Önümüzdeki 5 gün boyunca
ASTROLOJİ

8-14 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

08 Ağu 2022

Bu hafta gökyüzünün enerjisini fazlasıyla hissedeceğiz. Özellikle hafta başında inişli çıkışlı duygu durumları hakim olabilir. Perşembe günü Venüs’ün Aslan burcuna olan yolculuğu ani öfke patlamalarını beraberinde getirebilir. Cuma günü ise Kova burcunda Dolunay meydana geliyor. Artık gitmeyen ve ilerlemeyen maddi meselelerde hareket etmek zorunda kalabiliriz. Bakalım bu hafta bizleri neler bekliyor?

1 Bardak

Bu hafta en zor işlerden bazılarını kolayca tamamlayabileceksiniz. Başarılı olmak için çok çaba sarf edeceksiniz. Çevreniz de bu yolculuk boyunca size destek olacak. İş hayatında yeni yatırım yapmaktan kaçınmalı ve güven inşa etmeye zaman ayırmalısınız. Asla aceleyle seçim yapmamaya özen göstermelisiniz. Bağlı bir ilişki içinde olanlar zaman zaman tartışabilirler, ancak farklılıklarını nezaketle çözmek yanlış anlaşılmaların önüne geçecektir. Başkalarına istemeden zarar vermemek için kelimelerinizi dikkatli seçin. Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti kalbi boş olanlara yeni aşk getirebilir. Devamlı olmasını istiyorsanız ilişki için çabalayın. Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hayatınızda sosyal alanda devrimler yaratabilirsiniz, yenileyebilirsiniz. Belli ki bir değişikliğe ihtiyacınız var, sürekli gördüğünüz yüzleri görmekten sıkılmış ve yeni dostluklara, arkadaşlıklara yelken açmak isteyebilirsiniz.

Bu hafta sizin için oldukça hareketli geçebilir. Konuşmalarınızda etkili olabilirsiniz ve bu sayede insanların size saygısı artabilir. Mevcut bir işte çalışıyorsanız kazancınızda bir iyileşme yaşayabilir ve bekleyen bir terfiialabilirsiniz. Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transitiyle ev içinde kendinizi daha huzurluhissedebilirsiniz. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamaktan keyif alacaksınız. Şatafatlı ve gösterişli ev içinde organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Evinize iç dekorasyon için alışveriş yapabilirsiniz. Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay sizlere yeni iş kapıları açılabilir, tekliflerle, önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yaptığınız işte teknolojiyi, dijital pazarlamayı daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz ya da dijital bağlantılı işlerle daha fazla haşır neşir olmanız gerekebilir. Kariyerinizde bir kırılma anı yaşayabilirsiniz.

Profesyonel hayatınız bu haftadan itibaren gelişiyor. Mevcut pozisyonunuzdan ayrılmak için yeni seçeneklermasaya serilebilir. Yüksek öğrenim görmeyi planlıyorsanız, bu süreyi en iyi şekilde değerlendirmelisiniz, çünkü çabalarınızda başarılı olmak için oldukça şanslı bir dönemde olacaksınız. Yeni bir ilişkinin başında olanlar için şanslı bir dönem olduğunu söyleyebiliriz. Sevgilinizi ailenizle tanıştırarak ilişkinizi ilerletme planları da yapabilirsiniz. Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti fikirlerinizin önemini ön plana çıkarıyor. Çizime dayalı sanatsal becerinizle ön planda olabilirsiniz. Sosyal çevreniz, komşu, kardeş ve kuzenlerinizle etkileşiminiz her zamankinden daha uyumlu olacak. Kendinize daha çok zaman ayırabilir, çevrenizi etkileyebilirsiniz. İlişkileri düzelttiğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal medya da dikkat çekeceksiniz. Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bir eleme dönemine giriyor olabilirsiniz. Bu dönemde daha gerçekçi olun ve size iyi gelmeyen şeyleri ayırt edin.

Bu hafta geliriniz beklenmedik bir şekilde artabilir. Şirket anlaşmalarınız ve planlarınız konusunda dikkatli olun çünkü rakipleriniz sizi dikkatle izleyebilir ve fikirlerinizi almak isteyebilirler. Aile üyeleriyle bazı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Sorunu çok fazla zorlamaktan kaçının, aksi takdirde işler daha da kötüleşebilir. Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti ile kendi değerinizin farkında olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Parasal yatırımlar yapabilirsiniz veya köşeye para atıp biriktirebilirsiniz tabi aynı şekilde lüks ihtiyaçlara ve değerli eşyalara gereksiz yere para harcayabilirsiniz. Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Eğer ortaklı bir iş yapıyorsanız, ortaklarınız sayesinde gelirlerinizde artışlar bekleyebilirsiniz. Evliyseniz veya uzun süreli bir ilişkiniz varsa partneriniz iş ve maaş konularında iyileşmeler gözlemleyebilirsiniz. Belki de kendinize ev alma fikri oluşacak zihninizde ve bunun araştırmaları içine gireceksiniz.

