Pinterest
STİL

2023 Yazında Yükselişe Geçen Parçalar

02 Ağu 2023

Yeni sezonda “moda” olacak parçalar, bize uzaktan göz kırpmaya başladılar bile. En trend anında beş katı fiyatına satılacak ve yok satacak olan bu ürünleri, şimdiden alın değerlenince kullanın. İşte karşınızda yeni sezonda yükselişe geçmesi garanti olan 5 parça!

2 Bardak
Yeni sezonda “moda” olacak ve trendleri yakalamayı sevenlerin dolabında mutlaka bulunacak olan parçalar, kendilerini göstermeye başladılar bile. 

Önümüzdeki bahar aylarında fileli transparan babetler, bir sonraki yaz keten tulumlar ve transparan elbiseler, bu kış Asics Tiger spor ayakkabı modelleri ve zamansız bir şekilde mini Longchamp çantalar, çok yakın bir zamanda pek moda olacak. Gelin bu ürünlerin ayrıntılarına hep birlikte göz atalım.

Pinterest
Fileli transparan babetler

“İmkan yok Crocs giymem çok çirkin.” dedik, giydik. “İmkan yok tek bantlı terlik giymem.” dedik, onu da giydik. Hatta, “İmkan yok Birkenstockları veya terlikleri çorap ile giymem…” dedik, tahmin edin: Evet onları da giydik. Yani moda için, bizim “imkan yok” dediğimiz parçaların dolaplarımıza girmesi diyebilir miyiz?

Eğer siz de benzer bir düzlemde gidiyorsanız, yeni önerimiz fileli transparan babetler. Bu modeller havalar iyice ısınmadan çıplak tenin üzerine giyilecek olsalar da, havaların hafif serinlemesi ile birlikte beyaz çoraplarla kombinlenecekler. Ve inanın moda camiasında pek ünlenecekler. (Hatta ünlendiler bile.)

Pinterest
Bu babetlerin tercih edilmesindeki sebeplerden biri ayağınızın şeklini alması ve hafif olması sebebiyle aşırı rahat olması. Üstelik Kendall Jenner’da görmemizle birlikte, babetlere şans verenlerin sayısı hızla artmaya başladı bile. Şimdilerde The Row’dan, Alaïa’ya birçok markanın fileli babeti mevcut.

Ve tabi ki her parça da olduğu gibi bu parçalar da zamanla allanacak pullanacak ve hatta zımbalanacaklar. Üstelik Valentino bu modelleri PVC’leyerek su geçirmez hale bile getirdi. Kısacası şeffaf babetlerin senesine hoş geldiniz! Ve bu resimdeki görüntüye alışırsanız, iyi edersiniz.

Pinterest
Keten tulumlar

Havlu kumaşların saltanatı biterken, keten kumaş evrene koca bir “merhaba” diyor.

Önümüzdeki bahar aylarından yaz aylarına doğru keten kumaşın hızlıca yükselişini izliyor olacağız. Her ne kadar ütülenmesi veya düz kalması zor bir kumaş olsa da, küresel ısınmaya karşı bize serinlemeyi vaat eden bu kumaşı özellikle tulumlarda ve gömleklerde sıklıkla kullanıyor olacağız. 

Pinterest
Keten kumaşlarda en çok göreceğimiz ürün, yelek görünümlü önden düğmeli üstler ve salaş mini tulumlar olacak. En çok göreceğimiz renk bej olsa da, yer yer uçuk pastel maviler ve haki rengi de bize göz kırpıyor olacak.

Özellikle bu tulumları, içine beyaz t-shirt ile kombinlemek pek güzel olacak.

Tavsiyemizdir, şimdiden alın.

Pinterest
Transparan elbiseler

Naked dress modasından bahsetmiştik. 2024 yazı ise şeffaflığın tavan yaptığı bir yaz olacak. Zira bu sezon gözümüz alışsa, da bünyemiz transparanlığı kabullenememişti. Fakat önümüzdeki yaz neredeyse tüm beachlerde bikini üzerine şeffaf ve uzun elbise giyen ve geceleri de body üzerine transparan elbise geçiren tarz kızlar görüyor olacağız.

Özellikle vücudu saran ve tüm hatları meydana çıkaran uzun elbiseler çok ama çok moda! Bir an evvel edinilesi, inanın kaç kere daha söylememiz gerektiğini bilemiyoruz…

Pinterest

Asics (Onitsuka) Tiger 

Yaşı 35 ve üstü olanlar bu spor ayakkabılardan mutlaka zamanında edinmişlerdir. Ve büyük ihtimalle şu an o geçmişteki spor ayakkabılarının nerede olduğunu hatırlamıyorlardır bile…

Ama acele edin; Onitsuka Tiger marka spor ayakkabılar yine ve yeniden moda! Bol paça bir jeanin altına, kot şortun altına, eteğin altına kısacası kadından erkeğe her parçanın altına mükemmel bir şekilde uyuyor ve yeni “trendy” olmayı tanımlıyorlar. 

Acele edilesi.

Pinterest
Mini Longchamp çanta

Ve son olarak listemizi Longchamp ile kapatıyoruz. Euro’nun değer kazanmasıyla fiyatı 55.000 TRY’leri bulan ve muadilleri hızla artan Goyard çanta sahibi olmak, özellikle şu sıralar pek havalı sayılıyor. Bu sebeple, siz bu yaz, eğer varsa Goyard shopping bag’inizle havanızı atın ama, bu bahar ve önümüzdeki sene Longchamp’ın süksesi geri dönecek, onu hatırlatalım istedik. 

Eğer hali hazırda bir Longchamp çantanız veya sırt çantanız varsa sevinmeyin zira bu kez zamanında pek revaçta olmayan mini mini modeller ile moda.

Bu mini Longchamp çantaya sahip olmak kesinlikle pek tarz kabul ediliyor. Dolayısıyla eğer bu kış mekanlarda, “Trendleri önden yakalayan ben olayım…” diyorsanız ve bu sene hangi çantayı alacağınıza karar veremediyseniz, aciliyetle mini bir Longchamp edinmenizi tavsiye ederiz!
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?