MAGAZİN

Magazin Dünyasında Bu Hafta Yaşananlar

Bu hafta magazin dünyasında neler oldu merak ediyor musunuz? Gelin şimdi ünlüler dünyasında neler yaşanmış, hep birlikte bir yolculuğa çıkalım.

Editör :Tuğba Özer
Yayın Tarihi :11 Haz 2021
Süre :2 Bardak

Jennifer Lopez Netflix’e geliyor! Variety’nin haberine göre Nuyorican Productions adlı prodüksiyon şirketi üzerinden yapımcı ortakları Benny Medina ve Elaine Goldsmith-Thomas ile Netflix için birkaç senelik bir anlaşma imzalayan Jennifer Lopez, senaryolu film ve TV içerikleri üretecek. Çeşitli kadrosu olan ve kadın oyunculara, yazaralara ve yönetmenlere geniş bir platform sunmak isteyen Jennifer Lopez’in Netflix’i ele geçirmeye hazır olduğunu söyleyebiliriz! “Netflix ile yeni işbirliğimi duyurduğum için çok heyecanlıyım. Nuyorican Productions olarak bizler, Ted Sarandos, Scott Stuber, Bela Bajaria ve tüm ekip olarak aynı fikirde ortaklar bulmaktan heyecan duyuyoruz ve hemen çalışmaya başlamak için dört gözle bekliyoruz,” diye ekledi. Daha önce de Netflix ile çeşitli ortaklıklar yürüten Lopez, Isabel Ojeda Maldonado’nun romanlarından uyarlanan ‘The Mother’ ve ‘The Cipher’ adlı iki Netflix film projesini duyurmuştu. Şu sıralar ‘The Mother’ filmindeki rolü için hazırlandığı söylenen Lopez, kızına hayatta kalmayı öğretmek için saklandığı yerden ortaya çıkan bir suikastçıyı canlandıracak.

Irina Shayk ile Kanye West'in aşk yaşadığı iddiaları bir süredir konuşuluyordu. TMZ, Kim Kardashian'ın Kanye West'ten boşanma davası açmasından dört ay sonra, görünüşe göre West'in Irina Shayk ile hayatına devam ettiğini bildirdi. Bradley Cooper'ın eski kız arkadaşı ve dört yaşındaki kızları Lea De Seine'nin annesi Shayk ile West’in ilişkisi, birden fazla kaynak tarafından “yüzde 100 romantik olarak birlikteler” denilerek doğrulandı. Ancak kaynaklar, bu noktada ne kadar ciddi olduklarının belirsiz olduğunu söylüyor. West ve Shayk, geçtiğimiz Salı günü West'in 44. doğum gününde Fransa'nın Provence bölgesinde görüntülendi. Fotoğraflar Daily Mail'de ortaya çıktı. TMZ, “Bazı arkadaşlarıyla lüks bir butik otelin arazisinde dolaşırken görüldüler, ama aynı zamanda kendi başlarına da mutlu bir çifte çok benziyorlardı ”diye yazdı. Çift, çarşamba günü birlikte özel bir jet ile Amerika'ya döndü. Her ne kadar bu ilişki hepimizi şaşırtmış olsa da ikilinin birlikte görüntülenmesi yaşananların bir söylentiden öte olduğunu gösteriyor. 

Kraliçe’ye bir darbe de Oxford Üniversitesi’nden geldi! Oxford Üniversitesi öğrencileri, okulun çatısı altındaki Magdalen Koleji’nde, ortak salonda yer alan Kraliçe II. Elizabeth’in portresi için oylama yaptı. Oylama sonucu Kraliçe Elizabeth’in 1952 yılına ait portresinin okul salonundan çıkarılması kararı alındı. Gerekçe, Kraliçe’nin “ülkenin sömürgecilik tarihini temsil ediyor olması.” Öğrenciler, Magdalen Koleji’nde Kraliçe’nin portresi yerine ilham veren, öncü isimlere ait resimlere yer verilmesini istedi. Verilen karar, özgürlükler açısından bir grup tarafından destek görürken, kraliyet yanlılarının ise tepkisine yol açtı. Guido Fawkes adlı politik yayına konuşan kraliyet yanlıları, "Bu önergenin kabul edilmesi, yalnızca ortak salon ve kolej için değil, daha genel olarak Oxford öğrencileri için yaratacağı itibar hasarı açısından göz önünde bulundurulmaya değer” dedi. Her ne kadarı torunu Prens Harry ve Meghan Markle, yeni dünyaya gelen çocuklarının adı Lilibet koyarak kraliçe’ye bir zeytin dalı uzatmış olsa da bakalım sarayın yaşanan bu olaya tepkisi ne olacak?

Yukarı Kaydır