjiye sahip oldukları için tutkulu bir partnerlerdir.

unsplash

9.Ev Aslan


Uzak ülkeler, yabancılar, akademik konular, felsefe, din ve seyahatleri sembolize eden bu evde Aslan kendini akademik konular, yabancı diller gibi alanlarda geliştirmek için heveslidir. Özellikle kendini gösterebileceği ve yönetici olabileceği için akademik bir kariyere yönelebilir. Organizasyonlarda iyi olması ile yurt dışı seyahatleri ayarlamada başarılıdır.

unsplash

10.Ev Aslan


Otorite, kariyer, statü ve toplumun bizi nasıl gördüğünü gösteren bu evde tahmin edebileceğiniz gibi Aslan burcu kendini göstermek için elinden geleni yapar. Doğal liderlik özellikleri sebebiyle toplumda bir lider, yönetici ya da parlayan bir yıldız olabilir. Bu konum şan ve şöhret de verebilir. Göz önünde olmaktan hoşlanacağı için sahne sanatlarına yönelebilir. Bir bakmışsınız Aslan burcu bu evde ünlü bir oyuncu olmuş…

unsplash

11.Ev Aslan


Sosyal hayatımızı, arkadaş çevremizi, grupları, dernekleri ve gelecekle ilgili hayallerimizi gösteren bu evde Aslan tahmin edeceğiniz gibi arkadaş grubunun lideridir. Grupların ve toplulukların en dikkat çeken ismi olmasının yanı sıra; doğum günü, bekarlığa veda organizasyonları gibi partileri organize eden ve hakkını da veren kişidir. Arkadaş konusunda seçici olabilir; arkadaşlarının kendileri gibi parlayan, statü sahibi olmalarını ister. Öyle herkesle arkadaşlık edemezler yani… Ayrıca bu konum siyasette başarı ve yöneticilik de verebilir.

unsplash

12.Ev Aslan


İç dünyamızı, en derin korkularımızı, rüyalarımızı ve gizli düşmanlıkları anlatan bu evde Aslan burcunun en büyük korkusunu tahmin edebiliyor musunuz? Tabii ki de parlayamamak! Bu konumda kişi parlayamama korkusunun yanı sıra; kendine güvenememe, atılgan olamama, cesaretsizlik, sosyal fobi ve göz önünde olmaktan kaçınma gibi problemler de yaşar. Yani Aslanın o parlayan yıldızı burada kendini söndürmek ister. Öz güven problemleri verebilir.
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?