Önümüzdeki 5 gün boyunca
ASTROLOJİ

26 Eylül - 2 Ekim Haftalık Burç Yorumları

26 Eyl 2022

Bir yandan hâlâ gerileyen Merkür bize ‘biraz daha bekle’ derken, diğer yandan pazartesi Terazi’de gerçekleşen yeni ay ‘hadi artık başlamıyor musun artık?’ diye dürtüyor… Mars, İkizlerdeyken, 6 ay boyunca bizi nasıl etkileyecek? Hafta sonu, gerileme hareketinde olacak Satürn ve Uranüs’ün birbiririyle ilişkileri de gerilimde… Bu ilişkisiyle gökyüzü bizi neye itiyor/çekiyor? Hangi hayat konularımız tekrar gündeme gelebilir? Gökyüzünün bu haftaki astrolojik yardım ve uyarılarını kaçırmamak için; burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın!

4 Bardak

Koç ve Yükselen Koç Burcu

Satürn Uranüs karesi hafta sonuna doğru keskinliğini hissettiriyor. Bu sırada Koçlar, finansal konuşullar ve hayalleri konusunda bir tutarsızlığı duyumsayabilir. Aynı içe sinmeme durumu, arkadaş çevresinden de hissedilebilir. Acaba birilerini hayatından çıkarmanın vakti geldi mi? Merkür-Mars ilişkisi ile iletişimleriniz de ayakta olduğu bir zamanda olduğunuzu işaret ediyor. Bu da hayatınızda size hizmet etmeyen kişi ve koşullardan kurtulmanıza hız katabilir. Hafta sonuna doğru, sevgi kanalınız ilişkilerinizi beslerken diğer yandan da duygularınızı daha iyi anlamaya başlıyorsunuz.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu
 
Satürn-Uranüs’ün tanıdık etkisi uzun süre için son kez kapınızı çalıyor Boğalar. Toplumdaki karizmanız ve ihtiyaçlarınız arasındaki denge ihtiyacınız artıyor. Karşınıza çıkan pürüzler, size keskin kararlar aldırtmak için sizi zorlayabilir. Hala Merkür gerilemede olduğu için, biraz ağırdan alabilirsiniz. Geçmiş konulara öncelik verirseniz, önümüzdeki pazar gününden sonra başlangıçların yolu daha açık görünüyor. Açılan kapıları hemen ittirmeye çalışırsanız yüzünüze kapanabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu

Mars İkizler burcunda devam ediyor. Daha fevri ama bir yandan da kararsız kalmak, aynı zamanda açılan birçok konunun; bu zaman aralığında enerjinizi dağıtmış olması muhtemel. Bu hafta başından itibaren, etkiler biraz daha rahatlıyor… Sizin kafanızsa; evdeki işlerinizden kariyer alanınıza doğru dönüyor. İstikrarsızlık hissedebilirsiniz; ama konulardan uzak kalmak yerine sadece hızlı karar vermekten geri durun. Hatta bunu, bir-iki ay boyunca aklınızda tutsanız iyi. Libidonuz (yaşam enerjiniz) hem cinsel anlamda yükseliyor hem de hafta sonuna doğru kendinize de yükseliyorsunuz. Alınacak kararlar için 2 Ekim’den sonrasını bekleyin!

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu
 
Bu dönem, biraz sinirleriniz laçka olmuş olabilir. Keza enerjinizi çokça kişi ve fazlaca konuya bölüştürmüş de olabilirsin Yengeç… Değişim enerjisi etrafınızda geziniyor. Bir başladığınıza devam edesiniz gelmese de en azından neye başladığınızı hatırlamak, sizi anda tutacaktır. Merkür retro hareketine devam ediyorken, bu da size ‘açılan konuları hallet’ diye söylenip duruyor zaten… Biraz gözünüzü ev işlerine çevirebilirsiniz. Bu alanınızda bereket var. Pazar gününden sonra yolunuz açılacağını hissetmek içinizi rahatlatmaya başlayacak. Biraz daha sabır.

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu

İlişkilerdeki ikilemler sizi bunaltmış olabilir. Bir şeyler hala daha çözülmediyse, bu 1 aylık süre, Aslanların yeniden yapılanması için güzel bir zaman! Yakın çevrenizle olan ilişkiniz, hafta sonuna doğru daha da güzelleşiyor. Zerafetinizi ve tatlılığınızı elinize alıyorsunuz. Cumartesi günü şans, bereket ve bolluk sizinle. Büyük projelere başlamak için 1 ay sonrasını, küçük işlerinizin içinse Merkür gerilemesinin bitmesini beklemeniz yerinde bir karar gibi duruyor… Unutmayın: Önce eski konular anlaşılmalı ve kapanmalı…

Başak ve Yükselen Başak Burcu

Dengeyi hatırlamak, Başaklar için 1-2 ay boyunca çok önemli. Kariyer ve sağlık koşullarınızın yeniliğe ihtiyacı olabilir. Belki Başakları dengeleyecek olan da budur? Pazartesi günü Başakların evinde olan Venüs, Plüto ile güzel bir etkide. Hayallerinizi bir düşünün… Belki o atamadığınız adımlara el veren bir fırsat hemen yakınınızdadır! Perşembe itibariyle hem maddi konularda bir rahatlama gelebilir. Kesenin ağzını kontrolsüzce açmayın deriz yine de. Yine perşembe gününde başlayacak etkiyle; özdeğerinizin daha derinden farkına varacaksınız. Başakta gerileyen Merkür, Pazar günü normal seyrine devam ediyor. Yine de kararlar için, bekleyebiliyorsanız, 2 hafta sonrasını beklemenizde fayda var.

