Önümüzdeki 5 gün boyunca
tatimoons
ASTROLOJİ

Akrep Burcu Evlerde

16 Mar 2023

Burçların doğum haritamızda yerleştiği eve göre hayatımızı nasıl etkilediğini anlatan serimizde Zodyak’ın en gizemli burcuna geldik. Evet tahmin ettiğiniz gibi Akrep burcu! Akrep burcunu direkt Anka kuşu olarak tanımlayabiliriz. Çünkü onlar astrolojinin en tutkulu, en kaotik burçları olsa da yıkılıp küllerinden yeniden doğabiliyorlar. Bakalım Akrep burcu hangi evinizde güç sahibi olmanızı sağlayacak? Şimdiden söyleyelim, bu yazı bol bol siyah renk içermekte…

23 Ekim – 22 Kasım arasında doğan Akrep burçları Mars ve Plüto gezegenleri tarafından yönetiliyor. Akrep burçları genel olarak kinci, intikamcı ve tehlikeli olarak bilinse de oldukça arzulu, istekli, tutkulu ve güçlü bir burç. Gizlilik ve gizeme çok önem verdikleri için onlar istemedikçe kim olduklarını bilmemiz pek mümkün değil. Zodyak’ın dedektifleri olduğu için gizli ve spiritüel konulara da oldukça ilgililer. Tabi gölge yönleri kıskançlık, kin ve manipülasyon! Yine de bu burç o kadar tutkulu ki etkilerinde kalmamak mümkün değil…

Akrep burcundan bir önce gelen Terazi burcu evlerde yazısına buradan ulaşabilirsiniz. Sıra geldi güç ve ihtirasın burcu Akrep’in evlerdeki haline;

pexels

1.Ev Akrep


1. ev yükselen burcumuzu göstermenin yanı sıra; dış görünüşümüzü, hayatta rotamızı nereye çevirdiğimizi, benliğimizi ve insanların bizi dışarıdan nasıl gördüğünü gösterir. Akrep burcu 1. Evde iken kişi delici bakışları, etkileyici görüntüsü ve karizmasıyla dikkatleri üzerine çeker. Oldukça gizemli ve kuşkucu bir yapısı vardır. Sezgileri kuvvetlidir. Manipülatif yapısı ile ilişkilerini kendi çıkarları doğrultusunda kullanabilir. Hayatı bir yaşam mücadelesi olarak gördüğü için negatif bir yapısı vardır.

unsplash

2.Ev Akrep


Maddi ve manevi yatırım becerimizi, nasıl para kazandığımızı ve kendimize verdiğimiz değeri gösteren ikinci evde Akrep burcu maddi kaynaklarını gizli tutar. Maddi ve manevi gücünü herkesin bilmesini istemez. Kendini maddiyatı ile güçlü hisseder. Psikoloji, dedektiflik gibi alanlardan para kazanabilirler. Akrep cinselliği de sembolize ettiği için cinsellikten para kazanma ihtimalleri yüksektir…


unsplash

3.Ev Akrep


Yükseköğretim öncesi dönemi, kardeşler, akrabalar, yakın çevreyi ve nasıl iletişim kurduğumuzu gösteren bu evde Akrep burcu çok konuşmaz, gizemli kalmayı tercih eder. Ancak sezgileri o kadar kuvvetlidir ki karşısındakinin ne düşündüğünü söylemeden anlarlar. Oldukça etkileyici ve karizmatik bir konuşma tarzları vardır. Bir bakmışsınız ne istiyorlarsa sizi ona ikna etmişler bile… 

pexels

4.Ev Akrep


Ev, aile, yuva, atalar ve karmaları anlatan bu evde Akrep burcu aile konusunda krizli ve zorlu durumlar yaşamış olabilir. Özellikle atalarından ona kalan krizli durumlar miras kalmış olabilir. Bu durumda da küçük yaşta bu krizlerle mücadele etmiş, çözüm üretmek zorunda kalmıştır. Aile sırları oldukça fazladır. Ailesi güçlüdür. Evlerinde siyah renk oldukça hakimdir.

