Altın
%
Dolar
%
Euro
%
Bitcoin
%
Eth
%
Önümüzdeki 5 gün boyunca
22-28 Ağustos Haftalık Burç Yorumları
ASTROLOJİ

22-28 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Sıcak Ağustos günlerini geride bırakmaya hazırlandığımız bu haftada Güneş, Başak burcuna geçiyor. Yarından itibaren hayatımızdaki ayrıntıları fark etmeye ve bu ayrıntılar ışığında hareket etmeye başlayacağız. 27 Ağustos’ta ise yine Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu dönemde yeni işler veya sorumluluklar edinmek yerine mevcut işleri sonuca bağlamak bizleri daha kazançlı hale getirebilir. Genel olarak bu haftaya baktığımızda iletişimde rahat ama eyleme geçme konusunda zorlandığımız bir süreç olacak diyebiliriz. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

Editör :Tuğba Özer
Yayın Tarihi :22 Ağu 2022
Süre :4 Bardak

İş hayatınızda parlayacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Çalışmayanlar yeni bir işe başlayabilir, mevcutta işi olanların ise pozisyonlarında değişlikler meydana gelebilir. Yarından itibaren Güneş, Başak burcundaki seyahatine başlıyor. İş ve çalışma ortamında tansiyonun yükseldiğini gözlemleyebilirsiniz. Daha yoğun ve oldukça tempolu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Hafta ortasında ise ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözmeye daha yatkın olacaksınız. Eğer hayatınızda biri yoksa yeni bir aşka yelken açmak için doğru zamanda olduğunuzu söyleyebiliriz. 27 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. İş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Fiziksel ve ruhsal şifa sağlayacak gelişmeler sizleri bekliyor. Toprak elementi fazlalığı olan bu Yeni Ayda yaşamınızda var olan gelişmelere daha gerçekçi, realist yaklaşacağınız durumlar söz konusu.

Bu hafta itibariyle kendinize gereksiz yere yüklediğiniz yüklerinizden kurtuluyorsunuz. Mevcutta sürdürmeye çalıştığınız ve içinden bir türlü çıkamadığınız bir ilişkiniz varsa oklar bu hafta sonlandırmak için ihtiyacınız olan bütün enerjiyi kendinizde bulacaksınız. 23 Ağustos tarihi itibariyle Güneş bir ay sürecek Başak yolculuğuna başlıyor. Aşk, flörtler, özel hayatınız ön planda olacak. Bu konularda daha detaycı davranabilirsiniz, yalnız burada anahtar kelime duygularla değil özel hayatınızı daha analitik bir şekilde irdelemek olacak. 27 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. İkili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Bu dönem yaşamı daha eğlenceli kılacak koşullarınız söz konusu. Bazı kişiler için yeni bir ilişki başlangıcı olabilir. Bazı kişiler için ise sorunlu bir ilişki ile ilgili bitirme kararı alınabilir.

Bu hafta alışılmışın dışında bir sizle karşılaşacağız desek yanılmış olmayız. Yaşam alanlarınızı düzenleyeceğiniz bu haftada sadece ihtiyacınız olana odaklanacaksınız. Buna çevrenizdeki gereksiz insan kalabalıkları da dahil. Yani büyük bir elemeden geçireceksiniz sosyal çevrenizi. 23 Ağustos itibariyle Güneş, Başak burcunda seyahatine başlıyor. Eviniz, yuvanız, ailenizle ilgili konular sizlerin efor sarf edeceğiniz, biraz da mücadele etmeniz gereken alanlar olacak. Ev değişimi, evde tadilat, dekoratif değişikler yapabilirsiniz. Yalnız ev içinde gerginliklere karşı da dikkatli olmakta yarar var. 27 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Odağınızda yaşamınızın temelleri, aileniz, yuvanız yer alıyor. Yaşadığınız yer ile ilgili yeni bir karar alabilirisiniz, ev içi değişimler söz konusu olabilir veya evinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Yeni ay süresinde işiniz ve eviniz ile ilgili denge kuracağınız koşullar söz konusu.

Bu hafta iş hayatında yenilikler sizleri bekliyor. Yeni bir iş kurabilir veya mevcut işinize yeni ortaklarla devam edebilirsiniz. Bu sayede işinizde daha görünür olmayı başaracaksınız. Dinlenmek için kısa yolculuklar planlayabilir, bu seyahatlerde işlerinizi bir adım ileri taşıyacak görüşmeler yapabilirsiniz. 23 Ağustos’ta Güneş Başak transiti başlıyor. Seyahatler organize edebilir, yakın çevre ve kardeşlerinizle daha yoğun ve yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Kardeş ve komşularla ilişkilerde zaman zaman agresyonlar oluşabilir. 27 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yakın çevre ve kardeşlerimiz, iletişim, yolculuklar, eğitim ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Akrabalarınız, kardeşleriniz, komşularınız ile daha yakından ilgilenebilirsiniz. Bu Yeni Ay’da çevrenizle kuracağınız iletişimde önemli yenilikler içerisindesiniz. Özellikle çalışan Yengeçler için sosyal medya, iletişim, teknolojik konularda önemli adımlarınız olabilir.

