Katie Holmes
STİL

Stillerinden İlham Alabileceğimiz 3 Ünlü İsim

Söz konusu stil sahibi olmaya çalışmak olduğunda pek çoğumuz direkt olarak rotamızı ünlülere çeviriyoruz ve onların hangi parçaları nasıl kombinlediklerinden hangi markaları tercih ettiklerine kadar detaylı bir çalışmaya girişiyoruz. Eh, neredeyse her halleriyle objektiflere kusursuz bir şekilde yakalanmayı başardıklarından, stil konusunda ünlülerden destek almaya çalışmak pek de mantıksız değil gibi... Yoksa tam tersi mi? Neredeyse her biri ayrı ayrı birer stilist ile çalışan ünlüler, elbette ki stil konusunda bizlerden çok daha başarılı olacak ve çoğunlukla da kusursuz görünecekler. Ancak bu bizim de onlardan ilham almamıza engel değil! Bu, dışarı çıkıp yeni şeyler satın almamız gerektiği anlamına gelmez ama tarzımızı değiştirmek için bize ilham verebilir. Belki daha önce düşünmediğimiz bir renk kombinasyonu vardır ya da gardırobumuzda giymeye cesaret edemediğiniz bir elbise bizi bekliyordur… İşte tarzlarıyla hepimizin beğenisini toplayan, ilham alabileceğimiz o ünlüler.

Editör :Deniz Koç
Yayın Tarihi :01 Eyl 2021
Süre :1.5 Bardak

Katie Holmes
 
Kırmızı halı görünümleriyle çoğu zaman bizleri kendisine hayran bırakan ünlü isimlerden biri elbette Katie Holmes. Bazı büyük talihsizlikler yaşanmadığında ünlü isimlerin genel olarak kırmızı halıya damga vurdukları bir gerçek ancak bu noktada Katie Holmes’un sokak görünümlerinin de bir harika olduğunu söylemeliyiz. Pek çoğumuz 2020’li yıllara gelindiğinde onun stil sahibi ünlü isimlerden birine dönüşmüş olacağını düşünmemiş olsak da Holmes hepimizi şaşırtmayı başarıyor. Çizgili kot pantolonu üzerine tercih ettiği kırmızı ceketi kesinlikle hem kesimi hem de rengiyle harika bir tercih diyebiliriz. Ceketinin içine giymeyi tercih ettiği beyaz basic bluzuyla aynı renkteki beyaz ayakkabıları ise görünümünü tamamlayan o şık dokunuşu yapıyor. 

Jessica Biel
 
Basic, modern, zamansız, pratik, cool… sanıyoruz hepsi Jessica Biel’in tarzını tanımlamakta kullanabileceğimiz kelimeler. Yıllar içerisinde oturttuğu tarzıyla Biel, kesinlikle stil konusunda bizlerin ilgisini fazlasıyla çekiyor. Görünümüne eğlenceli parçalar katmayı seven Biel, her sezon gardırobuna trendleri dahil etmeye çalışıyor, ancak özünde tarzı her yıl zamansız görünümüne sadık kalıyor. Biel'in stil evrimini yıllardır izliyoruz ve hem kırmızı halı hem de sokak görünümlerinde neden bu kadar fazla hayranı olduğunu anlayabiliyoruz. Çünkü Biel, kendi gardırobumuzda da bulabileceğiniz temel parçaları giyiyor ve böylece bize de bu parçaları nasıl kombinleyebileceğimiz konusunda muhteşem bir ilham kaynağı oluyor. Tercih ettiği deri pantolonunu sade ve bol bir bluz ile kombinleyen oyuncu, çivili babetleri ile görünümüne hareket katmayı başarıyor.

Zoey Deutch
 
Son dönemin hem başarıları hem de tarzıyla yıldızı parlayan isimlerinden biri de elbette ki Zoey Deutch. Kendisi gibi oyuncu olan annesi Lea Thompson’ın izinden yürüyen genç oyuncu Deutch, yıllar içerisinde pek çoklarımızın beğendiği stil görünümlerine imza attı diyebiliriz. Hem kırmızı halıda hem de sokak stilinde oldukça iddialı görünümler ortaya koymayı başaran güzel oyuncunun oldukça renkli bir tarzının olduğu da bir gerçek. Görünümlerinde genellikle renkli ve eğlenceli parçalar tercih etse de simsiyah takımı içinde de tüm gözleri üzerine çevirtmeyi başardığından, ilham alabileceğimiz isimler arasında yerini almayı hak ediyor. Eğer siz de klasik bir görünümü daha çarpıcı ve dikkat çekici bir hale getirmek isterseniz Deuth2un görünümünden ilham alabilirsiniz! 

Yukarı Kaydır