unsplash

5.Ev Akrep


Aşk, flörtler, şans, eğlence ve çocukları temsil eden bu evde Akrep burcu oldukça tutkulu ilişkiler yaşarlar. Aşk için mücadele eder, güçlü bir partnerdir. Ancak flörtlerinde krizli durumlar yaşayabilir; kıskançlık ve manipülasyon problemleri doğabilir. Çocuklarıyla da krizli durumlar meydana gelebilir. Yaşadığı krizleri sanat yönüyle ifade etmekte üstüne yoktur.

unsplash

6.Ev Akrep


Sağlık, hizmet, meslek ve gündelik hayatımızı temsil eden evde Akrep burcu iş konusunda da oldukça hırslıdır. Tuttuğunu bırakmayan yapısı sayesinde zorluklarla karşılaşsa bile yılmadan mücadele eder ve istediğini alır. Sabrı ve azmi ile iş hayatında güçlenir. Hedeflerinden kolay kolay vazgeçmez, ulaşana kadar da pes etmez.

7.Ev Akrep


Ciddi ilişkiler, evlilik, ortaklık ve açık düşmanlarımızı gösteren bu evde Akrep burcu oldukça derin ve tutkulu ilişkiler yaşar. Yüzeysel ve sıkıcı ilişkiler onlara uygun değildir. Oldukça kaotik ilişkiler kurarlar. Kaos dolu ilişkiler yaşasalar da bağlı oldukları kişiden kolay kolay vazgeçmezler. Bu konumda Akrep burcu olan kişiler böyle bir aşkı her yerde bulamazlar, bizden söylemesi…

unsplash

8.Ev Akrep


Cinsel yaşamı, manevi konuları, gizemli olayları, ameliyatları, eşten gelen kaynakları ve miras konularını anlatan bu ev Akrep burcunun kendi evidir. Gizlilik ve gizemden hoşlandığı için ölüm ve ölüm ötesi konulara oldukça ilgi duyarlar. Tam bir dedektif gibi davranarak gizli kalmış şeyleri ortaya çıkarırlar. Bu konumda büyük bir dönüşüm yaşayabilirler. Ayrıca cinselliği de temsil eden Akrep burcu bu konumda oldukça tutkulu ve yoğun bir cinsel hayat yaşar.

unsplash

9.Ev Akrep


Uzak ülkeler, yabancılar, akademik konular, felsefe, din ve seyahatleri sembolize eden bu evde Akrep burcu hayatın felsefesini çözmek ister ve bunun için seyahatlere çıkabilir. Farklı kültürlerden öğrendiği şeyler sayesinde yeniden doğabilir. Kendini keşfedebilir.

unsplash

10.Ev Akrep


Otorite, kariyer, statü ve toplumun bizi nasıl gördüğünü gösteren 10. Evde Akrep burcu oldukça karizmatik ve güçlü görünür. Karizması ve manipülasyon yeteneği sayesinde insanları etkileyebilir ve toplumu dönüştürebilir. Psikoloji, kriminal konular, petrol ve maden gibi alanlarda kariyer sahibi olabilir. Gizli işlerde çalışabilir. Toplumsal statüsünü kazanma konusunda oldukça hırslıdır ve istediğini alır.

pexels

11.Ev Akrep


Sosyal hayatımızı, arkadaş çevremizi, grupları, dernekleri ve gelecekle ilgili hayallerimizi gösteren bu evde Akrep burcu kötümser yaklaşımlar sergileyebilir. Geleceğe karşı umutsuz ve karamsardır. Kendi gücünü göremeyebilir. Arkadaş ortamlarında krizler yaşayabilir ancak bu krizler onun küllerinden yeniden doğmasına sebep olabilir. Bu ev gruplar ve dernekleri de gösterdiği için gizli dernek ve örgütlere katılabilir.

unsplash

12.Ev Akrep


İç dünyamızı, en derin korkularımızı, rüyalarımızı ve gizli düşmanlıkları anlatan bu evde Akrep burcu kendi gücünün farkında olmayabilir. Oldukça güçlü olmasına rağmen gücünü kullanmak istemez. Gücü sayesinde karşısındaki insanları etkilemek ve kaybetmekten korkabilir. Bu evde sezgiler de oldukça güçlüdür. Gizli düşmanlıklardan kaynaklı dönüşümler yaşayabilir.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?