ASTROLOJİ

3-9 Ekim Haftalık Burç Yorumları

03 Eki 2022

Merkür gerilemesini bitirip direkt hareketine devam etmeye başlıyorken… Mars-Neptün açıları sizi ve yükselen burcunuzu nasıl etkileyecek? Aşk gezegeni Venüs ve Güneş birlikte hareket ederken, kimlere havada aşk kokusu, kimlere kafa karışıklığı getiriyor? Pazar günü tamamlanacak Dolunaya doğru yaklaşırken, gökyüzünün rehberliği bizlere neler diyor? Burcunuzu ve yükseleninizi okuyarak; haftanın astrolojik hava durumu ve etkilerinin farkında olun!

4 Bardak

Koç ve Yükselen Koç Burcu

Merkür’ün normal seyrine geri dönmesiyle, Koç ve yükselen Koçların; işlerinde yarım kalmış projeleri ele alması için güzel bir zaman. Mars Neptün’ün sert açısı dikkatinizi dağıtabilir. Mantığınızdan uzaklaşıp, dürtülerinizle hareket etmek isteyebilirsiniz. Çok fazla yükselmemekte ve neden-sonuç ilişkisinde hareket etmenizde fayda var. Venüs ve Güneş, ikili ilişkiler evinizde birlikte hareket ediyor! İkili ilişkilerinizde tatlı bir ivme var. Cuma günkü Merkür Plüto ilişkisi kariyer alanınızı ve maddi şansınızı artırıyor. Pazar günü Dolunayı, hedeflerinize gitmekteki destekçilerinizi ve size köstek olan şey ve kişileri size işaret ediyor.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu
 
Merkür direkt hareketine devam ediyor. Bu süreçte ilişkilerinizde ve yaratıcı aksiyon almakta sizi tutan bir güç varmış gibi hissetmiş olabilirsiniz. Güzel haber, artık bunun dağıldığını hissediyorsunuz. Hafta boyunca Mars-Neptün karesi maddi konularınızı düşündürtmeye başlayacak. Al-ver dengeleri kafanızı karıştırabilir. Bu konularda düşünürken, ok üstelememeye baksanız iyi edersiniz. Hafta boyu Venüs-Güneş, iş ilişkilerinizde yeşil ışık yakıyor. Pazar Dolunayı hafta sonunuzu da etkisine alarak, nispeten gizli kalan tarafları gözler önüne seriyor. Sorgulamalar, iç-dünya gelgitleriniz, içsel dedikodular yükselebilir. İzleyici kalmanızda fayda var.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu

Merkür düz seyrine devam ediyor. Ev içinde çözümler ve ilerlemeler görünüyor. Mars-Neptün karesi sizin burcunuzda gelişiyor. Çok iddialı ya da çalkantılı hissedebilirsiniz. Bu sallantılı bottan inip, içsel söylemlerinizi dinlemeniz için sihirli bir zaman. Aksiyon almak yerine neyin size gerçekten ne hissettirdiğimi görebilirsiniz. Venüs ve Güneş ilişkisi size iyi gelecek. Aşk, flört ve yaratıcı enerjiniz hafta boyu yükselişte. Pazar günü Dolunayı, hedeflerinizin konusunu açıyor. Daha iyi bir ihtimali yaşamanız için ayağınıza takılanı, yeteneğinizle yapabileceklerinizi esirgeyen ne var? Konuları laf dalaşlarıyla değil, yeteneğinizle çözmeniz daha etkileyici ve rahat hissettiriyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu
 
Merkür gerilemesi sona erdi. Size netlik geliyor Yengeç! Acaba yanımda mı?, diye merak ettiğiniz kişiler kendini gösterecek… Hafta boyu Mars-Neptün ilişkileri, hem sosyal,hem fiziksel olarak bağışıklığınızla oynayabilir. Kafa karışıklıklarınızın üzerine gitmeyin. Hafta boyu Güneş ve Venüs ilişkisi sizin ilişkinize de iyi geliyor. Merkür-Plüto ilişkisi, alacağınız kararlara işaret ediyor. Yarım bıraktığınız işler ya da bitmesi gerekenlere bakmak için güzel bir zaman. Pazar günü Dolunayı kariyer alanınızda. Verdiğinizi alabiliyor musunuz? Sizi hem güvende hissettirecek hem de hak ettiğinizi size verecek bir karar mevcut olamaz mı..? Bir düşünün…

