Kopenhag Moda Haftası'nın Öne Çıkan Sokak Stilleri
STİL

Kopenhag Moda Haftası'nın Öne Çıkan Sokak Stilleri

Minimalist çizginin en büyük temsilcilerinden olan İskandinav stili, Kopenhag Moda Haftası'nda birbirinden ilham verici sokak stilleriyle kendini gösterdi. Neon renklerden nötr tonlara, minimal görünümlerden abartılı stillere kadar pek çok tarzda stille sokakları canlandıran Moda Haftası'nın öne çıkanlarını sizler için derledik!

Yayın Tarihi :29 Ağu 2021
Süre :2 Bardak

Geçmişten Alınan İlham

Triko takımların yükselişte olduğu bu sezonda, Kopenhag sokakları vintage görünümlere ev sahipliği yaptı. Geçmiş sezonlarda da olduğu mini boy çantalar kombinlerin en büyük tamamlayıcısı iken, plaj şapkalarından esinlenen salaş şapkalar bu sezon başlayan yükselişiyle sokak stilinin yeni ikonu haline geldi.

Yükselen Neon

Neon turuncular, pembeler ve yeşiller... Bu yıl yapılan tüm moda haftalarında olduğu gibi, Kopenhag Moda Haftası'ndaki sokak stillerinde de sık sık karşımıza çıkan neon renkler tüm iddiasıyla kombinleri bir üst seviyeye çıkarıyor.


Vazgeçilmez Klasikler

İskandinav modasının vazgeçilmez bej tonları ve minimal silüetleri Kopenhag Moda Haftası'nda kendini gösterdi. Abartıdan uzak ve şık ve stillerin her zaman stil sahibi duracağının kanıtı niteliğindeki ton sür ton kombinler dikkat çekti. Neon modasına uymak isteyen ama bu renkleri daha minimal kullanmak isteyenler de bu görünümde olduğu gibi, tercihlerini çantalardan veya aksesuarlardan yana kullanabilirler.

Çabasız Şıklık

En kurtarıcı parçalardan olan triko elbiseler bu sezonun en moda görünümlerinden biri. Özellikle canlı renkler ve bohem dokularla birleşerek çok daha stil sahibi hale gelen bu görünüm hem gündüze hem de geceye uyarlanabilecek kilit stillerden. Bandana modasıyla ve topuklu parmak arası terliklerle birleştirerek daha da güçlendirilen bu bohem kombini, kolayca deneyebilirsiniz.

Y2K Dokunuşu

Klasik ceket pantolon stilini beyaz bir büstiyer ve örgülü saçlarla tamamlayarak Y2K bir görünüm yaratmak mümkün. Moda Haftaları'nın bu sezon en çok dikkat çeken trendi olan Y2K'i başka stillerle karıştırmak ve modernleştirmek oldukça popüler.
Yukarı Kaydır