Altın
%
Dolar
%
Euro
%
Bitcoin
%
Eth
%
Önümüzdeki 5 gün boyunca
16-21 Ağustos Haftalık Burç Yorumları
ASTROLOJİ

16-21 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzü bizlere muhteşem şeyler vadediyor. Şans gezegeni Jüpiter ve parayı temsil eden Venüs, oluşturacakları olumlu açı sayesinde rüya gibi bir hafta geçirmemizi sağlayacak. Bu hafta hayatınızda köklü değişiklik yapmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde ön planda olmak, dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Hatta ve hatta uzun zamandır aradığınız aşkı bu hafta bulabilirsiniz! Aynı zamanda cumartesi günü Mars, İkizler burcunda hareket etmeye başlıyor. İletişim açısından birtakım zorluklar yaşayabilirsiniz. Bakalım burçları bu hafta neler bekliyor?

Editör :Tuğba Özer
Yayın Tarihi :15 Ağu 2022
Süre :4 Bardak

Bu hafta mutluluğu bulmak için çok çalışacaksınız. Bazı nedenlerle zihinsel sakinliğiniz bozulabilir. Hayatınızda büyük kararlar almadan önce daima aklına güvendiğiniz birinden tavsiye almanızda fayda var. Çalışma ortamı biraz rahatsız edici olabilir çünkü yarım kalmış işler nedeniyle problem yaşanabilir. Ailenizle ilişkiniz güçlenecek ve birbirinizi destekleyeceksiniz. Dolunay etkileri nedeniyle sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve hayalleriniz ile ilgili konular gündeminizde olacak. Sosyal hayatınız canlanıyor. Keyif alacağınız organizasyonlara katılabiliriz. Bize yeni kapılar açacak farklı insanlarla tanışmanız, sosyal çevremizden biriyle yeni bir ilişkiye başlamanız mümkün. Size zarar verdiğini düşündüğünüz birini hayatınızdan çıkarabiliriz. Gelecek planlarınız bu dönemde daha da netleşecek. 20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Planlar yapacak, kararlar almaya çalışacaksınız. Sık karar değiştiriyorsunuz. Mars’ın etkisiyle iletişiminizde zaman zaman problemler yaşayabilirsiniz.

Bu hafta işinize çok fazla çaba harcamak yerine, sadece neyin gerekli olduğuna odaklanın. Tutamayacağınız sözler vermeyin çünkü işinizle ilgili hatalar yapma ihtimaliniz yüksek. Finansal konular açısından, bu hafta muhtemelen oldukça güzel olacak. Gelirinizi artırmanıza ve zaman içinde servetinizi genişletmenize olanak tanıyan sayısız şans size sunulabilir. Dolunay etkileri devam ediyor. Kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyorsunuz. Üstlerinizle ilişkilerinizde açık ve net olarak isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Uzun zamandır istediğiniz bir pozisyon için bu hafta aday gösterilebilirsiniz. Yaratıcı projeleriniz takdir toplayabilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebiliriz. 20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Ay boyu odağınız ve mücadeleniz maddi konularda olabilir. Harcamalarınıza dikkat edin, çünkü Mars gereksiz ya da hızlı para harcatabilir.

Bu hafta, yakınlarınızın tepkilerinden dolayı biraz rahatsız hissedebilirsiniz. Ek olarak, bu sizi daha fazla zihinsel baskı altına sokabilir ve onlarla anlamsız çatışmalara girme riskiniz var. Kariyeriniz açısından gereksiz gecikmeleri önlemeli ve işleri zamanında bitirmeli, sonraya ertelememelisiniz. Ancak o zaman ekibinizin kıdemlilerinin saygısını ve desteğini kazanabileceksiniz. Dolunay etkileri devam ediyor. Geleceğiniz ile ilgili önemli kararlar alabileceğiniz ve hedeflerinizi belirleyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde, sonuçlanmasını beklediğimiz hukuku bir süreç nihayet sona erebilir. Karşıt fikirlere karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalıyız. 20 Ağustos’ta Mars sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. Mücadele gücünüzle, isteklerinizin peşinden gidebilme becerinizle dikkat çekiyor olacaksınız. Hareketlisiniz ve özgüvenlisiniz. Kronik sağlık sorunlarınıza dikkat etmenizde fayda var. 

Enerji seviyeniz bu hafta boyunca biraz düşük olabilir ve bu da işte ne kadar iyi performans gösterdiğinizi etkileyebilir. Düşüncelerinizi yenilemek için beyninizi boşaltacak aktiviteler yapmanız önerilir. Çok büyük bir iş yükünüz olabilir, bu nedenle sorumluluklarınıza öncelik vermeniz gerekebilir. Finansal olarak, hızlı kazanç vaat eden cazip tekliflerden uzak durun, aksi takdirde bundan zararlı çıkma riskiniz olabilir. Ortak kaynaklar, vergi, sigorta, miras gibi konularda nihayet arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşabilir, güzel haberler alabilirsiniz. 20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Artık biraz sağlığınızla ilgilisiniz. Belki enerjiniz zaman zaman düşebilir. Biraz duygusal, içe dönük olduğunuz bir dönemdesiniz. Kendi kendinizi yiyip bitirmeyin. Bazı dedikodular sizi şaşırtabilir, ya da çevrenizdeki insanların başına gelenler, onların hikayeleri canınızı sıkabilir.

