Altın
%
Dolar
%
Euro
%
Bitcoin
%
Eth
%
Önümüzdeki 5 gün boyunca
2022 Yılında Evlenen Yabancı Ünlüler
vanity fair
MAGAZİN

2022 Yılında Evlenen Yabancı Ünlüler

Salgın hastalıklar, kazalar, belalar, depremler ve yangınlar derken hayattan soğumaya yüz tuttuğumuz bir üç yıl geçirdik. Evlere kapandık, mutsuz olduk, sosyal hayat denilen şeyden bihaber yaşamaya başladık. Bu süreci bizim gibi beter hâlde geçirenler kadar aşka son sürat yelken açanlar da yok değildi elbette. Özellikle 2022’de aşka inancımızı şahlandıran birlikteliklere şahit olduk; bu birliktelikler nikah masasında kendi mutlu sonlarına ulaşmayı başardılar. Bakalım, 2022 itibarıyla hangi yabancı ünlüler evlilik kapısını çalmışlar?

Yayın Tarihi :31 Ağu 2022
Süre :2 Bardak

page six
Listemizin ilk sırasını sevgili Jennifer Lopez ve Ben Affleck için ayıralım istedik. Neden derseniz, bu yıla damga vuran bir evlilik varsa bu elbette onlarınkidir ve aksi teklif dahi edilemez. Çünkü 2000’lerin “power couple”ı Bennifer tam yirmi yıl sonra muradına ermeyi başardı. 2002’de birlikte olmaya başlayan ve sonrasında nişanlanan, birbirlerinin işlerinde yer alacak kadar gözü kara çiftimiz, 2004 yılında nişanı bozmuş ve ayrı yollara gitmişlerdi. Bu ayrılık, her ikisinin de başka isimlerle evlenip çocuk sahibi olmasıyla daha da perçinlendi. Ama kaderden kaçılmıyor tabii, her ikisi de evliliklerini sonlandırdılar ve yine dönüp dolaşıp birbirlerinin kollarına koştular. Yirmi yıllık hikâye, hızlı evlilik törenleriyle meşhur Las Vegas’ta son buldu. "Ex’ten next olmaz" sözünü herkese çiğneten aşık çiftimiz, şimdilerde mutluluktan ışıl ışıl parlıyorlar.

elle
Bu yılın dünyaevine girenleri listesinde son dönemlerin popüler oyuncularından biri olan Anya Taylor Joy da yer alıyor. Emma ve Queen’s Gambit gibi ses getirmiş yapımların yıldızı, müzisyen Malcolm McRae ile Amerika’da sade bir nikah töreniyle evlendi. Evlendiklerinin haberini ise 18 Temmuz’da duyurdular, çiftimiz Anya Taylor Joy’un “Furiosa” filminin çekimleri için Avustralya’ya gidişinden önce böyle bir karar almışlar. Biz onları ilk defa şubat ayında Vanity Fair’in Oscar sonrası düzenlediği partide birlikte görmüştük. O tarihten beri sessiz sedasız ilişkilerini yaşayan çiftimiz en sonunda işi resmiyete dökmeyi tercih ettiler. Güzellikleri böylesine göz doldururken biz aşka inancımızı tazelemeyelim de kimler tazelesin, öyle değil mi?

the cut
Hollywood’un güzeller güzeli ismi Kirsten Dunst da bu yıl mutluluğu bulanlardan… Pek çok dizi ve filmde yer alsa da bizim gönlümüzde daima Spiderman’in biricik sevgilisi Mary Jane Watson rolüyle kalacak olan Dunst, uzun süredir birlikte olduğu ve hatta Ennis Howard ve James Robert isimli iki oğlunun da babası olan Jesse Plemons ile sonunda dünyaevine girdi. İkili Fargo’nun ikinci sezon çekimleri sırasında tanışıp birlikte olmaya başlamışlardı. 2017’de nişanlanıp epey uzun bir nişanlılık süreci geçiren çiftimiz, bu yıl evlilik dışında başka güzel haberlerle de karşımıza çıktılar aslına bakarsanız. İkisi de şubat ayında düzenlenen Oscar ödül töreninde The Power of the Dog filmiyle ilk Oscar adaylıklarını aldılar. Ödülün sahibi olamasalar da kariyerleri açısından başarılı bir yıl geçirdiklerini söyleyebiliriz. Hem aşktan hem işten yana yüzleri epey güldü Dunst ve Plemons çiftinin, e onlara buradan kocaman bir maşallah diyelim öyleyse…

vogue
Bu yılın en ses getiren evliliklerinden biriyle listemizi sonlandıralım. Son dönemlerde babasına karşı kaybettiği haklarını geri kazanmak için uğraşan ve yoğun bir dava süreci geçiren Britney Spears yaşadığı hüsran dolu ilişkilerden sonra nihayet özel hayatında da Sam Asghari ile mutluluğu buldu. İkili, 9 Haziran’da nikah masasına oturdular. Düğün törenlerine konuk olan isimler arasında kimler kimler yoktu ki? Madonna, Paris Hilton, Drew Barrymore, Selena Gomez Donatella Versace gibi çılgın bir davetli listesinden bahsediyoruz, gerçi bu kadar çile çektikten sonra her şey hakkıdır diyelim. Tabii tören sırasında birtakım aksilikler yaşanmadı mı, yaşandı. Örneğin, Spears’ın eski kocası törene tatsız bir giriş yapmaya çalıştı ancak yetkililerce tutuklandı. Tüm olumsuzluklara rağmen beş yıllık birlikteliğin ardından çiftimiz muradına erdi, kendilerine mutluluklar dileyelim.

Yukarı Kaydır