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu

Yeni ay, Terazi’de gizleniyor. Yeniliklere kanat açmak istiyorsunuz ama biraz daha bekleyebilirsiniz. Büyük kararlardan önce geçmişi kapatmak ve maddi manevi dengeye gelmek önemli. İki ilişkiler, işle alakalı meseleler, sosyal medyanızın hareketliliği derken; 5 ay sizi etkisine alacak bir etki var. Diğer yandan1-2 devam edecek Satürn ve Uranüs ilişkisi de dengenizi biraz kaygan zeminde hissettirebilir. Merak etmeyin, dışarıda ne olursa olsun, duyularınıza açık olduğunuz sürece kaybedeceğiniz bir şey yok. Perşembe gününden itibaren 1 ay boyunca ilişkileriniz bereketleniyor. Hafta sonu ilişkilerden gelen bereket de Terazilerin yüzünü güldürebilir. Bu aralar popülersiniz!

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu

Bir yandan ilişkiler sizi yormuş, diğer yandan da ev içindeki düzeniniz/düzensizliğiniz sizi darlamış olabilir. Gerilen hatları Akreplere ‘değişim’ diye fısıldıyor… Neyse ki siz bunun için varsınız. Hafta başı yeni ay, iç denge ihtiyacınıza daha da farkındalık getirebilir. ikili ilişkilerinizde tek taraflı ya da anlam arayan bir model aklınızdaki soru işaretlerini belirginleştirebilir. Bu iyi bir enerji. Çünkü neyin ne olduğuna derinleşmek iç-dengenize de iyi gelebilir… Birkaç hafta daha hislerinizi demlenmeye bırakın. Siz uğraşmıyor görünseniz de bilmek istediğiniz ayağınıza gelebilir. Yormaya gerek var mı?

Yay ve Yükselen Yay Burcu

Tutku ateşi Yayların havasında dans halinde! Hem dış ilişkileriniz hem de romantik koşularda bayrak kimde? Bu, biraz daha ayyuka çıkıyor... Diğer yandan hayata tutunduğunuz konseptleri sorguluyorsunuz. Düzeninizi bir şekilde yenilemek hayata bakışınızı etkileyebilir. Rotanızın nereye yönlendiğini anlayarak eski meseleleri de eleye eleye gitmenizde fayda var. Perşembe günü itibaren Terazi burcuna geçen Venüs, hem kalbinizi hem yüzünüzü yumuşatıyor. Gelen fırsatlara ve sizi tam havanızda hissettiren bir enerji alanına giriyorsunuz. İlgiye hazır olun!

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu

Gelecek yılın ilk çeyreği dolana kadar kariyerinizde ve sağlığınızda inişli çıkışlı, bazen dengenizin kaydığını hissettiren bir kuvvet var. 1-2 ay kadar da özdeğeriniz, yetenekleriniz ve yine maddi konularda gelgit hakim. Ama unutmayın Oğlaklar: Koşturmacalarınız arasında kendinizi ihmal etmezseniz şans sizinle kalır! Hafta başı gerçekleşecek yeni ay, sizi sırtınızdan itiyor diyebiliriz. Bu etkiyi eğitiminizde ve iletişimlerinizde biraz daha detay düşünmek için fırsat. Cevaplarınızı biraz derinlerde bulabilirsiniz… Perşembe gününden itibaren ilişkilerinizi ve karizmanızı etrafa daha iyi yansıtabilirsiniz. Pazar günü Merkür retrodan çıkıyor… 10 gün 2 hafta kadar önemli kararlarınızı bekletmeniz işinize gelebilir.

Kova ve Yükselen Kova Burcu

2023’ün ilk çeyreğinin sonuna kadar uzun soluklu olmayan koşturmacalar sizi gelgitli hissettirebilir. Fakat, merak etmeyin ve yılmayın. Bu minik dinamikler, yüzeydekileri süpürmek ve derinlerdekileri de anlamak için büyük bir şans. 2 yıldan beri Satürn-Uranüs karesi etkisini siz de epey hissediyorsunuz. Bu sizin çok fazla sorumluluk almanızı, bir şeylere yeniden yeniden başlamanızını gerektiriyordu. Çalkantılar biraz daha devam edecek, sağlam durmaya devam edin. Bunlar son demler! Merkür retrosu etkisi pazara kadar devam ediyor. Harekete geçmek için bu etkinin tamamlanmasını bekleseniz, iyi. Hem dikkatinizi de daha iyi toplayacaksınız. Perşembe gününden itibaren hayallerinizin desteklendiğini hissedebilirsiniz, hazır olur…

Balık ve Yükselen Balık Burcu

Mars’ın İkizler burcundaki hareketi, 2023’ün ilk çeyreğin kadar devam edecek. Bu da Balıklarda düzen değişikliklerini, ev içi diyalogları, sürtüşmeleri ve gelgitleri uyarıp duruyor. Diğer yandan Satürn-Uranüs karesi etkisi bize bozdurup-sildirip yeniden yazdırmaya itiyordu. Yıl sonuna kadar da kontrol edemediğiniz etkilere, hayallerinizle uyumlayanamayan hayatınız ve beklentilerinizin değişip durduğu bir portre size çok da yabancı gelmeyecek. Bıkıp vazgeçmek yerine bu olanların size ne öğrettiğine kulak kesilin deriz. Pazartesi yeni ayı, finansal konularda ya da ikili ilişkilerinizde gireceğiniz ortaklı yolları destekliyor. Perşembe, Venüs Teraziye geçerek beklediklerinizi size çekiyor. Kesin kararlar ve önünüzü görmek için 10-15 gün kadar Merkür retro etkisinin bitmesini bekleyin deriz
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?