Bu hafta canlılık ile dolup taşacaksınız. İşle uğraşanlarınız, itibarları arttıkça başarılı olacak ve bu da yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olacak. Sonuç olarak, firmanız ve kaynaklarınız şüphesiz genişleyecek. Bu süre zarfında arkadaşlarınızdan ve tanıdıklarınızdan da yardım alabilirsiniz. Yakında olumlu sonuçlar doğuracak iş için seyahat edebilirsiniz. Evli kişilerin evde sorunları olabileceğinden dikkatli olmaları önerilir. Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek Venüs transiti, kişisel bakım ve fiziksel değişim konularını ön plana çıkarıyor. Bu transit, kendinizi parlattığınız ve girişken olduğunuz bir döneme işaret ediyor. Fiziksel değişiklikler yaparken abartılı ve takıntılı olmamaya dikkat edin. İlişkiler için de yeni bir adım atabilirsiniz. Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Birlikteliklerin gerçek yüzünü görebilir, ayrılık veya yola devam gibi önemli kararlar alabilirsiniz. Kendiniz ve partneriniz ile ilgili sorgulamalar yapmanız, sorunların çözülmesine yardımcı olabilir.

Bu hafta başarı sizden yana olacak ancak biraz fazla çaba ve sıkı çalışma gerektirecek. Her zaman iş arkadaşlarınızın desteğini alamayabileceğinizi aklınızın bir köşesinde bulundurun. Mali durumunuzu bozabilecek bazı öngörülemeyen satın almalar yapmanız gerekebilir. Bir şeyleri tamamlamak ve yerine koymak için ise ideal bir dönem içindesiniz de diyebiliriz. Bu hafta Venüs Aslan burcuna geçiyor. İç dünyanıza odaklanıyorsunuz. Tamamlanmamış bazı konular gündeme gelebilir, verdiğiniz karara sadık kalmanız önem arz edebilir. Kendi kurtarıcınız kendiniz olun ve planlarınızı kendinize saklayın. Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yeni iş projeleri gündeme gelebilir, iş bağlantıları kurabilir, iş konusunda harika destekler alabilirsiniz. Çalıştığınız iş ortamınızın organizasyon yapısında bir değişiklik olabilir ve size sürpriz bir konum teklifi gelebilir.

Bu hafta enerjik olacak ve üstünüze düşen görevlerin üstesinden yeni bir bakış açısıyla gelebileceksiniz. Mali durumunuz istikrarlı olacak ve beklenmedik kazançlar için bir şans söz konusu olabilir. Bu hafta normalden daha fazla iş olabilir, ancak bunu zevkle halledebilirsiniz. Eğer flört ettiğiniz birisi varsa, bu hafta iletişim kurmakta biraz zorlanabilirsiniz. Mide asidine bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti ile sosyal organizasyonlar, arkadaşlarınız arasında dikkat çekebilirsiniz. Hayatınızda yeni girişimler söz konusu olabilir. Yaşam standartlarınızı yükseltmek istiyorsunuz. Cömertliğiniz bu konuda size fayda sağlayacak. Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Havada aşk kokusu var!Birliktelikleri olanlar partnerleri ile oldukça romantik dakikalar geçirebilecekler, yalnızlar ise çok daha kolay flört edebilecekleri kişiler ile tanışabilecekler. Özellikle sosyal çevrenizin de desteği ile yeni kişiler ile tanışabilirsiniz.

Kendinize olan güveniniz bu hafta yüksek olacak ve işinizin çoğunu vadesine kadar zamanında yapabileceksiniz. Daha önceki borçlarınızı kapatabilirsiniz. Hanenizin üyeleri, evin içini değiştirmeyi seçebilir. Evli olanlarınız, kişisel konulardan dolayı eşinizle ara sıra çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta, harcamalarınızın çoğu sevdiklerinizin sağlığı ve güvenliğine gidebilir. Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti ile toplum önünde enerjinizle parlayacağınız bir dönem. Kariyer odaklı işiniz varsa adınızı dönem içinde duyurabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa aşkınızı toplum içinde yaşarsınız veya sevdiğiniz kişiyi aileden biriyle tanıştırabilirsiniz. Özgüveniniz yükseliyor. Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bazılarınız evinizle işinizi birleştirebilir, home ofis tarzı bir yapıya doğru da gidebilirsiniz. Veya işiniz ile evinizi yakınlaştırmak isteyebilirsiniz.

