ASTROLOJİ

20-26 Aralık Haftalık Burç Yorumları

20 Ara 2021

Yılın son günlerine yaklaşmışken gökyüzü bizleri oldukça hareketli karşılıyor. Hem Venüs retrosu hem de pazar günü İkizler burcunda gerçekleşecek olan Dolunay’ın etkileri altında zorlu bir hafta bizleri bekliyor diyebiliriz. Retronun etkisiyle artık ilişkiler içindeki değerlerin sorgulandığı bir sürece girebilir; mevcut ilişkilerde ani çıkışlar, eski ilişkilerde beklenmedik geri adımlar yaşanabilir. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

4 Bardak

Bu hafta Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu ile gelecek planlarınızla ilgili bir kapanış veya tamamlanma sürecine doğru gidebilirsiniz. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında iyimserlik ve yapıcılığı nispeten geride bırakıp, öncü ve lider tarafınızla hareket etmeye başlayacak, geleceğinizle ilgili cesaret içeren bir karar alacaksınız. Kendinizi gösterme, denenmemişi deneme zamanı!  Farkınız ve size ait yanlarınızla başarılar elde edebilir, aynı zamanda maddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Medya, basın, yayıncılık ve kitle iletişim kanallarıyla iş birlikleri içinde olabilirsiniz. Kendi mesleğinizde ve alanınızda tanınırlığınızı arttırabilirsiniz. Hatalarınız ve başarılarınızla daha fazla göz önünde olacağınız bir döneme girdiğinizi söyleyebiliriz. Eş, patron ve baba gibi figürler atacağınız adımlarda belirgin veya etkili olabilir.

Bu hafta Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu ile iş veya eğitim hayatınızla ilgili yapacağınız görüşmelerle uzlaşma sağlamak adına daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bu alanlarla ilgili önemli bir haberi beklediğiniz dönemde olabilirsiniz. Güneş Oğlak burcuna geçişi, ayın geri kalanında sizlere şans ve fırsatlar sunabilir. Şartların ve koşulların daha çok sizin lehinize olduğunu görmeye başlayabilirsiniz. Yalnızlar için tanışma ve karşılaşmalar, yaş farkı olan kişilerle partnerlik ilişkilerine dahil olma gündemleri olabilir. Evli olan Boğalar için aileler, akrabalar arası ilişki ve iletişim önem kazanabilir. Kime, neyinizi anlattığınıza daha çok dikkat edin. Estetik değişikliklerden kaçının. Genel olarak hafta boyunca belirli planlar ve fikirlerde, belirli duygular içinde takılı kalabilir ve ilerleme fırsatlarını kaçırabilirsiniz, dikkat!

Bu hafta Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu nedeniyle şans ve şanssızlıkların arttığı deneyimlerle karşılaşabilirsiniz. Dış koşullara göre hareket etmeniz gerekebilir. Kararlarınızda kısa veya uzun vadeli kazanç ve kayıpları karşılaştırarak ilerlemek faydanıza olabilir. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında finansal konular daha fazla gündeminizde olmaya başlayacak. Karar alırken ve herhangi bir meseleyi ele alırken daha kaygı odaklı davranabilirsiniz. Kendi fikirlerinizde ve alışkanlıklarınızda daha ısrarcı olabileceğiniz bir süreç. Araçlarla ilgili alım-satım konuları, vergiler ve bakımlarla ilgili ödemeler gündeminizde olabilir. İlişkilerinizde ortak zevkler, ortak işler, tutkular ve paylaşımlar partnerinizle aranızdaki bağlılığı güçlendirebilir. Eğitim, seyahat ve yolculuklarla ilgili konularda son dakika durumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Finansal ortaklıklar ve anlaşmalarda ise orta yolu bulma zorunluluğu doğabilir.

Bu hafta, Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu ile ilişkilerinizde finansal paylaşımlar ve cinselliğe dair konularla ilgili krizlere karşı dikkatli olmalı. Aşırılık ve abartı içeren durumlar bir karmaşaya yol açabilir. Sınırları daha doğru belirlemeye çalışın. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında insanların size olan yaklaşımları ve ilişkilerle ilgili beklentileriniz ön planda olmaya başlayacaktır. Özellikle dostluk ve partnerlik ilişkilerinizde beklentilerinizi bulmak daha önemli hale gelirken bu durum, ilişki süreçleri için belirleyici olabilir. Finansal konular, ilişkilerdeki gündemlerden biri olabilir. Partnerinizin iş hayatında aktif bir süreci, bir zorluğu aşma çabası ve mecburiyet içeren durumları gündeme gelebilir. Yalnız Yengeçler ise bu dönemde iş hayatında daha fazla uğraşa sahip insanlarla tanışabilir. Kariyerinde başarılı olan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki insanlarda daha fazla ciddiyet ve olgunluk görmek isteyeceğiniz bir süreç başlıyor.

