pexels
ZOOM

Son Dakikacılar İçin Uygun Fiyatlı Yılbaşı Hediyeleri

27 Ara 2021

Eğer sevdiklerinize hala hediye almadıysanız, onları mutlu etmek için çok geç kalmış sayılmazsınız. Sizler için 250 TL’yi aşmayacak hediyelerle yeni yıl ruhuna yakışan güzel bir liste hazırladık.

1.5 Bardak
Terlik / Çorap İkilisi

Havalar buz gibi. Bir çok şehirde kar yağdı bile. Bu havalarda insanın canı evden çıkmak istemiyor pek. Genellikle evinde, “PTT” yani; pijama, terlik ve televizyon şeklinde takılanlara verilebilecek en güzel hediyelerden biri, hiç şüphesiz ayaklarını sıcacık tutacak olan bir terlik. Yanına bir de çorap eklerseniz, değmeyin keyfine.

DeFacto
DeFacto’da peluş mu peluş, her zevke uygun panduf veya terliklerden size uygun bir tane mutlaka bulabilirsiniz. Görseldeki modeli sizler için seçtik. DeFacto’da terlik fiyatları 40 TL ila 180 TL arasında değişiyor. 

LCW
LCWaikiki’de ise içinizdeki neşeyi çoraplarınızla ortaya koymanıza yardımcı olacak, hem de yeni yıl ruhunu yansıtacak çok güzel çoraplar var. Görseldeki hediye paketi şeklindeki çorap, sadece 12.99 TL.

Karaca
Kupa ya da Termos

Kahve içerken sizi hatırlasın istiyorsanız, alınabilecek en güzel hediyelerden biri de yeni yıl ruhunu yansıtan neşeli bir kupa. Her zevke uygun onlarca çeşidi var. Biz, tabii ki konumuz yeni yıl olduğu için, bardağımızı da yeni yıla uygun seçtik. Bu ve benzer modelleri Karaca’da 39 TL civarında bulabilirsiniz.

Karaca
Öte yandan hediye alacağınız kişi sıklıkla yeteri kadar su içmediğinden şikayet eden biri ise veya gittiği yere çayını kahvesini de götürmek istiyorsa, ona termos hediye etmek de oldukça güzel bir fikir olacaktır. Görseldeki yeni yıl temalı kırmızı termos Karaca’da sadece 69.99 TL.

Penti
Pijama

Kırmızı kareli ya da ekoseli pijamasız yeni yıl olur mu? Biz hiç görmedik. Eğer sevdiklerinize de bu pijamalardan hediye etmek isterseniz, birçok markada bu modeller mevcut. GAP, DeFacto, Koton ve LC Waikiki'de her zevke uygun hem kadın hem de erkek modelleri var. Çocuklar için ise Penti pijama modellerine mutlaka göz atın deriz. Kırmızı ekoseli bu modeller, kardeşler için ikili set halinde satılıyor. Fiyatı ise 104 TL.

TV Battaniyesi 

PTT’nin bir diğer önemli ekipmanlarından biri de hiç şüphesiz, ayaklarınızı uzatmış elinizde kahveniz TV’nizi izlerken üzerinize örteceğiniz battaniye. English Home’da yeni yıl ruhunu yansıtan birçok modeli var. Resimde gördüğünüz model 124.99 TL, üstelik çift taraflı. Eğer yeni yılda arkadaşınızın evine davetliyseniz, bir eve giderken alınabilecek en doğru hediyelerden biri olduğunu düşünüyoruz. Kesinlikle tavsiye ederiz. 

Les Benjamins
Atkı - Eldiven - Bere Seti

Çok klasik, fakat çok kullanışlı. Yani seneler geçse de yeni yılda atkı, eldiven veya bere almak halen çok makul bir seçenek. Üstelik bu soğuklarda kim böyle bir setten mutlu olmaz ki? İsterseniz karşı tarafın zevkine göre kulaklık, boyunluk da alabilirsiniz. Çocuk ruhlulara eğlenceli bereler, üşüyenlere yünden atkılar almak gibi, kişiye göre doğru tercihler olabilir. 

Severek takip ettiğimiz Les Benjamins markasının FW 21 koleksiyonunda kullandığı bu bere ise erkeklere alınabilecek en tarz hediyelerden biri, zira bu modeller erkekler arasında bu sene pek moda ancak kadınlar da tercih edebilir elbette, renkleri de muazzam. Fiyatı ise 261 TL.

DeFacto
İç Çamaşırı

Eğer yeni yılda bir tanıdığınıza iç gıcıklayıcı bir iç çamaşırı hediye etmek istiyorsanız, bu sezon DeFacto ve Penti’de birçok model mevcut. Resimde gördüğünüz dantelli bodysuit DeFacto’da 129.99 TL’ye satılıyor. Bu ve onlarca model, ayrıca kırmızı dantelli sütyen ve külottan oluşan setler de var. Mutlaka göz atmalısınız, sonuçta yeni yılda kırmızı giymek adettendir, değil mi?
2022’ye sayılı günler kala hala hediye alamayanlar için makul fiyatlı ve eğlenceli birçok hediye seçeneği var. Bizce bu listeden seçeceğiniz herhangi bir hediye, karşı tarafı mutlu etmeye yetecektir. Zira yeni yılda herkesin mutlu olmaya ihtiyacı var. Öyleyse, şimdiden mutlu yıllar! 
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?