Önümüzdeki 5 gün boyunca
ASTROLOJİ

17-23 Ekim Haftalık Burç Yorumları

17 Eki 2022

Duygusal bir hafta bizleri bekliyor gibi… Bir yandan evimizde vakit geçirmek içe dönmek istiyorken; diğer yandan, Mars’ın Güneş'le güzel etkileşimleri işlerimizi kolaylıkla yapmamıza imkan veriyor. Hafta ortasından itibaren 2 -3 gün süreyle hissedebileceğimiz Plüto pozisyonu ise bizi bazı konularda tetiklerken, törpülenmeye ihtiyacı olan yanlarımızı da gösteriyor. Pazar günü Güneş'in Akrep burcuna geçmesi ise her burcun farklı hayat konularını etkileyecek. Gökyüzünün etkilerinin farkında olup kendinizi planlamak için yükselen burcunuzu da okumayı ve pazar; Venüs, Güneş'in kalbindeyken hayalinizdeki ilişki için bir dilek tutmayı unutmayın!

4 Bardak

Koç ve Yükselen Koç Burcu

Koç ve yükselen Koçların yörüngesi ailesine dönmüş durumda. Özel hayatınızda uzun zamandır beklettiğiniz işleri halledebilmeye enerji bulabilirsiniz… Bir yoklayın deriz. Ortaklık işleriniz ya da partnerinizin işleri sizin de gündeminiz olabilir. Güneşin Akrep burcunu aydınlatması, Koçların da hayatında, Akrep konularını açacak. Miras, alım satım işlerinizin çıkabilmesi, bir şeyleri değiştirme dürtüsü, içsel bir güç hissetme ve sezgilerin kuvvetlenmesi olası. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir zamandaysanız; Satürn’ün hareketleri, ilişkilerinizi biraz daha izlemenin size cevapları getirebileceğini gösteriyor. Pazar günü Venüs Güneş'in kalbine geçtiğinde, ilişkileriniz için bir dilek geçirin kalbinizden!

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu

Boğa ve yükselen Boğaların; yakın çemberiyle kontakta olacağı ve bağlarının sıkı olacağı bir haftaya başlaması olası. Hafta ortası, sizi tetikleyecek etkilere karşı derin nefesler almaktan çekinmeyin; Plüto açısı sizi biraz zorlayabilir. Özel hayatta ahenk yakalamak, şu aralar Boğa ve yükselen Boğalar için daha önemli duruyor. İlişkilerini dengelemek üzere girişimde bulunmak için pozitif bir enerji var. Pazar gününden itibaren, şimdiye kadar ters gidiyor ya da geriliyor gibi görünen işler, bir yörüngeye oturabilir. Bir oh çekebilirsiniz. Satürn direkt hareketiyle, iş dünyanızı rahtlatacak! Pazar günü, Venüs Güneş'le kavuşmuşken, dileklerinizin teması aşk ve ikili ilişkiler olsun! Ne dilediğinize dikkat edin, belki gerçek olur…

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, haftaya biraz ikilemde başlıyor gibi. Aslında eyleme geçme enerjisi de çok yüksek olacağı için, kendisini keskinleştirmeye çalışmak yerine, işleri akışa bırakmak ve özündeki sosyal yeteneklere güvenmek yerinde bir tercih olabilir. Pazar Güneş ve Venüs, Akrep burcunda kavuşurken; dönüşümler kapınıza gelebilir. Uzun zaman vazgeçmediğiniz ama illaki vazgeçeceğiniz sizi geri tutan o şey ne? Daha sağlıklı ve daha güçlü olmak için kendinize bakmayı ihmal etmeyin. Pazar günü dilediklerinize dikkat edin deriz… Gerçek olma enerjisi çok yüksek!


Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu
 
Kendiniz ve başkaları arasında bir gerginlik hissediyorsanız, nezaketi elden bırakmadan, bir miktar kendinizi düşünmeniz gereken bir zamanda olduğunuzu söyleyebiliriz. İkili ilişkilerinizde dengeyi kaçırmamaya, tartışmaların kavgaya dönmemesine özen göstermeniz gerekebilir. Çarşamba ve perşembe günleri odaklı olmak üzere, gerginliklerden uzak durmanızda fayda var. Pazar gününden itibaren 1 ay boyunca; yaratıcılığınız daha parlak, modunuz daha çoşkulu ve kimliğiniz daha ortada olabilir. Bu vadede yakınlarınıza yardım etmek, size de iyi gelecektir. Pazar günü gözlerinizi yumun ve aşk dilekleri tutun!

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu

Aslan ve yükselen Aslanlar haftaya biraz hafif bir başlangıç yapmak isteyebilir. Sosyal açıdan kalabalık bir ortama girmek ve öne safhalarda görünmek çekince yaratabilir. Hassas hissettiğinizde, diğerleri sizin gibi hissetmeyebilir. Böyle anlarda tamamen kendinizi gizlemek de size daha kolay gelebilir. Pazar gününden itibaren ikili ilişkilerinizde bir rahatlama hissedebilirsiniz. İlişkilerinizdeki dengeyi esas alarak kendi lafınızı da söylemeyi ihmal etmezseniz, içiniz rahat edebilir. Pazar günü içinizden güzel dilekler geçirmeye ve oldukça arzuladığınız bir isteğinize odaklanın! Dilekleriniz gerçekleşebilir.

Başak ve Yükselen Başak Burcu

Kalabalık bir haftaya başlangıç yapıyor Başak ve yükselen Başaklar. Bir süredir konuşmadığınız konular ya da konuşulacağınızı hiç düşünmedikleriniz gündeme gelebilir. Şimdiye kadar işe yapılmış yatırımların karşılığını almak için güzel bir zaman gibi görünüyor. Pazar günü Güneş'in Akrep burcuna geçmesiyle; iletişim alanınınıza ya da seyahatlerinize hareketlilik söz konusu olabilir. Tanınmak, imaj oluşturmak üzere bazı şeylerden vazgeçilmesi gerektiğini görmek, olumlu sonuçlar doğurabilir. Hafta sonundan itibaren bir ay boyunca bu alanlarda dönüşüm enerjisini hissedebilirsiniz. Pazar günü güzel dileklerde bulunmayı unutayın! İçinizden güzel şeyler geçirin deriz…

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu

Terazi ve yükselen Teraziler, hassas ve incelikli zamanlarında. Bu burç ilişkilerini ve düşüncelerini daha hassas terazilere koyup kılı kırk yarabilir. İşlerinizde hız kazanmak sizi hem çözüme daha hızlı ulaştırabilir hem de gaza basmanız konusunda gökyüzü sizi destekleyebilir. Hafta ortası ev hayatınıza yönelebilirsiniz. Buradaki işlerinizi halletmek, önünüzü açabilir. Alanınız neresi olursa olsun gereksiz tartışmalara girmemenizi öneririz. Gerginlikler, daha baskın hissettirebilir. Pazar gününden itibaren, cebinizden çıkan ve cebinize giren paranın hesabında olacağınız bir ayın içine giriyorsunuz. Pazar günü maddi alanlarınız Venüs ile bereketleniyor. Özellikle parasal dilekleriniz için şans kapısı açık!

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu

Hafta başında sosyal ilişkileriniz tam olarak içinize sinmeyebilir ve kendi halinizle kalmak isteyebilirsiniz. Gökyüzünün bu çağrısına kulak verir ve yalnızlığınıza şans verirseniz; fikirlerinizi demlendirmek, projelerinizi temellendirmek ve planlar yapmak açısından ödüller alabilirsiniz. Anlayacağınız, yalnızlığınızı değerlendirin deriz! Hafta ortasında ise havada gergin enerjiler hissettiğiniz zaman biraz geri durmanızı öneririz. Enerjinizi hiç harcamayacağınız şeyleri gündeminiz yapmak hoşunuza gitmeyebilir. Pazar günü Güneş Venüs’’le birlikte Akrep burcuna geçiyor. Dolayısıyla pazar günü Akreplerin zamanı başlıyor! Yenilenmenize izin verin ve pazar günü dileyin evrenden ne dilerseniz… İçinizden güzel şeyler geçirmeye bakın, deriz.

