ELEKTRONİK ORTAMDAKİ İŞ BAŞVURULARI KAPSAMINDA KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ


Beyhan And Beyhan Business Solutions Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi  (“BoboScope”) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVKK”) “Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlülüğü” başlıklı 10. maddesi uyarınca, çalışan adayı seçme, yerleştirme ve başvuru süreci ile insan kaynakları süreci kapsamında işlenen kişisel verilerim hakkında “Aydınlatma Metni” kapsamında bilgilendirildiğimi, bilgilendirmeye konu hususları anladığımı ve söz konusu kayıtlara ilişkin yasal haklarımı detaylı bir şekilde öğrendiğimi kabul ve beyan ederim.


Çalışan adayı seçme, yerleştirme ve başvuru süreci ile insan kaynakları sürecinde İş Başvurusu formunda kendi özgür irademle paylaşmış olduğum özgeçmişimin (CV) çalışan adayı seçme ve yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi, çalışan adaylarının başvuru süreçlerinin yürütülmesi ve i̇nsan kaynakları süreçlerinin planlanması amaçları başta olmak üzere Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metninde yer alan diğer amaçlar ile işlenmesine açık rızam ile izin verdiğimi beyan ederim.


Yukarıda açıklanan kişisel verileriniz, açık rızanız doğrultusunda ve açık rızanızı geri almadığınız süre boyunca aktif olarak işlenecek, açık rızanızı geri almanız durumunda ise kişisel verileriniz işlenmeyecektir. Açık rızanızı BoboScope’a başvurarak her zaman ve herhangi bir gerekçe göstermeksizin Aydınlatma Metni’nde belirtilen yöntemlerle geri alma imkanına sahipsiniz.

 


Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?