Bu hafta Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu ile beslenme rutinlerinizde aşırılıklara ve abartılı sağlıksız beslenmelere gitmemeye karşı dikkat edin. Özellikle şeker ve tatlılardaki aşırılıklar hassasiyetlere zemin hazırlayabilir. Günlük yaşam temponuzun daha karmaşık olabileceği bir haftaya giriyorsunuz. Bundan dolayı planlarınız sık sık değişebilir. Bir şeylere yetişme, işlerinizi yetiştirme telaşında olabilirsiniz. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında iş hayatı ve sorumluluklarla daha fazla ilgilenmeye başlayacak ve kendinizi iş hayatınızda, mesleğinizde daha fazla göstereceksiniz. İş arayanlar için daha potansiyel bir zaman dilimi olabilir. Kendinizi geliştirmek, işinizi iyileştirmek ve büyütmekle ilgilenebilir; günlük yaşamınızda yeni bir rutine ve düzene girebilirsiniz. Spora ve diyete dönemsel olarak başlamak için de uygun bir süreç olacaktır. Süregelen işinizdeki kazancınız ilgili beklentileriniz ve gerçekler uyuşmakta zorlanabilir.

Bu hafta Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu ile çocuklarınızla ilgilenmek ve iş hayatınız arasında denge kurmaya çalışabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyleri yapmak ile mecburiyetleri yerine getirmek arasında koşturmaca ortaya çıkabilir. İş hayatınızda sevdiğiniz şeyi yapmak, sevdiğiniz şeylerden para kazanma isteği artabilir. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında yaşam koşullarınız, ilişkileriniz ve akış daha fazla sizden yana olacaktır. Stresli ve kaygılı günleri geride bırakmaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkileriniz sağlıklı ve kontrollü, mesafeli bir dengeye oturabilir. Çocuklarınızın bireysel kararlarına saygı duyma zamanı. Aşk ilişkilerinizde ise olgunlaşma, ciddileşme gibi durumlar gündeme gelebilir. Bu durumu özellikle haftanın ikinci yarısından itibaren görmeye başlayabilirsiniz. Şanssızlıklara takılı kalmayın, ilerleyen günlerle şansınızın arttığını göreceksiniz.

Bu hafta Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu ile yaşamın farklı alanlarından, son dakika şanslarıyla karşılaşabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızda çifte şanslar, sevindirici gelişmeler olabilir. Duygusal birlikteliklerinde aşırılıklara gitmediğiniz takdirde sağlıklı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Sevginizi göstermek, sevgi alışverişinde olmak yaşam enerjinizi ve mutluluğunuzu arttırabilir. Salı günü Güneş Oğlak Burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında taşınma konuları ve düzen değişiklikleri gündeminizde olabilir. Taşınmaz mal alım-satım konularıyla ilgili süreçleriniz daha hızlı ilerleyebilir. Krediler ve borçlanmalarla ilgili konularda daha sistemli ve planlı ilerleme zamanı. Yaşamınızın her alanında uzun vadeli düşünerek hareket etmenin sizi ilerleteceği bir dönem olacak. Uzun vadeli partnerlik ilişkilerinde tamam veya devam durumları bugünlerde ortaya çıkabilir. İlişkilerinizi ciddiyete taşıyabilir, aileleri tanıştırabilirsiniz. 

Bu hafta Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu ile aile ve akrabalarla ilişkileriniz ön planda olmaya devam edebilir. Kısa mesafe yolculuklara çıkabilir, ailenizi ziyaret edebilir, uzaklardaki akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında ilişkilerinizde, iş hayatınızda daha olgun ve geleneksel bakış açısıyla hareket edebilirsiniz. Yenilikten ve sıra dışılıktan ziyade garanti adımlar içinde olmak, planlamalar ile hareket etmek sizin için daha önemli olabilir. Araçlarınızda ve teknolojik aletlerinizde arızalanmalara dikkat edin. Verilerinizi ve şifrelerinizi daha iyi korumaya çalışın. Değerli eşyalarınızı, ziynetlerinizi daha iyi muhafaza edin. Bu hafta takıntılı düşünceler, sabit bakış açılarında takılı kalmak iş veya özel hayatınızda hatalı adımlara götürebilir. Takıntıları ve korkuları serbest bırakmaya gayret edin. Ebeveynlerinizin yatırım ve birikimleriyle ilgili gündemler ortaya çıkabilir.