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu

Merkür gerilemesi bitti. Bu dönem bir bütçe hesabı ya da ek gelir arayışına girdiyseniz, yeni düzenlemelerinizin sonuçlarını görebileceğiniz bir zaman. Mars-Neptün karesi sizi de birkaç hafta boyunca etkileyecek Aslan... Arkadaş ilişkileriniz ve sosyal ortamlarınız hem curcunalı hem de biraz kafa karıştırıcı gelebilir. Yüzeyden değil, derinden bakmaya çalışırsanız her şeye inanmazsınız, kafanız karışmaz. Hafta boyu hissedebileceğiniz Güneş-Venüs etkileri ile konuşma tonunuz çok sevecen. Sohbetlerde aranan kişisiniz. Bunu kullanın deriz. Özellikle cuma günü iş konularında önemli bir konuşmada işinize yarayabilir. Hafta sonu Dolunayı, hedefleriniz ve anılarınız arasında bir karmaşa hissettirebilir. Bunu cebinizde tutup, en doğru kararı verebileceğiniz için kendinize güvenin. Karar vermede sezgilerinizi çalıştırırsanız rahat edersiniz.

Başak ve Yükselen Başak Burcu

Merkür, Başak burcunda düz seyrine girdi! 10 Ekim’e kadar burada devam ederken, iletişimlerinizde bu etkiyi hissedeceksiniz. Karar sizde! Mars-Neptün ilişkileri kariyer konularınızda çelişkiler yaşayabileceğinizi anlatıyor. Etrafınızda dönen her şeye güvenmeyiz deniz. Güneş ve Venüz maddi bereket üzere fırsatların çanını yakıyor. Yeni şanslara açık olun. Pazar günü Dolunayı yakınlarınızla/partnerinizle birlikte alabileceğiniz kararlara işaret ediyor. Duygusal konularla ve geçmişler kafanızı yormak yerine kendinizi rahatlatırsanız, ayağınıza kadar gelen fırsatları kaçırmazsınız.

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu

Merkür direkt hareketine devam ediyor. 10 Ekim’de ise sizin burcunuza geçecek. Anlayışlarınızdan sonraki net kararlar için bu zamanı bekleyebilirsiniz. Hafta boyu Mars-Neptün ilişkileri, size de flu ve hareketli bir tablo çiziyor. Planlamalar yapmak yerine sezgilerinize güvenin deriz. Birkaç hafta boyunca kafa karışıklıklarınızda en doğru kararı nasıl alacağınızı keşfedebilirsiniz. Güneş ve Venüs hafta boyunca sizinle Terazi. Hem ilişkileriniz hem de sizin auranız genişliyor. Göz önündesiniz ve hoşa gidiyorsunuz. Pazar günü Dolunayı romantik ilişkileriniz ve bu konudaki düşüncelerinizi ayyuka çıkarıyor. Suçlayıcı düşüncelerinizi zihninizden ayıklayın. İkili ilişkilerde ‘siz daha iyi davranabilir miydiniz?’ bunu düşünün.

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu

Merkür düz devam ediyor. İkilemde kaldığınız alanlar açılmaya başlıyor. Mars-Neptün karesi aklınızı havalara atıyor diyebiliriz. Hafta boyu neyin ne olduğunu anlamıyor ya da çok takılıyor olabilirsiniz. Kendi üzerinize gitmek yerine çok kuvvetli sezgilerinize dönün deriz… Hafta boyu Güneş ve Venüs birlikte hareket ediyor. Fakat bu sizi kendinize yönlendirebilir. Bir şeylere kafanızı takmak yerine akışı hissedebilir misiniz? Bir deneyin… Merkür-Plüto ilişkileri size bir kesinlik getiriyor. Yardımlara izin verin ama fevrilikten çekinin. Doluanay, koşullanırınızı daha iyi bir hale getirmek için neler yapabileceğinizi düşündürtüyor size. Geçmişi düşünürken, orada boğulmak yerine; lazım olanı alıp, bugüne gelirseniz, kafanız karışmaz.

