Önümüzdeki 5 gün boyunca
STİL

Yakın Planda: Versace Pre-Fall 2022

05 Oca 2022

İkonik Versace çizgilerinin, gelecek sezonun en trend renkleri ve modern çizgileri ile buluşmasından meydana gelen Versace Pre-Fall 2022 koleksiyonu, gelecek sonbahar her markada karşımıza çıkacak stillerin habercisi oldu.

Versace Pre-Fall 2022 koleksiyonunun açılışı oldukça net hatlara sahip, sonbaharın vazgeçilmezi olan dış giyim parçalarıyla yapıldı. Pencere detaylı dış giyim stilleri net hatları ve kusursuz terzicilikleri ile dikkat çekti. Bu stillerde kullanılan vintage görünümlü düğmelerle markanın mirasına bir atıfta bulunuldu. Açılış görünümlerindeki en çok dikkat çeken parçalardan bir diğeri ise Versace'nin logosunu taşıyan beyaz renkli, siyah detaylı çantalar oldu.

Koleksiyonun diğer parçalarında ki stillerdeki detaylar sonraki parçalarda da sürdürülerek koleksiyon içinde bir bütünlük yakalandı. Dış giyim parçalarındaki pencere detayları, elbiselerde de kendine yer buldu. 70'ler stiline sahip kesimler, koleksiyonun kesinlikle en çok dikkat çeken desenlerine sahip olan çoraplar ile kombinlendi. Tüm koleksiyonda Versace'nin imza desenleri ve logoları ufak detaylarda kendini gösterdi.

Versace Pre-Fall 2022 koleksiyonu, klasik tarz kesimlerin yanı sıra, günümüzde sokak stillerinde sık sık kullandığımız parçalara da yer verdi. Günlük giyimin vazgeçilmezi olan tişörtler modern parka kesimli ve kolları desen detaylı dış giyim parçalarıyla bir arada kullanıldı. Diğer kombinlerde de gördüğümüz vinil uzun ve topuklu çizmeler, oldukça basic görünen diğer parçalara şıklık katarak görünümün bir üst seviyeye çıkmasını sağladı.

Siyah ve fuşya renk koleksiyonda en çok bir arada kullanılan renk ikililerindendi. Versace Pre-Fall 2022 koleksiyonunun bir diğer her görünümde tekrarlanan ayrıntısı olan modernize edilmiş Versace desenleri oldu. Bu iki görünümde de bu desen detaylarla sınırlı kalmadan oldukça net ve dikkat çekici bir şekilde kullanılarak ön plana çıkarıldı. Başka markaların koleksiyonlarında da sık sık görmeye başladığımız bandana detayı bu koleksiyonda da dikkat çeken detaylar arasındaydı.

Koleksiyondaki ön planda olan dar kesimlerin yanı sıra Versace günümüzdeki moda algısından da geride kalmak istemeyerek oversize kesimlere ve daha genç görünen stillere de yer verdi. Her sezonun vazgeçilmezi olan jean'ler, sokak stilinin en yükselişteki salaş kesimleri ile Versace Pre-Fall 2022 koleksiyonunda karşımıza çıktı. Bol kesimli jean parçalar, diğer bol kesimli parçalarla ve oldukça yükselen trendlerden biri olan beyzbol şapkaları ile birlikte sergilendi.
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?