Altın
%
Dolar
%
Euro
%
Bitcoin
%
Eth
%
Önümüzdeki 5 gün boyunca
2022 Yılında Ayrılığın Kapılarını Çaldığı Yabancı Ünlüler
mujerhoy
MAGAZİN

2022 Yılında Ayrılığın Kapılarını Çaldığı Yabancı Ünlüler

Magazin dünyası, 2022 yılı itibarıyla en bereketli zamanlarından birini geçiriyor. Dedikoduya aç bünyeler için bu senenin bulunmaz bir nimet olduğu bariz şekilde ortada. Özellikle Johnny Depp ve Amber Heard davası haftalarca magazin gündemini meşgul etmişken (ve hâlâ etmekteyken) gözümüzü pür dikkat ünlüler dünyasına çevirdik. Bu yıl arka arkaya aldığımız düğün haberlerine sevindik sevinmesine ama 2022’nin ilişkisine iyi gelmediği isimler de azımsanacak gibi değil. Bakalım, kimler bu yıl uzun süreli beraberliklerine noktayı koyup ayrı yollara savrulmuşlar hep birlikte görelim.

Yayın Tarihi :29 Haz 2022
Süre :2 Bardak

as usa

Shakira & Gerard Piqué

Bu yılın en sansasyonel ayrılık haberlerinin başında şüphesiz ünlü şarkıcı Shakira ve on yılı aşkın süredir birlikte olduğu futbolcu sevgilisi Gerard Piqué geliyor. Türk basınının nasıl olduysa ortalığı karıştırmayı başarıp Piqué’nin takım arkadaşlarından birinin annesiyle birlikte olduğu haberini yapmasıyla bu ayrılık haberi bizim ülke gündemimizi bile epeyce meşgul etmişti. Aldatma iddiaları ortaya atılınca Piqué’nin birlikte olduğu kişinin model Suzy Cortez olduğu öne sürüldü ancak çiftten bu konuya dair bir açıklama gelmedi. Bir de Shakira’nın birbirinden yakışıklı ve seksi ünlü erkekleri Instagram’dan takibe alma hadisesi var elbette.

Gerard Piqué’nin tası tarağı toplayıp aile evine geri dönmesinin ardından ünlü çift bu olanlarla ilgili yalnızca ayrılık haberini onayladı ve bundan sonra odaklarının çocukları olacağını söylediler. Birbirlerini 2010 FIFA Dünya Kupası zamanı Waka Waka şarkısının klibinde tanıyan ikilinin Milan ve Sasha isminde iki çocukları var. Bu ayrılık haberi inceden yüreğimizi sızlatsa da yapılacak tek şey ikisine de bundan sonraki hayatlarında mutluluklar dilemek…

us weekly

Candice Accola & Joe King 

The Vampire Diaries dizisi oyuncularından Candice Accola ve müzisyen eşi Joe King’in yedi yıllık evlilikleri de 2022 yılı itibarıyla noktalandı. Candice Accola’nın oyuncu arkadaşı Nina Dobrev sayesinde tanışan ve bir yıllık flört döneminin ardından evlenip iki çocuk sahibi olan çiftin 28 Nisan’da “şiddetli geçimsizlik” sebebiyle mahkemeye başvurduğu ve Candice Accola’nın da bu süreçte Nashville’e taşındığı biliniyor. Hayranlar bir süredir ikili arasında bir sorun olduğunun farkındaydı; hem Accola hem de King’in birlikte olan Instagram paylaşımlarını kişisel hesaplarından kaldırmaları ayrılma ihtimalini gündeme getirmişti. Boşanma haberiyle birlikte hayranların teorileri de doğrulanmış oldu.

pinterest

Jason Momoa & Lisa Bonet

2022’nin bir diğer ses getiren ayrılığı da beş yıllık evliliklerini ocak ayında noktalayan Jason Momoa ve Lisa Bonet çifti oldu. İkili, Jason Momoa’nın Instagram hesabından ortak bir paylaşım yaparak ayrıldıklarını duyurdular. Diğer ayrılık haberlerine nazaran Momoa ve Bonet çiftinin daha “barışçıl” bir şekilde ilişkilerine nokta koyduklarını söyleyebiliriz. Yaptıkları paylaşımda zihinsel anlamda bir dönüşümden geçtiklerini, girdikleri bu yolda sevgi ve saygı çerçevesinde evliliklerini noktalamaya karar verdiklerini ve bu haberi magazin değeri taşıdığı için değil, birbirlerine duydukları saygıdan herkese duyurmak istediklerini açıkladılar.

Yine diğer çocuklu çiftler gibi bu süreçte çocuklarına olan bağlılıklarının devam edeceğini ve tek temennilerinin sevginin galip gelmesi olduğunu da söylediler. Açıkçası böyle dürüst ve dostane bir şekilde yollarını ayırmalarını takdir edilesi bulduk. İkisi de kendileri ve çocukları için yapılabilecek en medeni ayrılıklardan birini gerçekleştirdiler, biz de onlara yeni yaşamlarında mutluluk ve huzur dileyelim.

news worldwide

Billie Eilish & Matthew Tyler Vorce 

Seda Sayan’la yapılan son mash-up videosuyla yine gönüllerimizin zirvesine oynayan Billie Eilish’in ayrılık haberiyle içeriğimizi sonlandıralım. Ünlü şarkıcı, Matthew Tyler Vorce ile olan ilişkisini 31 Mayıs’ta noktaladı ve ikili bu haberi hayranlarına Instagram hikâyesi aracılığıyla duyurdu. Aldatma iddialarını yalanlayan çift, “Kimse kimseyi aldatmadı. İlişkiler başlar ve biter. Bu kadar basit. Sosyal medyada dedikodu yapmak ve yalan haber yaymak tehlikelidir” şeklinde bir paylaşımla da konuya noktayı koydular. Çiftin birliktelikleri ilk olarak Nisan 2021’de ortaya çıkmış ve Doja Cat’in doğum günü partisinde de resmiyet kazanmıştı.

Yukarı Kaydır