Önümüzdeki 5 gün boyunca
GLOBAL NEWS

Ünlülere Hayran Ünlüler

07 Ara 2021

Dilimize istediğimizi verebilecek bir çevirisini yapmak oldukça zor olsa da orijinal adıyla ‘celebrity crush’ kavramını hepimizin biliyor olacağını düşünüyoruz. Spesifik bir ünlüye duyulan saf fan duyguları temsil eden bu kavram, küçük yaşlardan itibaren kapımızı çalmaya, hayatımıza uğramaya başlamıştır şüphesiz ki. Çocukken falanca şarkıcıya aşıkken ergenlikte filancaya kaymıştır gönlümüz, derken yetişkin rüyalarımızı süsleyen isimle de tanışmışızdır en nihayetinde. Şu bir gerçek ki ünlüler, kendileri de birer insan; haliyle onların da aklından çıkmayan ünlü isimler olabiliyor. Gelin, bugün birlikte celebritylerin celebrity crushları kimlermiş öğrenelim!

1.5 Bardak

Diane Keaton’ın Channing Tatum ve Justin Bieber Hayranlığı
 
Onu kim suçlayabilir ki? Usta oyuncu Diane Keaton, 2015 yılında konuk olduğu The Ellen DeGeneres Show’da iki yakışıklıya olan aşkını açıkça beyan etmişti. Daha önce hiç evlenmemiş olduğunu ve insanların biriyle 40 yıl birlikte yaşayabiliyor olmasının kendisini ne kadar etkilediğini vurguluyordu. Henüz hiçbir şey için geç olmadığını dile getiren Ellen’ın sözleri üzerine yakışıklı aktör Channing Tatum ile evlenmek istediğini söyleyen oyuncu, stüdyoyu da DeGeneres’ı da kahkahalara boğmuştu. Yine aynı yıl programa yeniden konuk olan Keaton, bu sefer de şarkıcı Justin Bieber’a olan hayranlığını gizleyemiyordu. Hatta program esnasında kendisine sürpriz yapan Bieber’ı karşısında gördüğünde heyecanını gizleyememişti! Keaton’ın ne kadar şanslı olduğunu duymaya hazır mısınız? Zira kendisi geçtiğimiz ekim ayında Bieber’ın “Ghost” şarkısı için çektiği müzik videoda, yakışıklı şarkıcı ile birlikte rol alma fırsatını yakaladı!

Noah Schnapp’ın Zendaya Hayranlığı
 
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’a konuk olarak katılan meşhur Stranger Things oyuncusu Noah Schnapp, 2019 People’s Choice Awards’da Zendaya ile olan karşılaşmasını büyük bir hevesle dile getirmişti. Son zamanlarda ünlü/ünsüz birçok isim gibi Schnapp de güzel oyuncunun karşı konulamaz aurası karşısında büyülendiğini dile getiriyordu. Karşılaşmalarını “Harika bir andı,” sözleriyle açıklamaya başladı, “Göz ucuyla onu gördüğümü ve ona doğru yürüdüğümü hatırlıyorum. Gerçekten, gerçekten gergindim. İçimden ‘Aman tanrım, gerçekten de o. Onunla ilk defa tanışıyorum,’ diyordum.”

Josh Hutcherson’ın Emma Watson Hayranlığı
 
Önceleri birçoğumuzun aklında Terabithia Köprüsü’nün Jess’i olarak yer edinen, ardından meşhur Açlık Oyunları serisinin Peeta’sı olarak unutulmaz bir performans sergileyen Josh Hutcherson, Emma Watson’a olan hayranlığını 2013 yılında verdiği bir röportajda belirtmişti. Emma Watson’a olan aşkını beyan eden yakışıklı oyuncu, Watson ile tanışmak için can attığını söylemişti. Öyle ki bir zamanlar menajerine, Watson’ın menajeri ile iletişime geçip bir buluşma ayarlayıp ayarlayamayacağını dahi sormuş! Bahsi geçen buluşmanın gerçekleşip gerçekleşmediği ise meçhul…

Ariana Grande’nin Jim Carrey Hayranlığı
 
Güzel ve yetenekli şarkıcı başarılı oyuncu Jim Carrey’e olan hayranlığını yıllardır dile getiriyor aslında, üstelik bunun yeni edindiği bir hayranlık olmadığını da biliyoruz. Carrey’e olan aşkı öyle büyük ki küçükken onun için bir fan hesabı oluştuğunu dahi belirtmişti. Dahası, genç şarkıcının omzunda The Truman Show’un bir repliği de yer alıyor! Neyse ki Grande de kazanan hayranlar listesine adını yazdırmayı başarmış, zira kendisi Kiddingdizisinde Carrey ile birlikte çalışma fırsatı yakalamış, birlikte samimi bir fotoğraf dahi çektirebilmiş. Fotoğrafı bastırıp hayatının her köşesine astığından neredeyse eminiz…

Dylan O’Brien’ın Selena Gomez Hayranlığı
 
Listemizi, birçoğumuzun Teen Wolf ile tanıştığı yakışıklı oyuncu Dylan O’Brien’ın birçok kez dile getirdiği Selena Gomez aşkıyla bitirmeyi uygun gördük, siz de takdir edersiniz ki. Gomez’in ünlü hayran kitlesi her geçen gün daha da büyüyor, ancak bizce en kayda değer isim O’Brien’dan başkası değil. Güzel ve yetenekli şarkıcının büyük bir hayranı olduğunu gizlemeyen aktör, takiben hakkında çıkan ‘aşk’ iddialarından çekiniyor olacak ki daha sonraları bu beyanında epey çekince yaşadığını gözlemliyoruz. Genç şarkıcıya aşık olmadığını, yalnızca hayranı olduğunu da vurgulamak durumunda kalan O’Brien, bu aralar ünlü isimler arasında favorilerini dile getirmeye tereddüt ettiği gerçeğini saklamıyor.
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?