Yay ve Yükselen Yay Burcu

Merkür düzeliyor, sizinse dengeniz Yaylar! Alınacak kararlar sizi bekliyor. 10 Ekim’e kadar çizdiğiniz imaj ve kariyer alanınızdaki duruş hakkında düşünebilirsiniz. Bu alanı yapılandırabilirsiniz. Mars-Neptün karesi; birkaç hafta boyunca tüm ikili ilişkilerinizi dürtüp duracak. Al-ver dengeleri konusunda düşünürken zihninize boğulabilirsiniz. Gözlemlerseniz daha rahat edersiniz. Venüs-Güneş hareketleri; sizi hafta boyu sempatikleştiriyor. Cuma günü Merkür-Plüto üçgeni, sizi kararlar almaya zorlayabilir. Yeterince düşündüyseniz, sezgilerinize güvenebilirsiniz. Dolunay, ‘ben’ diyeceğiniz alanları artırıyor. Etrafınıza bir bakın… Sizin için bir şeyler var. Romantik veya iyi bir iş-partneri/ortağı bulabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu

Merkür kendi hareketine devam ediyor. Hayal ve hedefleriniz 10 Ekim’e kadar yürürlükte. Karar almanın zamanı! Mars-Neptün ilişkileri; ‘biraz sakin ol ve öyle karar ver’ diyor size. İkilemler sizi zorlayabilir. Etrafta çok fazla laf dönüyorsa, düşünün: Gerçekten hepsini dinlemek, hepsine inanmak zorunda mısınız? Hafta boyu Venüs-Güneş ilişkileri sizi parlatıyor. Göz önündesiniz ve olmasanız da bir şekilde fark ediliyorsunuz. Bunu kariyer konuşmaları yapmak için kullanabilirsiniz. Dolunay, ev ev ev halkıyla ilişkilerinize ışık tutuyor. Düşünsel ve manevi fazlalıklarından kurtulabilirsiniz. İhtiyacınız olan bir kariyer-birlikteliği ya da bu alanda karşınıza çıkan bir şans, aklınıza gelmeyen bir şeyi akla getirebilir.

Kova ve Yükselen Kova Burcu

Merkür düz seyrine devam ediyor. Şimdiye kadar ikilemde olan her şeyiniz için çözüm zamanı! Mars-Neptün kareleri arasında seçim yapmanız gereken başka hayat alanlarınızı da size gösteriyor. Seçimler ve denge şu ara Kovaların teması… Kendinizi ortaya koymak için hangi yeteneklerinizi kullanıyorsunuz? Kendinizi izleyerek, daha iyi anlayabilirsiniz. Pazar günü Dolunayı, bir şeyleri iki dudağınız arasına getiriyor… Kararlarınız ya da sözleriniz sihirli. İletişiminiz de güçlü. Sadece ikili ilişkileriniz değil, kişisel hedefleriniz de bu gücün etkisi altında… Size ne lazım? Bunu bilirseniz, şans ve güç sizinle duruyor…

Balık ve Yükselen Balık Burcu

Merkür Başak’ta düz seyrine girdi. İlişkilerinizde alış verişlerinizin size ne getirdiğini ve sizden ne götürdüğünü geniş bir perspektiften gördünüz. İkili ilişkiler açısından, uzun zamandır alamadığınız kararları, 10 Ekim’e kadar içinize sine sine alabilirsiniz. Birkaç hafta boyunca Mars-Neptün karesi ‘ev’ konularınızı bir dürtüyor. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Hayalleriniz için yön tayininde kendinizi ele almakta zorlanabilirsiniz. Güneş-Venüs Terazi burcunda hareket ederken, size ekstra bir gelir kapısı açabilir. Cuma Merkür-Plüto ilişkisi, romantik ve ikili arkadaş/iş ilişkilerinize çözüm getiriyor. Pazar Dolunayı parasal konularınızı bir düşünmenize meylettiriyor. Yakınlarınızdan gelecek yardımlar içinizi ve işinizi epeyce rahatlatabilir.
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?