Altın
%
Dolar
%
Euro
%
Bitcoin
%
Eth
%
Önümüzdeki 5 gün boyunca
https://unsplash.com
STİL

2023 İçin Skinny Jeans Kombin Önerileri

28 Mar 2023

Gardırobunuzda demode olan parçalar bir zaman gelir, tekrar moda olur. Kıyafetler belirli döngüler içinde yer değiştirir. Trendler zaman içinde değişir. Belirli parçaları zamanın ruhuna uygun hale getirmek, daha modern ve dolayısıyla trend kılmak için önemli olan onları nasıl şekillendireceğinizi bilmektir. Nasıl kullanacağınızı ve neyle kombinleyeceğinizi… 2023 için skinny jeaninize nasıl bir stil kazandırabilirsiniz? Modern ve trend görünmeye devam etmek için önerilerimize göz gezdirin.

https://unsplash.com
Belki skinny jeans giymeye uzun bir ara vermiştiniz. Veyahut belki de bu parçayı kullanmaktan asla vazgeçmediniz. Asıl önemlisi, skinny jeans giyerek kendinizi “stil” hissetmeye devam etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilemiyorsunuz. Skinny jeanlerinizle birlikte yeniden parlamak istiyorsanız ve bu konuda yeni fikirlere ihtiyacınız varsa size yardımcı olabiliriz. İşte, 2023’e özel skinny jeans giyme biçimleri ve alternatif kombinlere dair denenmiş ve onaylanmış öneriler.

https://cdn.lookastic.com
Oversize Blazer ve Düz Ayakkabılarla

2023 için stil haberleri arasında babetlerin geri dönüşü var. Unutmayın ki modada tekerrüre yer vardır ve aynı zamanda moda, ikna edicidir. Bu yıl, skinny jeanse kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız onu bol bir blazer ceketle ve dümdüz babet ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Ceketin içine dilediğiniz şekilde bir bluz veya tişört giyebilirsiniz ancak çok bol olmamasına dikkat edin. Böylece kesinlikle daha modern ve havalı bir görünüm elde edersiniz. 

https://i.pinimg.com
Beyaz, Düğmeli Bir Gömlek ve Sandaletlerle

Baharın ilerlemesi ve havaların yaz kokmaya başlaması yakındır. Ve baharın olgunlaşmış zamanlarını, üstten bir iki düğmesi açık, beyaz bir gömlekten ve bir çift sandaletten daha iyi karşılayamazsınız. Bu iki parçayı hoş bir skinny ile kombinlediğinizde ise kendinizi zamanın ötesinde hissetmeniz kaçınılmaz. 

https://i0.wp.com
Tarzına Güvendiğiniz Bir Kot Ceketle
Özellikle siyah renk skinny jeaninize klasik bir kot ceketle stil kazandırabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta kot ceketin mümkün mertebe bol kesim olmasıdır. Böylece 2023 ruhuyla daha uyumlu bir görünüm elde edersiniz. Bu kombini hem spor ayakkabılarla, hem de topuklu ayakkabılarla eşleştirebilirsiniz. Eğer yürüyüşün bol olacağı bir outdoor aktivite planınız varsa elbette spor ayakkabıları tercih edin. Öte yandan eğer dışarıda, eğlence odaklı bir gece geçirmeyi düşünüyorsanız o zaman şık bir topuklu ayakkabıyla hem sade hem de dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. 

https://qph.cf2.quoracdn.net
Yüksek Topuklu Sandaletle
Skinny jeani güzel bir çift topuklu sandalet veya tarzına güvendiğiniz topuklu terliklerle eşleştirebilirsiniz. Topuklar ince olduğunda, kot pantolonunuzla birlikte bacağınızı daha uzun göstermek üzere çalışacağını da unutmayın. Özellikle bahar aylarında topuklu terlik ve skinny jeans harika bir kombinasyon olabilir.  

https://www.miamiamine.com
Bodysuit ve Beyaz Spor Ayakkabılarla

Güçlü ve etkileyici görünmek için bodysuit bluzlar her sezon iş görür. Bodysuit aynı zamanda 2023 için de iyi bir alternatif skinny jeans kombin önerisi oluşturur. Mavi skinny jeaninizi siyah bir bodysuit ve beyaz spor ayakkabılarla eşleştirebilir, sezonda sadeliğinizi koruyabilirsiniz. Güneş gözlükleri ve şık bir el çantası da eklerseniz basit ama hafife alınmaması gereken, klasik bir kombin elde edersiniz.

https://i.pinimg.com
Makosenle

Dar kot pantolonla harika görünecek ayakkabılardan biri de makosenlerdir. Alttaki dar ve güçlü duruşu dengelemek için üst kısma daha hacimli, bol kesim, salaş bir üst seçebilirsiniz.

https://i.pinimg.com
Spor Ayakkabı ve Hırkayla

Skinny jeans, spor ayakkabı ve hırka; üniforma gibi kullanabileceğiniz bir kombin önerisidir. Pantolonunuzu sevdiğiniz bir hırkayla eşleştirdikten sonra dilediğiniz bir spor ayakkabıyı da ayağınıza geçirerek az enerji harcayıp yeterince gösterişli bir sonuç elde etmenin hazzını yaşayabilirsiniz.

https://i.pinimg.com
Çizgili Kazakla

Skinny jeans, oversize, çizgili bir kazakla zamansız bir stil yaratır. Gardıropların en zahmetsiz parçalarından biri olan çizgili kazağın altına uygun renkte bir kot çekin ve sokağa çıkın. Kendinizi rahat, şık ve hayli Fransız hissedeceksiniz.

https://unsplash.com
Sonuçta bir skinny jeans ile yapılabilecek güzel kombin sayısı neredeyse sınırsızdır. Bahar havasına yaraşır bir stil ortaya koymak için yukarıda sıraladığımız önerilerden birini deneyebilir veya kendi yaratıcılığınızı devreye sokarak tarzınızı konuşturabilirsiniz. 
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?