harpersbazaar.com
STİL

Lady Kitty Spencer’ın En İyi 18 Kombini

Prenses Diana’nın yeğeni İngiliz aristokrat ve model Lady Kitty Spencer, çarpıcı ve iddialı tercihleri ile desteklediği güzelliğinden hiçbir zaman ödün vermiyor. 2021 yılının ilk aylarında Dolce&Gabbana’nın global elçisi olarak seçilen Lady Spencer, aynı zamanda da moda ikonu olarak kabul ediliyor. Çekiciliği ile dünya basının her daim ilgi odağı olan Lady Kitty Spencer’ın en iyi 18 görünümü için hemen aşağı kaydırın.

Editör :Ecesu Altın
Yayın Tarihi :11 Ağu 2021
Süre :2 Bardak

2021

Geçtiğimiz ay iş insanı Michael Lewis ile İtalya’da dünya evine giren Lady Kitty Spencer’ın düğünü kadar gelinliği de konuşuldu. Kitty, global elçisi olduğu Dolce&Gabbana’nın tasarladığı dantellerle kaplı gelinliği ile muhteşem bir siluet çizdi. Gelinliğin yapım aşamasının 6 ay sürdüğünü de söyleyelim. 

2021

Lady Kitty Spencer’ın Dolce&Gabbana tasarımı floral etkisindeki ikinci gelinliği ise rengi ve deseni ile oldukça zarif ve romantik bir görünüm sunuyor.

2021

Düğününde 5 farklı gelinlik giyen Spencer’ın üçüncü tercihi ise yine Dolce&Gabbana oldu. Kitty, çiçeklerin etkisinde kristal taş işlemeli gelinliği ile tüm davetlileri büyülemeyi başardı. 

2020

Bulgari’nin Roma’da gerçekleştirdiği özel bir davete katılan Kitty Spencer, siyah elbisesi ve ışıldayan mücevherleri ile son derece şıktı

2020

Her zaman olduğu gibi güzelliği ile herkesi büyüleyen Lady Spencer, Milano’da düzenlenen Alberta Ferretti’nin after partisinde giydiği kırmızı elbise ile yine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

2020

Milano Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Alberta Ferretti moda şovuna katılan Spencer, uçuk pembe takım elbisesi ve bordo çanta ve botları ile görünümüne maskülen bir hava kattı.

2019

Vogue Japonya’nın Milano’da düzenlediği 20’inci yıl partisine katılan Lady Kitty Spencer, floral etkisindeki elbisesi ile romantik bir görüntü sergiledi. 

2019

2019 yılında Londra’da gerçekleşen Fashion For Relief davetinde kırmızı halıda boy gösteren Lady Spencer, çiçeklerle bezeli kırmızı ve yeşil tonlarının ağırlıkta olduğu Dolce&Gabbana elbisesi ile moda otoritelerinden yine tam not aldı. 

2019

Melbourne Cup günü için tercihini gri ve uçuk pembe bir elbiseden yana kullanan Kitty, devasa şapkası ile dikkat çekti. 

2018

Dolce&Gabbana Alta ModaÊ 2018 koleksiyonunu izlemek için New York’ta Lincoln Center’a giderken görüntülenen Lady Kitty Spencer, farklı tarzdaki elbisesi ile dikkat çekti. 

2018

Milano Moda Haftası’nda uzun zamandır yüzü olduğu Dolce&Gabbana’nın podyumunda yürüyen Lady Kitty Spencer, tamamı payetli gümüş elbisesi ile adeta ışıldadı. 

2018

Mayıs 2018’de Windsor Kalesi’nde dünya evine giren Prens Harry ve Meghan Markle’ın düğünü kadar Lady Kitty Spencer’ın güzelliği de konuşuldu. Kuzeninin düğünü için tercihini yine Dolce&Gabbana’dan yana kullanan Spencer, İtalyan modaevinin imzasını taşıyan floral etkisindeki zümrüt yeşili elbisesi ile İngiliz basınının ilgisini topladı

2017

Londra’da düzenlenen Claridge’s Christmas Tree partisine katılan moda ikonu, Karl Lagerfeld tasarımı elbisesi ile objektiflere poz verdi. 

2017

Egham’da gerçekleşen Cartier Queen’s Cup Polo finallerinde objektiflere takılan Spencer, beyaz elbisesini çiçek detaylı topuklu ayakkabılar ve yine floral etkisinde bir clutch ile tamamladı. 

2017

Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Schiaparelli Haute Couture İlkbahar/Yaz 2017 moda şovuna katılan Lady Kitty Spencer, tercihini iri desenli bir gömlek elbiseden yana kullandı. 

2016

Davetlerin aranan ismi Spencer, Brown’s Otel’de düzenlenen özel bir etkinliğe katıldı. Lady Kitty Spencer, davet için fırfır detaylı yeşil, pembe ve mor renkte işlemeli bir elbise tercih etti. 

2016

IWC Gala için kırmızı halıda objektiflere gülümseyen Lady Kitty Spencer, Londra’da bulunan Rosewood Otel’de gerçekleşen geceye fiyonk detaylı siyah bir tulum giydi. 

2016

Londra’da bulunan The Berkeley Otel’de düzenlenen Jimmy Choo’nun 20’inci yıl partisine katılan 30 yaşındaki kraliyet mensubu, davet için siyah ve dantelin ağırlıkta olduğu bir seçim yaptı. 
Yukarı Kaydır