İLİŞKİLER / CİNSELLİK

İllegal Bir Şehvet: “Public Sex” Tutkusu

Cinselliğin her halini her tarzını ve her türevini konuşmuşken, üzerinde çok durmadığımız ve bunu fark edince “bu konuyu nasıl kaçırdık!” dediğimiz bir noktayı bendeniz avcumun içine alıyor ve inceleyebildiğim kadar yakından inceliyorum sevgili okurlar. Cinsellik denen kavramın en derin arzularımız, en vahşi yanımız ve en doğal güdümüz olduğunu hepimiz biliyor ve bunu inkar etmeye pek bir ihtiyaç duymuyoruz açıkçası. Bazen yalnızca bize, bazen de partnerimiz ve bize özel olan seks aktivitesini alıyor, dört duvar arasından çıkartıyoruz! Peki ama nasıl…? Hadi, gelin nasıl olduğunu birlikte öğrenelim…

Editör :Yağmur Ergu
Yayın Tarihi :25 Kas 2021
Süre :2 Bardak

Öncelikle muhatabı olduğumuz kavramı şöyle bir güzel açıklayarak başlamak istiyorum. “Public Sex” olarak bilinen kalıp, dilimize kamusal seks, olarak çevrilmekte. Kamusal seksin ne olduğundan bahsedecek olursak da “en az iki bireyin topluma açık ve herkesin kullanmakta serbest olduğu bir ortamda seks yapması” anlamına gelmekte. Bu, bir hayli ilginç ve tecrübe etmesi cesaret isteyen davranış, tahmin edeceğiniz üzere pek yasal bir davranış değil. Birçok ülkede “ulu orta çıplaklık ve edepsiz teşhir” anlamları kapsamında belli başlı yaptırımları bulunan davranışa cezai işlem uygulandığını söylemek mümkün. Peki, acaba neden insanlar kapalı kapılar ardından yapılması daha “konforlu” olan bir şeyi dışarıda, herkesin gözleri önünde yapma isteği duyar…?
 

Sanıyorum ki herkesin bu soruya vereceği cevap farklı olsa gerek sevgili okurlar. Ben ise izninizle kişiden kişiye değişebilecek olan cevapların en belirgin ayaklarından kabaca bahsetmek istiyorum. Çoğunlukla, fantezi boyutunda olan bu davranış hali, yaşanan tek düze ve monoton cinsel hayatı renklendirmek adına gerçekleştirilebilecek girişimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bireyin, yaşamakta olduğu cinselliğe katmak istediği yeni heyecanı katbekat karşılayan kamusal seks, aynı zamanda bağımlılık yapma özelliği sayesinde de elini verenin kolunu kaptıracağı cinsten bir alışkanlık olma eğilimi gösteriyor. Bunun yanı sıra cinsel birliktelik anında zevk alınabilecek türlü fiziksel ve psikolojik deneyim olduğundan daha önce birçok yazımızda bahsetmiştik. Bundan yola çıkarak, kamusal seks anında yaşanan, “her an birinin yakalayabileceği” hissiyatı ve hatta gizliden gizliye üzerlerinde olduğunu hissedecek gözlerden tatmin ve tahrik olabilecek bireylerin varlığının, bu aktiviteyi daha tercih edilir boyutlara taşıdığını söylemek yanlış olmayacaktır. 
Tüm bunların yanında son bir örnek daha vermek gerekirse; attığımız her adımın sürprizlerle dolu bir hayatın parçası olduğunu düşünürsek, tesadüfi bir şekilde karşımıza çıkan fırsatları skora çevirmek, tamamen bizlerin inisiyatifinde olan bir durum. Anlayacağınız, partnerinizle aniden gelişen erotizm dolu bir çekimi, muazzam bir şekilde değerlendirme fırsatı yakalamışken, nerede ve ne zaman da olduğunuzu düşünmemek sizleri hayretlere düşürmesin, çünkü bu durumun son derece içgüdüsel bir davranış olduğunu söylemek bir hayli mümkün doğrusu.
 

Peki, kamusal seks için en çok rağbet gören alanlar nereler olabilir? Şöyle bir, şu güne kadar izlediğiniz Hollywood filmlerini gözünüzün önüne getirirseniz, az sonra bahsedeceğim küçük dar ve basık alanların gözünüzde canlanmaya başlayacağından emin olabilirsiniz. Genellikle uçak, araba, bar tuvaleti, asansör ve hatta deniz gibi alanların tercih edildiği kamusal seks, yapılan araştırmalara genel bir perspektiften baktığımız zaman yetişkin kadın ve erkeklerin büyük çoğunluğunun hayatında bir defa tecrübe etmek istediği bir cinsel deneyim olarak karşımıza çıkıyor. Yapılacak olan “Public Sex”, ne kadar heyecan verici ve sıra dışı görünse de bu aktivite için tam anlamıyla mükemmel bir deneyim demek yanlış olacaktır çünkü. Yenilik, heyecan ve benzeri avantajları olduğu gibi dezavantajları da mevcut. Küçük ve dar alanlarda gerçekleştirilen kamusal seksin, pek konforlu bir tecrübe olmadığı konusunda ufak bir dip not düşmekte fayda var. Özellikle arabada yapacağınız bir “quick sex”, istenmeyen cisimlerin vücudunuza batıp canınızı acıtmasına yol açabilecekken, uçakta yapacağınız sekste ise kabin görevlisine yakalanma olasılığınız bir hayli yüksek olacaktır. Fakat, sanıyorum ki işi heyecanlı kılan da bu risklerin ta kendisi olsa gerek…
 

Anlayacağınız, insanlığın cinsellikle olan imtihanı her gün yepyeni bir güncelleme ile devam ediyor sevgili okurlar. Eğer böyle bir tutkunuz ve kamusal seksi gerçekleştirme niyetiniz varsa, bu ufak riskleri almanız gerektiğini son bir kez daha hatırlatmak isterim. Oldukça heyecan verici olan bu illegal cinselliğin, yeni tutkunuz ve alışkanlığınız olabileceğini de hesaba katmayı unutmayın. Sevgiler!

Yukarı Kaydır