Bu hafta itibariyle hafta sonuna kadar parasal konularda şansınızın artacağını söyleyebiliriz. Artık daha çok planınızı hayata geçirecek ve daha çok kazanacaksınız. Evlilik ve ortaklık gibi imza gerektiren birleşmelerde daha şanslı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. 23 Ağustos itibariyle Güneş, Başak burcunda seyahatine başlıyor. Enerjiniz yerine geliyor, motivasyonunuz artıyor. Kişisel bakımınızla çok daha ilgileneceksiniz, hayatınızda yeni oluşumlar, yeni başlangıçlar daha dikkat çekici olacak. Aynı anda birden çok işi halledebilir, 2-3 farklı kanaldan para kazanabileceğiniz koşullar yaratabilirsiniz. Para konusunda detaycı, titiz davranma eğiliminde de olabilirsiniz. 27 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Gelirlerinizle ilgili bir karar aşamasına geliyorsunuz. Yeni planlamalar, yapılanmalar, anlaşmalar söz konusu olabilir. Bu dönem yaşanabilecek diğer gelişme ev ve aile koşullarıyla alakalı bir karşıtlık sonucunda harekete geçebilirsiniz.

Bu haftayı etkisi altına alan tüm gezegenler sizin etrafınızda dönüyor desek yanılmış olmayız sanırım. Keyfinizin giderek arttığını göreceksiniz ve eksikliklerinizi gidereceksiniz. Bu nedenle hayatta neyi elde etmek istediğinizi ve önceliklerinizi iyi belirleyin. Çünkü alacağınız kararları yavaş yavaş uygulamaya başlıyorsunuz. Güneş’in sizin burcunuza geçtiği 23 Ağustos itibariyle mükemmel işler çıkarmak için daha fazla efor sarf edebileceksiniz. Tam olarak yapmak istedikleriniz ve hedefleriniz için rahatlıkla harekete geçebileceksiniz. 27 Ağustos’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek bu Yeni Ay’da hayatınızın genelini ilgilendirecek konulara odaklanıyorsunuz. Özellikle ilişkiler cephesinde hareketlilikler yaşanabilir. Bu dönem dış görünüşünüzü yenilemek isteyebilir, kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız için bu durum ortaklı işlerle ilgili yeni bir adım anlamına gelebilir.

Bu hafta hayatınızda yenilikler yapıyor ve detayları daha iyi görmeye başlıyorsunuz. Artık kendinizi ve rahatlığınızı ön plana alıyorsunuz. Bu süreçte ruhsal desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Artık biraz daha toparlanma zamanı. 23 Ağustos itibariyle Güneş, Başak burcunda seyahatine başlıyor. İş hayatından kazandığınız gelirleri arttırabilecek, primler, ödüller alabileceksiniz. Geleceğe yönelik iyi dilekleriniz ve umutlarınız gerçekleşmeye başlayacak. İletişim hayatınızda biraz geri planda kalır ve kendinizi ifade etmek için çok daha fazla çaba sarf etmeniz gerekir. Birtakım dedikodular, arkanızdan çevrilen işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. 27 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni Ay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. Odağınızda geri planda kalmış konular, gizli gündemler olabilir. Bu dönem ruhsal sağlığınız içsel endişeleriniz konusunda yeni durumlar gerçekleşebilir.  

Bu hafta çevreniz tarafından destek gördüğünüz sosyal bir tempoya giriyorsunuz. Sosyal sorumluluk projelerinde ekip çalışması yapabilirsiniz. Aynı yolda olduğunuz insanlar bakış açınızı geliştirebilir ve arkadaşlıkta yeni kriterler belirleyebilirsiniz. 23 Ağustos’ta Güneş Başak transiti başlıyor. Üstlerle ilişkiler, onlardan rahatlıkla destekler alınabilecek ve terfiler söz konusu. Toplum önünde daha çok görünür olacak, statünüzde yükseliş meydana gelecek. Hayattan isteklerinizi ve umut ettiklerinizi daha kolay bir şekilde elde etmeniz konusunda size destek olacaktır. 27 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni Ay sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konuları gündeme getiriyor. Sosyal gruplar, dernekler, arkadaşlarınıza odaklanacağınız bir dönem diyebiliriz. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni kararlarınız söz konusu olabilir. Bazılarınız ilişkilerle ilgili, evlilikle ilgili yeni kararlar alabilir.

