STİL

Monokrom Stil Rehberi

Tek bir rengin tonlarını birbiriyle kombinleyerek oluşturulan monokrom stiller, kolayca cool stiller yaratmanın en kolay yolu! Bu zahmetsiz stil ile kolayca şık görünecek ve gardırobun önünde uzun vakitler geçirmek zorunda kalmayacaksınız!

Yayın Tarihi :30 Ağu 2021
Süre :2 Bardak

Capcanlı Renkler


Bu sezon her yerde karşımıza çıkan canlı ve neon renkler, monokrom stili denemek isteyenler için en iddialı seçeneklerden biri! Mercan rengi gömlekleri aynı tonlardaki pantolon ve ceketlerle kombinleyerek Gigi Hadid'in capcanlı stilini yakalayabilirsiniz!

Soft Geçişler


Canlı renkler yerine soft tonların romantik ve sakin enerjisinden hoşlanıyorsanız, sezonun favorisi olan mint ve ada çayı tonları tam size göre! Abartıdan uzak bu renkleri aynı tonlar ile kombinleyerek oldukça zarif görünümler yakalayabilirsiniz.

Sezonun Vazgeçilmezi


Yükselişine her geçen gün devam eden kobalt, monokrom stilleri denemek için en trend renklerden birisi. Dökümlü pantolon gömlek takımları ile monokrom bir kobalt görünüm yakalayabileceğiniz gibi, daha farklı ve yaratıcı stiller için kobalt rengi uzun çizmeler ve dış giyim parçalarını bir arada kullanabilirsiniz.

Retro Etkiler


Yeşilin en güzel tonlarını bir arada kullanmaya ne dersiniz? Canlı, neon veya pastel... Yeşil rengin tek bir tonunu veya birden fazla tonunu bir arada kullanarak monokrom stiller yaratabilirsiniz. Özellikle retro görünümlü parçaları birbiriyle kombinleyerek 80'ler ruhunu taşıyan görünümler yaratabilirsiniz.


Çabasız & Zamansız


Monokrom stillerin en vazgeçilmez rengi kesinlikle siyah! Çabasız bir şekilde oldukça cool gözükmek için baştan aşağı siyah parçaları birleştirebilirsiniz.
Yukarı Kaydır