Yay ve Yükselen Yay Burcu

Yay ve yükselen Yaylar için inişli çıkışlı bir hafta diyebiliriz. Sürtüşmeler yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Durumları büyütmediğiniz ve olduğu gibi kabul etmeye çalıştığınız sürece gerilimlerden etkilenmeyebilirsiniz. Pazar günü, Güneş Akrep burcuna geçerken, siz de kendinize yöneliyorsunuz. Dışarda dolaşmaktansa kendi iç dünyanızı keşfetmek, bu dönemde sizin için daha olumlu sonuçlar doğurabilir. Kendinizle ilgilenmek, kendinizi geliştirmek, ufkunuzu açmak ya da hayallerinize yatırım yapmak için bir aylık sürece giriyorsunuz. Pazar günü derin hissedebilirsiniz… O derinliğinizle bir dilek tutmanızı öneririz. Tüm kalbinizle tutarsanız, gerçekleşme enerjisi oldukça yüksek!

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu

İkili ilişkilerinizdeki hareketliliğin çevrenize yansımasını, partneriniz ya da arkadaşlarınızla sürtüşmeler yaşamayı hoş görüp kendinize yönelirseniz, haftanın ilk günlerini en verimli şekilde atlatabilirsiniz. Verdiğiniz emeklerin meyvelerini almanın zamanı geldi diye düşünüyor olabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra yine de kendinizi pek donanımlı hissetmiyorsanız, şunu hatırlayın: Bazı şeyleri yolda görebilirsiniz. Kendinize çok yönelip egonuzu sivriltmeniz, sosyal ilişkilerinizde gerilime yol açabilir. Nazik olmanızda fayda var. Pazar gününden itibaren Güneş, Akrep burcundan ışıldayıp Oğlak ve yükselen Oğlakların arkadaş ortamlarını aydınlatıyor. Sosyalleşiliyor! Pazar, hayallerinizi ve gerçekleşmesini istediğiniz fikirlerinizi düşünmek ve onlara niyetlenmek için zaman ayırın!

Kova ve Yükselen Kova Burcu

Haftaya biraz kafası karışık ve dürtüsel başlayabilir Kova ve yükselen Kovalar. Bir şeyler sizi kolayca sinirlendirebilir ve hassas hissedebilirsiniz. Hafta ortasından itibarense, karşınıza çıkacak yeni fırsatlar, gireceğiniz yeni ortamlar, hareketliliğinizi biraz daha hoşa giden bir şekle sokuyor. Gerginliklerden uzak durursanız boşuna enerji tüketmemiş olursunuz diyor Plüto’nun sert açısı. Pazar günü Güneş, Akrep burcundan sizin kariyer alanınızı aydınlatıyor. İmajınızı çizmek ve belirginleştirmek için güzel zamanlar! Pazar gününden itibaren size hizmet etmeyen tercihlerinizi fark etmek için de güzel bir gün. Ayrıca dilek dilemek için de harika bir gün. Pazar günü; Venüs, Güneşin kalbindeyken, kalbinizin derinliklerinden geçenleri tekrar edin!

Balık ve Yükselen Balık Burcu

Balık ve yükselen Balıklar için sosyal açıdan hareketli bir hafta. Ne kadar keyifler yerinde olsa da, egosal sürtüşme bulutları gününüzü keskin bir şekilde yaralayabilir. Arkadaşlarınızdansa ailenize daha yakın olduğunuz bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınızın yardım taleplerine veya fikirlerine karşı duyarsız olmanız, onlarla olan ilişkilerinize zarar verebilir. Biraz daha duyarlı olmaya çalışmanızda fayda var. Pazar günü Güneş, Akrep burcuna geçiyor. Sizin için bu bir ay; yeni çevrelerde bulunmak, yeni insanlar deneyimlemek açısından önem kazanmaya başlıyor. Pazar günü, Venüs Güneş'in kalbindeyken, hedeflerinize yönelik dileklerinize odaklanın!
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?