Bu hafta itibariyle iş hayatınız yoğunlaşıyor. Kendinizi iyi planlamalısınız. Beklediğiniz terfi konuları varsa bu konuyla ilgili geri dönüş alabilirsiniz. 23 Ağustos itibariyle Güneş, Başak burcunda seyahatine başlıyor. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda iletişim odaklı olacağınıza işaret etmekte. Üstlerden önemli destekler, tavsiyeler, terfiler alabilirsiniz. İşinizle ilgili seyahatler ön plana çıkabilir, yeni birtakım eğitimler, seminerler gündeme gelebilir. Tanıtım, reklam, halkla ilişkiler ve hukuksal konulara odaklanmanızı sağlamanın yanı sıra, daha çok okumanızı ve araştırmanızı sağlayacak. 27 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni Ay kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. Odağınızda mesleki konular yer alıyor. İşinizle ilgili yeni adımlar atmayı destekleyen bir Yeni Ay süresinde olacaksınız. Kendinize hedefler koyabilmeli, yeni projeler başlayabilmelisiniz. Bu dönem toprak elementi fazlalığı söz konusu solduğu için, sağlamlaşmak, netleşmek, kalıcı işler yapmak için harekete geçebilirsiniz.

Bu hafta itibariyle artık önceliklerinizi farklılaşıyor. Kendinize zaman ayırmaya başlayın. Kendinizle uğraşın. 23 Ağustos’ta Güneş Başak transiti başlıyor. Hesapta olmayan, beklenmeyen kazançlar ortaya çıkabilir, olası sağlık sorunlarınıza çok rahatlıkla çözüm bulabileceksiniz. Belki biraz tatsız bir konu ama miras, nafaka gibi konularda da destekleyici etkileri olacak sizler için. Yalnız olanlar gizli ilişkiler kurmaya daha meyilli olacaklar. 27 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu Yeni Ay yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor. Seyahatler, hukuksal konular, akademik eğitimler gündemimize gelebilir. Bazı konularda yeni gerçekçi net adımlar atmak için gökyüzü destekliyor. Bu dönem çevrenizle kuracağınız iletişim önem arz ediyor. Bazı işlerinize resmiyet kazandırmak, projeler başlamak için yapıcı etkiler söz konusu.

Bu hafta artık korkularınızla yüzleşiyorsunuz. Ek işe başlayabilirsiniz. Krizler karşısında temkinli olun. 23 Ağustos itibariyle Güneş, Başak burcunda seyahatine başlıyor. Başkalarına ait finansal konular, ortaklaşa kazanımlar, miras ile ilgili konular, nafaka, prim, ödeme vb konularla ilgili iletişim, haberleşmeyi çok daha etkin bir hale getirecektir. Bu konularla ilgili sözleşmeler, anlaşmalar toplantılar, görüşmeler gündeme gelebilir. Harcamalarınızı dengede tutmakta bir parça zorlanabilirsiniz. 27 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Paylaşımlı gelirler, banka işlemleri, miras, nafaka konuları ile ilgili yaşanabilecek gelişmeler söz konusu. Bu dönem toprak veya gayrimenkul ile ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Özellikle kadınlarla ilgili konularda fikir ayrılıkları, ani gelişmeler söz konusu olabilir.

Bu hafta itibariyle yaşam düzeniniz değişiyor. Gerçeklere odaklanın. İşin ciddiyetine varın. Olaylar sırasında karşı tarafa yapıcı sözler sarf edin. 23 Ağustos’ta Güneş Başak transiti başlıyor. Bu süreçte ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda mücadele dönemi başlıyor. Enerjinizi kanalize edeceğiniz alanlar bunlar olacak. Bu konularda daha fazla efor sarf etmeniz gerekecek. Yalnız olanlar ise, oldukça tutkulu ve cinselliğin ön planda olduğu ilişkiler içine çekilebilirsiniz. Hayatınıza hareket ve renk geliyor, şimdiden hazırlanın. 27 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu Yeni Ay sürecinde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. Ortaklı işler, ilişki ve evlilikle ilgili konularda birtakım gelişmeler sizleri bekliyor. Bazı kişiler için evlilikte yenilenme veya ortak bir işe başlama gündemleri olabilir. Yeni kararlarınız, gerçekçi adımlarınız olabilir.
Yukarı Kaydır