Bu hafta gökyüzü işsizlere, kariyerlerine devam etmelerinde yardımcı olacak yeni fırsatlar sunacak. İş değiştirmek istiyorsanız, iyi bir seçenek keşfedeceğiniz için şanslısınız. Terfi, transfer bekleyenlere müjdeli haberler gelebilir. Bazılarınız bir akrabanızla iş ortaklığı kurma konusunda çok önemli bir seçim yapma kararı alabilirsiniz. Siz ve arkadaşlarınız kısa bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz. Onlarla daha fazla konuşmalı ve duygularını anlamaya çalışmalısınız. Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti yabancı bir ülkeden veya uzak bir şehirden biriyle romantik birlikteliğe başlamanıza vesile olabilir. Sevdiğiniz kişi için başka bir şehre gidebilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginizi çeken bir konuda eğitim alabilirsiniz. Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İş konusunda bir anlaşma yapabilir, sözleşmelerle haşır neşir olabilirsiniz. Birden fazla anlaşma, sözleşme durumları olabilir. İş anlamında üzerinizde her zamankinden çok daha fazla baskı ve sorumluluk hissedebilirsiniz.

Bu hafta, yeteneklerinizi kullanmak ve iyi performans göstermek için size birçok değerli görev ve fırsatgetirecek. Bununla birlikte, bu hafta dilinize ve ses tonunuza dikkat etmeniz gerekebilir. Aksi hale birçok kişiyi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. İş yerinde, gereksiz düşmanlıklar insanları rahatsız edebilir ve size ters tepebilir. Benzer şekilde, sakin kalarak ailenizdeki uyumu koruyun. Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti, maddi anlamda şanslı bir döneme girdiğinize işaret ediyor. Miras, nafaka veya prim alınabilir. Kredi çekebilirsiniz. Eşiniz maddi yönden destek çıkacağı gibi ticaretle uğraşıyorsanız ortaklık ilişkiniz varsa oradan da maddi gelir elde edebilirsiniz. Bu dönemde ek gelir elde edebilirsiniz. Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bir taraftan grup çalışmaları ile kazançlarınızı artırmanın yollarını ararken bir taraftan da kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir. İş hayatında organize ve sorumluluk bilinci ile hareket etmeniz durumunda başarıyı biraz geçte olsa elde edebileceksiniz.

Bu hafta olumlu bir şekilde parlayacaksınız, ancak kendinizle fazla gurur duymamaya çalışın. Güçlü irade gücünüz, hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. Dikkatli bir planlama yapmadan para harcamak, finansal durumunuz üzerinde zararlı bir etkiye sahip olabilir. Romantik ilişkilerde olanlar, beklenmedik zorluklarla başa çıkmak için biraz cesur olmalı. Ancak eşinizin göz ardı edilmiş hissetmediğinden emin olun. Evli olanlarınız, eşleriyle dostane bir şekilde çözülmesi gereken yanlış anlamalar yaşayabilirler. Mide sorunlarına bu dönem dikkat etmekte fayda var. Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti, duygusal ilişkiniz ve evlilik yaşamınızda keyifli ve eğlenceli geçecek günlere işaret ediyor. Birlikte ortak paylaşımdan mutluluk duyarsınız. Dikkat çekeceğiniz ve sevgiye açık olduğunuz bir dönem. İlişkinizi ileriye taşıyabilirsiniz. Bu hafta ayrıca sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Fiziksel olarak daha fit görünmek için kolları sıvayabilir, spora başlayabilir, egzersizler yapabilirsiniz. Belki de daha güzel görünmek adına küçük bir operasyon yaptırabilirsiniz.

Sizin için bu hafta çeşitli sonuçlar getirebilir. İş veya meslekte çalışanlar finansal ödüller bekleyebilir ve çeşitli kaynaklardan zenginlikler biriktirebilir. Çabalarınız için iş yerinde takdir edileceksiniz. Bununla birlikte, aşırı endişeli olabilir ve uyku bozuklukları yaşayabilirsiniz. Ayrıca öngörülemeyen bazı harcamalar da yaşayabilirsiniz. Yurtdışına taşınmayı düşünüyorsanız, bu ideal bir zaman olmayabilir. Ayrıca, zaten yurtdışında çalışıyorsanız, hayatınız zorlaşabilir. Evli olanlarınız, eşleriyle fikir ayrılığına düşebilir ve zihinsel dengelerini bozabilir. Bu hafta gerçekleşecek Venüs Aslan transiti aşk hayatınıza hareket getirebilir. İş yerinde duygusal yakınlaşmalar olabilir. Öte yandan aşk konusunda bir şeyleri takıntı haline getirmemeye çalışmalısınız. Bu dönem eğlenceden ziyade iş ve sorumlulukların olacağı zamandır. Bu hafta ayrıca Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu dönem biraz kendinizle kalabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Özellikle para kazanmakla ilgili ilginç fikirler, yöntemler geliştirebilirsiniz.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?