Bu hafta Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu ile hafta başından itibaren iş veya özel hayatınızda bitirmeye, sonuçlandırmaya çalıştığınız işlerle meşgul olabilirsiniz. Bir dönemi kapatmaya doğru gidebilirsiniz. Umudunuzu kestiğiniz durumlarda, son anda beklenmedik şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Kadersel deneyimlerinizin arttığı bir hafta olacak. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında kazançlar ve harcamalarla ilgili şanslı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde kıskançlıklar, hırs ve tutkular öne çıkabilir. Sevgiliniz ve partnerinizden hediyeler alabilirsiniz. Riskli yatırımlarla ilgili bilgi birikiminiz ve deneyiminiz sayesinde kazançlar elde edebilirsiniz. Bu hafta giderlerinizi kontrol etmeye çalışın, fakat kıtlık bilincine girmemeye gayret edin. Bolluk ve bereketle ilgili çalışmalar yapmak fayda verebilir.

Bu hafta Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu ile finansal konularla ilgili zorunlu ve keyfi harcamalarınızın artışı sizi yeni planlamalara ve düzenlemelere götürebilir. Taşınmayla ilgili harcamalarınız olabilir. Hayatınızdaki insanlara maddi yardımlar yapmanız gerekebilir. Salı günü Güneş sizin burcunuza geçiyor. Ayın geri kalanında farklı kanallardan parayı kendinize çekebilir, finansal şanslarla karşılaşabilir, dışardan gelen paralarla ilgili özellikle fırsatlar yakalayabilirsiniz. Birikimler, çekilişler, riskli yatırımlar aracılığıyla kazançlar sağlayabilirsiniz. Miras ve nafaka ödemeleriniz elinize geçebilir. Aile içerisinde, aile üyelerinin hayatında kadersel durumlar olabilir. Bu hafta yükselen enerji ile daha hırslı, daha kararlı hissedebilir fakat bir yandan da daha takıntılı olabilirsiniz. Aklınıza koyduğunuzu yapma hırsı artabilir. Venüs retrosu sizin burcunuzda yaşanırken estetik değişikliklerden kaçınmaya çalışın.

Bu hafta Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu ile enerjiniz ve motivasyonunuz daha sık değişebilir. Kendinizi pozitif veya negatif anlamda doldurmaya karşı dikkat edin. Objektifliğinizi koruyun. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında gelecek planları ve geçmişe dair konular ön planda olacaktır. Anda kalmaktan ziyade geçmişi ve geleceği sık sık düşüneceksiniz. Sizden saklanan durumlar, etrafınızdaki insanların gerçek yüzü ve gerçek niyetleri bu dönemde karşınıza gelebilir. İlişkilerinizde samimiyet ve güvene dayanan birliktelikler sağlamlaşırken, bazı insanlardan art niyetli veya gizemli tavırlar görebilirsiniz. Bu doğrultuda sosyal çevrenizdeki bazı kişilerle ilişkilerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Eski dostlar ve geçmiş ilişkilerden haberler alabilirsiniz. Bu hafta şans ve şanssızlıklarınız çoğunlukla son dakika karşınıza gelebilir. Jüpiter'in burcunuzdaki son günlerinde bir dönemin sonuna geliyorsunuz. Harcamalarınız artabilir.

Bu hafta Jüpiter'in konumu ve Venüs retrosu ile geçmiş ilişkileriniz gündeminizde olabilir. Geçmişte yarım kalan ilişkilerinize şans vermek isteyebilir, bir araya gelebilir ve daha ciddi konuşmalar yapabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde ise zorunlu veya gönüllü mesafeler söz konusu olabilir. Sosyal hayatınızda mevcut rutininizin dışına çıkabilir, daha sosyal veya daha kendi hayatınıza odaklı olabilirsiniz. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında iş projeleri, iş anlaşmaları, işinizle ilgili finansal konular gündemde olacak. Terfi ve zam alabilir, bir süredir emek verdiğiniz iş kolunda ilerleme kaydedebilirsiniz. İş arkadaşlıklarınız, sosyal arkadaşlıklara dönebilir. İş ortamınızdaki ilişkilerinizde daha profesyonel davranmanızda fayda var. Bu hafta yeni başlangıçlar yapmak adına aceleci olmayın ve mevcut şartlarınızı en iyi şekilde yönetmeye çalışın. Bitmesi gereken konuları ve işleri bitirme zamanı. Bir süredir zihninizi meşgul eden konular kapanışa gidiyor.

©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?