Önümüzdeki 5 gün boyunca
STİL

Moda Gözünden: Harry Potter Return to Hogwarts

11 Oca 2022

Harry Potter'ın 20.yılına özel çekilen Return to Hogwarts, yılbaşında HBO Max üzerinden yayınlandı. Harry Potter hayranlarının heyecanla beklediği bu büyük buluşma, sevenlerini hem duygulandırdı hem de büyük bir nostalji yaşattı. Gözlerden Harry Potter serisi oyuncularının stil görünümleri de kaçmadı. Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve ikonik serinin unutulmaz daha pek çok ismi şık görünümleriyle büyük buluşmada bir araya geldi.

Emma Watson


Harry Potter serisinin en çok sevilen isimlerinden olan ve yıllarca Hermione karakterine hayat veren Emma Watson, film dışındaki hayatında da Hermione'nin azimli ve sakin karakterini taşıyor. Her zaman klasiklerden vazgeçmeyen bir stili olan Emma Watson, Harry Potter: Return to Hogwart'ın çekimleri için tercih ettiği kıyafetiyle de oldukça klasik ve şık bir görünüm yakaladı. Beyaz renkli dikiş ve siyah çiçek detayları olan minimal elbiseni sade bir makyaj ve saç ile tamamlayarak abartıdan uzak ve atmosfere uygun bir görünüm sergiledi.

Daniel Radcliffe

Harry Potter evreninin ana karakterine hayat veren ve bu karakterle dünya çapında pek çok hayrana kavuşan Daniel Radcliffe, Harry Potter: Return to Hogwarts buluşmasıyla bir kez daha hayranlarının karşısına çıktı. Genellikle kameralardan uzak kalmaya çalışan ve paparazilerden pek de hoşlanmayan ünlü oyuncu, yaptığı işler ile gündemde olmayı tercih eden isimlerden. Bu büyük Harry Potter buluşmasına katılırken de günlük stilinde olduğu gibi çabasız görünümden vazgeçmeyen Daniel Radcliffe, lacivert şık kesimli bir takım ve bisiklet yaka bir üst parça ile çekimlere katıldı.

Rupert Grint

Serinin ilk filminden son filmine kadar her zaman eğlenceli ve heyecanlı tavrıyla bizleri keyiflendiren Ron Weasley karakterini oynayan Rupert Grint, tabii ki de bu büyük buluşmanın olmazsa olmaz isimlerinden biriydi. Harry Potter: Return to Hogwarts buluşmasında yaptığı konuşmalarla hayranlarını oldukça duygulandıran ve filmlerin yayınlandığı yıllara dönmemizi sağlayan Rupert Grint, hayranlarının karşısına oldukça basic bir görünümle çıktı. Balıkçı yaka şık yünlü bir kazak ve siyah düz kesimli bir pantolonla klasik bir İngiliz stili sergiledi.

Bonnie Wright


Harry Potter filmlerinde Ron'un kız kardeşi ve son filmde de Harry Potter'ın eşi olarak gördüğümüz ve hem cesur hem de sevimli karakterlerden olan Ginny'e hayat veren Bonnie Wright, Harry Potter: Return to Hogwarts buluşmasına şık sarı bir kabanla katıldı. Sezonun en sevilen renklerinden olan sarı ile Bonnie Wright'ın kızıl saçları muhteşem bir buluşma yakaladı! Oldukça vintage kesimli bu kaban, sade siyah renkli bir elbise ile oldukça şık bir şekilde tamamlandı.
©2022 Beyhan&Beyhan Business Solutions Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Kaydır
BUNU OKUMAK İSTER MİSİN?