Geçmişte yaptığın bazı kötü seçimler, sizi rahatsız etmek ve sorun çıkarmak için geri gelebilir. Her konuyu böyle bir durumda sabır ve soğukkanlılıkla halletmeye çalışın ve mümkün olduğunca ailenizden tavsiye alın. Aksi takdirde, kendi başınıza kalabilirsiniz ve bu da durumu daha da kötüleşebilir. Evden uzakta yaşıyorsanız, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Dışarı çıkıp bazı arkadaşlarla takılmanız size iyi gelebilir. Herhangi bir kalıcı iç çatışma, bu hafta profesyonel istikrarınızı korumanızı zorlaştırabilir.  Karşıt burcumuzda gerçekleşen Dolunay’ın etkileri devam ediyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktanız haline geliyor. İlişkiniz yoksa, şanslı bir döneme giriyorsunuz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğiniz yeni biri girebilir. Eğer ilişkiniz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. 20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Kariyeriniz ya da yaşamınızda koyduğunuz bazı hedefler için mücadele edeceksiniz. Öte yandan Mars’ın da etkisiyle zaman zaman iş hayatınızda gerilimler de yaşanabilir. 

Bu hafta çok fazla enerjiksiniz ve bunu avantajınıza kullanmalısınız. Sosyal ve aktif kalmak, şüphesiz sizi mutlu ve iyimser tutacaktır. Rahatlama bir havada olacak ve yoğun programınıza bir mola verebileceksiniz, böylece bir seyahate çıkarmaya karar verebilirsiniz.  Dolunay etkileri devam ediyor. İş, sağlık, günlük hayat rutinleriniz ön plana çıkıyor. Çok çalışacağınız, çok emek sarf edeceğiniz bir sürece giriyoruz. Yeni bir iş ortamında çalışmaya başlayabilir, yeni ekip arkadaşlarınıza alışmaya çalışabiliriz. Uzun süredir bitirmeye çalıştığınız bir proje bu dönemde tamamlanabilir. 20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Odağınız, mücadeleniz iş hayatınızda yani toplumsal statünüzü ilgilendiren konularda olacak artık. Kiminiz önceliğini evliliğine, kiminiz ise kariyerine veriyor. Zaman zaman Mars’ın da etkisiyle, kariyerinizde üstlerinizle ya da ailevi ilişkilerde ufak tefek gerilimler yaşanabilir.

Bu hafta sizin için yoğun bir dönem olacak. Bir sürü bitmemiş işinizi tamamlayacaksınız ve bunun için de yoğun enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Gereksiz masraflar ortaya çıkabilir ve finansal durumunuzu etkileyebilir. Buna göre harcama yapmanızda fayda var. Dolunay etkileri devam ediyor. İkili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanıyorsunuz. Sosyal hayatınız renkleniyor. İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. Her an sürpriz bir aşk başlayabilir. Bol bol hobileriniz ve keyif aldığınız alanlara vakit ayırabilirsiniz. Macera hevesiniz artıyor. 20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Hayata bakış açınızı sorguladığınız ve değişimlerle hayatınızı yola koymak istediğiniz bir dönem başlıyor. İnanç konuları, yaşam felsefeniz, değişik bakış açıları ön plana çıkıyor. Yeni iş bağlantıları olabilir, bilhassa uzaktaki iş bağlantılarınız, belki yurtdışı iş bağlantılarıyla ilgili konular gündeme gelebilir.

Bu hafta fazla bir iş yükünüz olmayacağı için zihinsel rahatlamayı sürdürebileceksiniz. Eğitim veya öğrenme etkinliklerine katılarak bu zamanı akıllıca kullanmanız önerilir. İşletme sahipleri, para kaybetmeleri muhtemel olduğundan, şu anda herhangi bir yeni yatırım yapmaktan kaçınmalıdır. Dolunay etkileri devam ediyor. Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün. Gayrimenkuller ya da aile meseleleri ile ilgili fikir ayrılıkları stres yaşamanıza ve kendinizi sert sözlerle ifade etmenize neden olabilir. Taşınma ya da tadilat konuları gündeme gelebilir. 20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Ortak maddi kaynaklar alanına giriş yapacak olan Mars, odağınızı ailenizle, eşinizle ya da iş ortağınızla olan ortak harcamalarınıza yönlendirecek. Gelir giderleriniz, banka ödemeleri, kredi kartları, krediler, vergiler, sigorta, tazminat, miras gibi bütün finansal konular ön plana çıkabilir. Mars’ın da etkisiyle maddi konularda zorlanabilirsiniz, maddi konularda kararlar alırken dikkatli olmalısınız. Bazılarınız için sağlık konuları gündemde olabilir. Öte yandan Mars, cinsel hayatınızı renklendirebilir.

Bu hafta temiz bir nefes alacaksınız. Bazılarınıza yeni görevler verilebilir ve yeni bir yere gitmeniz gerekebilir. Girişimciler için, işlerini büyütmeye yardımcı olacak ek yatırımlar gerçekleşebilir. Ancak, herhangi bir belge hazırlarken dikkatli olmanızda fayda var. Ailenizde son zamanlarda ev ortamını strese sokan herhangi bir anlaşmazlık olabilir. Dolunay etkileri devam ediyor. Sosyal medyada çok aktif olabileceğiniz bir sürece giriyoruz. Ancak kendinize fazla güveneceğiniz ve fazla iyimser bir ruh halinde olacağınız için kullandığınız sözlere dikkat etmemiz ve internet üzerinden alışveriş yaparken kontrollü davranmamızda yarar var. Uzun zamandır istediğiniz bir eğitim varsa, başlamak için çok uygun bir dönemdesiniz. 20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Ayın büyük bir bölümü odağınız, mücadeleniz evliliğinizde, varsa aşkınızda, iş ortağınızda, ticari ilişkilerinizde özetle her türlü ikili ilişkinizde olacak. Bitmiş sözleşmeleri yenileyebilirsiniz.

Bu hafta yeni arkadaşlar edinme ve yeni ilişkiler kurma olasılığınız daha yüksek olacak. Bu, kariyer gelişiminizi artıracak ve sosyal hayatınızı aktif tutacak, her ikisi de sizi daha mutlu edecek. Yürütme yeteneklerinizi sergilemenize izin verecek herhangi bir projeye veya etkinliğe rahatlıkla katılabilirsiniz. Finansal olarak, yeni fikirlere ve planlara yatırım yapmak için oldukça iyi bir zaman dilimi. Dolunay etkileri devam ediyor. Finansal konular ve kendi öz değeriniz üzerine odaklanıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz bu dönemde artış gösterebilir. Karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlere el atabiliriz. Uzun zamandır beklediğiniz bir ödemeyi nihayet alabiliriz. Bu süreçte, konfor ihtiyacımız artacağından, harcamalarımızda dikkatli olmakta ve aşırıya kaçmamakta fayda var. 20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Odağınız artık iş ortamınızda, kariyerinizde, günlük rutinlerinizde ve sağlınızdaolacak. Çok çalışıp yorulacağınız bir dönem başlıyor sizin için. İş arıyorsanız, Mars’ın desteğini görüyor olacaksınız. 

Bu hafta çok çalışacak ve her görevi büyük bir heyecanla tamamlamayacaksınız. Orijinal fikirlerle dolup taşacaksınız ve bu fikirleri para kazanmak için kullanan iş insanları bunu oldukça iyi kazançlarla yapabilecekler. Gelecekteki yanlış anlamaları önlemek için, herhangi bir belgeyi imzalamadan önce dikkatlice okumalısınız. Sizin burcunuzda gerçekleşen Dolunay etkileri devam ediyor. Kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkıyor. Hayat amacınızın kafanızda iyice netleşeceği, yolunuzu çizebileceğiniz bir döneme giriyoruz. Öte yandan, hayatınıza yeni insanlar girebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. 20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Odağınız aşk hayatınızda, çocuklarınızda, hobilerinizde ve yatırımlarınızda olacak. Aşk hayatınızı bir dengeye oturtmaya çalışabilirsiniz. İşin içinde Mars olduğu için, ilişkiler sizi biraz yorabilir. Sizi biraz çapkın görebiliriz bu dönemde. 

Hafta başında yavaş hareket etmeli ve fikirlerinizi titizlikle uygulamalısınız. Bu sırada motivasyonunuz düşük olabilir ve işinize konsantre olmanızı zorlaştırabilir. Önemli bir iş yapmak yerine, bu zamanı düşünmek ve plan yapmak için kullanın. Haftanın ikinci yarısında şans sizden yana olacak ve tüm önemli işleri bitirmenizi sağlayacak. Dolunay etkileri devam ediyor. Bilinçaltınızla yüzleşeceğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz. İç dünyanızda inişler ve çıkışlar yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Sezgileriniz artabilir ve günlük yaşamın yaşattığı sıkıntılar yüzünden maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebilirsiniz. 20 Ağustos’ta Mars İkizler transiti gerçekleşiyor. Gündeminizi ve mücadelenizi aile ilişkileri, ailevi konular ve yaşam alanınızı, evinizi ilgilendiren konular oluşturmaya başlıyor. Fakat Mars’ın da etkisiyle sanki biraz ailevi gündemler yoracakmış gibi görünüyor. Ailede bazı sağlık konuları da gündeme gelebilir. Taşınma ya da bir mülk konusu da ön plana çıkabilir.

Yukarı Kaydır